Defendant found to be a scammer Lilycao sukčiai, venkite jos

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Aš nusipirkau 1kartą jai viskas buvo k, dabar jis mane apgavo iš 2800 usd.
būkite atsargūs, aš atlikau mokėjimą už užsakymą, o kitą dieną po to, kai jį išsiunčiau, jis man pasakė, kad negavo mokėjimo ir kad duočiau jam sandorių ID, aš jam daviau sandorius, o tada jis man sako, kad jie negavo pinigų ir kad pasikalbėčiau su bitcoin klientų aptarnavimo tarnyba.
ar kada nors anksčiau esate girdėję apie tokią bitcoin klientų aptarnavimo tarnybą - 😂😂😂😂?
Patikrinau sandorį ir bitcoin pasirodo adresu, kurį jie man davė, prašau uždrausti @Lilycao jį iš šio forumo
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
atrodo, kad jam pagaliau pavyko gauti pinigų ir jis ketina išsiųsti man siuntinį
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Turiu ir kitų problemų su šiuo pardavėju.

Vis dėlto, kad būčiau visiškai sąžiningas, visada gaudavau siuntas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Visi šios įmonės pardavėjai buvo pašalinti iš mūsų forumo dėl daugybės skundų dėl jų parduodamų prekių kokybės. Taip pat dėl jų nenoro spręsti problemas su pirkėjais. Kai kurios probleminės situacijos sprendžiamos jau kelis mėnesius ir vis dar neišspręstos.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
dabar jis/ji nebeatsako
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
u vaikinai turėtų pašalinti savo produktus, ik ji turi sukčių žymę, todėl jos nėra kaip kas nors ketina 2 pirkti juos, bet vis tiek... užima nereikalingą vietą vitrinoje
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Atrodo, kad vis tiek turiu kažką pasakyti. Vieną kartą bendradarbiavau su šiuo asmeniu, kuris buvo labai sklandus. Mes sutikome su eskpertizacija, nes aš visiškai pasitikiu savo produktais ir paslaugomis. Daugelis tiekėjų nepriėmė escrow, bet antrą kartą Kadangi mes jau bendradarbiavome tarpusavyje, mes darome dalį bitcoin privačiai, kad išvengtume per daug kainų kritimo. nes kai pirmą kartą gavome jo escrow mokėjimą, jis turi 100 USD mažiau ir mes praradome pinigus, o jis nesumokėjo jokio skirtumo, aš tuo metu nesiskundžiau, nes mes esame kindliness tiekėjas.
Šį kartą prireikė šiek tiek laiko, kad jo mokėjimas pasiektų mūsų Bitcoin sąskaitą. Tai yra normalu. Bitcoin užtrunka, o sąskaita kartais būna nestabili. Tačiau, kadangi jis anksčiau dirbo su kai kuriais kitais blogais tiekėjais ir turėjo nemalonios patirties, jis iš anksto visus traktuoja kaip sukčius. Tai buvo tik nedidelė mokėjimo problema. Paprašiau jo padėti susisiekti su Bitcoin klientų aptarnavimo tarnyba, nes mūsų sąskaita negavo savo pinigų , nes mes turėjome šią problemą anksčiau ir mokėjimą išsprendė klientų aptarnavimo tarnyba.
Tačiau jis neturi kantrybės arba nesuteikė mums laiko ir niekuo nepasitiki. Jis mano, kad aš meluoju. kaip matyti, šis asmuo yra labai emociškai nestabilus. Jis nuolat keikiasi ant manęs ir grasina, todėl jaučiuosi įsitempęs ir nepatogiai, bet net ir tokiu atveju buvau ramus ir nesiskundžiau. Kartu aktyviai sprendžiau jam iškilusią problemą. Prieš išsprendžiant problemą jis parašė blogų komentarų man bb forume ,Tai turėjo blogos įtakos.
Aš jau grąžinau jam pinigus ir daugiau nenoriu bendradarbiauti su šiuo asmeniu. Tai farsas ir bloga patirtis. Prašau vengti šio kliento. tik vienas žodis,yra daug gerų ir blogų tiekėjų, taip pat klientų. su visais reikia elgtis sąžiningai ir gerbti, Aš tik noriu parodyti tikrąjį šios problemos ir ppl veidą. Nenoriu daugiau pasakoti apie kitus. Dabar tai beprasmiška. Jis padarė tai, ką norėjo padaryti.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 62
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • pun*****HG4KX.png
    pun*****HG4KX.png
    250 KB · Views: 64
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 59
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
pabandykime būti sąžiningi
Išsiunčiau tau pinigus, o po dienos tu man sakai, kad negavai jokių pinigų, aš tau duodu id
sandorio id, o tada jūs man sakote, kad iš tikrųjų negalite gauti pinigų.
Ką aš turėčiau galvoti? kad negavote pinigų arba kad turite problemų
su jūsų sąskaita?
Jūs taip pat liepiate man susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, tada aš jums paaiškinau, kad pinigai yra jūsų piniginėje, kokį ryšį turėtų turėti įmonė, iš kurios siunčiau pinigus, galiausiai susisiekiau su jais ir jie pasakė lygiai tą patį, ką ir jums, kad pinigai yra pas gavėją ir jie neturi nieko bendra.
Jūs taip pat meluojate, kad išsiuntėte man pinigus atgal, paskelbkite sandorio ID, kad visi galėtų pamatyti😂😂
jūs esate labai jautrus žmogui, kuris apgaudinėjo coneva su 2500 usd, jei duosite man 2500 usd, galite kalbėti su manimi, kaip norite, aš neprieštarauju..
@HEISENBERG Aš negavau jokių pinigų tik bloką
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG ar galite uždrausti lilycao lankytis šiame forume?
Nesuprantu, kaip ji taip meluoja. Ji sakė, kad grąžino man pinigus.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Jai jau priklijuota sukčiaus etiketė.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top