Didelio masto PMK/MDP2P sintezės klausimai

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Mano ribotomis žiniomis, yra du geriausi būdai PMK/MDP2P sukurti: (MDMA gamybai)
Vienas naudojant safrolą, o kitas - PMK glicidatą ir druskos rūgštį (manau)


1. Ar kas nors žino kokių nors gerų abiejų reakcijų vadovų
2. Ar teisingai sakau, kad taikant PMK glicidato metodą susidaro raceminis MDP2P? Jei taip, kaip galėčiau jį paversti įprastu MDP2P
3. Ar kas nors žino kokių nors gerų tiekėjų / vietų, kur būtų galima gauti dideliam mastui reikalingų cheminių medžiagų?

Ačiū!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glicidatas lengviau
Yra keli keliai, vadovausimės reagentų prieinamumu jūsų regione
Visi variantai racematas
Jei pradžia yra glicidatas, galime pabandyti padėti. Parašykite PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Labai norėčiau gauti tokį pat patarimą, ar galėčiau parašyti jums į PM?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tas pats

kas nors gali paskelbti keletą gerų pmk glicidato tiekėjų?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Sukurti bilietą
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Taigi... atrodo, kad turiu tą pačią problemą, kaip ir daugelis žmonių... su naujuoju ETHYL GLY sunku gauti tinkamų rezultatų... turiu tą pačią problemą, kaip ir kiti pranešimai čia, šį rudą tirštą aliejų, kuris atrodo labai nešvarus... receptą, kurio laikiausi:

-1,4 LT vandens ir 240 gr NaOH ir 1 kg et-gly-pmk 80º temperatūroje valandą.
- įpilti 650 g HCL irgi maišyti valandą 80º temperatūroje (ar ne per daug HCL?)
-tada separatorius
-tada plaunama sūrymu + 2 kartus plaunama vandeniu
-separatorius
-toliau vakuuminis distiliavimas (dar nepadaryta, nes nebuvau tikras, kad viskas gerai)
-tada separatorius, kad būtų pašalintas rūgštingumas (kodėl... jau padariau sūrymą.... nežinau)
-vėl 500 ml vandens ir separatorius
-vakuuminis distiliavimas, kol išnyks visas vanduo
-voila


Šį receptą gavau iš savo pmk pardavėjo... bet kai paklausiau kai kurių neaiškių detalių, jis nežino... jis tiesiog pardavė.

Taigi, mano klausimai čia:

kaip temperatūra, laikas ir kiti patarimai?
Čia skaičiau, kad hcl reikia dėti toje pačioje temperatūroje kaip ir pirmajame etape, ar tai gali būti raktas į skaidrų aliejų?

tnx vaikinai
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Pabandykite reakcijos su natrio hidroksidu temperatūrą pradėti nuo 20-21*C, o laiką pridėkite iki 12 valandų.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kuriuo metu? Maišymo su hidroksidu laikas, maišymo su hcl laikas ar koks?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Bandžiau siųsti jums trumpąją žinutę su keliais gana kritiškais klausimais, bet per kelias savaites nesulaukiau atsakymo... Ar yra koks nors kitas būdas tiesiogiai susisiekti su jumis ar kitais ekspertais? Yra procesas, kurį esu nubrėžęs, ir norėčiau, kad, jei įmanoma, jį patvirtintų patyrusios akys.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
U gali pabandyti jį paskelbti čia, lažinuosi, kad čia yra žmonių, turinčių xp šioje srityje...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Galbūt reikia vaizdo įrašo, kaip sintetinti naująjį kinų PMK į MDMA, tai išspręstų daugelį abejonių.

Mane paskatintų tai padaryti, jei kas nors parodytų žingsnelis po žingsnelio, nuo sausio turiu 1 kg PMK ir jis neliečiamas.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Paprasta reakcija. Problema yra žaliavos.
Cheminės medžiagos CAS numeris, PM, kad čia neužplūstų. Jei tai padarysime, paskelbkite čia.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Mano turimos medžiagos CAS numeris yra: 28578-16-7

Reikalingų medžiagų galiu gauti be didesnių problemų, man gerai sekasi ieškoti.

Norėčiau, kad galėčiau suteikti forumui pagalbą šiuo klausimu, nėra nieko aiškaus apie MDMA gamybą, o kelios nuotraukos / vaizdo įrašai būtų naudingi bendruomenei. Arba koks nors mokytojas, kuris mus vestų žingsnis po žingsnio, o paskui paskelbtų forume. Raginčiau jus tai dokumentuoti.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Taigi dh2o su natrio hidroksidu sumaišykite esant 20*C temperatūrai ir pridėkite pmk glicidato esant šiai temperatūrai? Jei taip, ar per tas 12 valandų kaitinate iki 80*C? Arba 12 valandų laikote 20*C temperatūroje?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Mano interpretacija iš to, ką pasakė Viljamas, yra tokia: laikyti 20 laipsnių temperatūroje (kambario temperatūroje) 12 valandų. Taigi ne, nešildykite.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
bet tai galėtų tikti gal senai pmk.... ši nauja vaškinė medžiaga neištirps 20ªc.... TJO minimali temperatūra turėtų būti šiek tiek aukštesnė už šios medžiagos lydymosi temperatūrą... 33º ...kitaip mes neteisingai atliksime saponifikaciją, nes vaškas neištirps, turiu omenyje.... aš teisus?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Šviežiai paruošto vandeninio šarmo tirpalo temperatūra bus tokia. Jei tirpalą atvėsinome, esant žemai temperatūrai, reakcija taip pat turėtų vykti.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
bet problema ta, kad NAOH trumpam padidinus temperatūrą nepakanka, kad jis išsilydytų.... paprastai jis yra didelis ir kietas akmuo, o jo užmūrijimas yra kančia... labai sudėtinga, nes jis visur prilimpa
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Galima atlikti bet kokioje temperatūroje, pradedant kambario temperatūra. Kuo aukštesnė temperatūra, tuo greitesnė reakcija, bet ir didesnė tikimybė gauti šalutinių produktų.
 
Top