Laboratorinių indų dydžiai nedidelės apimties asmeninės sintezės eksperimentams

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Verčiu ne tam, kad praturtėčiau ir uždirbčiau pinigų, o siekdamas žinių. Planuoju atlikti tik nedidelės apimties sintezę tokių dalykų kaip amfetaminas, mdma, ghb, galbūt mefedronas ir kai kurie triptaminai. Viskas mano asmeniniam naudojimui, todėl mano eksperimentai bus nedidelio eksperimentinio dydžio.

Iš pradžių bandysiu sintetinti tik su 5 g P2NP:


Ar pakaktų 500 ml? Ar turėčiau įsigyti didesnius stiklinius indus? Ar 500 ml yra per didelis indas? Ar turėčiau rinktis mažesnę? Manau, kad darysiu tik tokius mažus eksperimentus, todėl nesistengiu per daug persistengti su stiklinėmis.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Niekada nenorite, kad kolba būtų daugiau nei iki pusės pilna, todėl jei sakote, kad norite sumažinti 5 g p2np, tai reiškia, kad mums reikia 200 ml tirpiklio plius minus, taigi 500 ml yra tinkamas kiekis.

Laboratorijos sąlygomis gerai turėti visų dydžių nuo 10 ar 20 - iki 2000 ml ąsotėlių, erlenmejerio bent po 1 iš kiekvieno ir daugiau, kas yra įprasta. tai yra idealu, jokiu būdu ne privaloma.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Laimei, jau turiu keletą tokių vertimų, skirtų tirpsmo matavimams, kuriuos atlikdavau su stipriai veikiančiomis cheminėmis medžiagomis.

Galiausiai norėčiau įsirengti distiliavimo aparatą, bet pirmiausia norėčiau išbandyti kai kurias sintezes, kurioms to nereikia, kad galėčiau įgyti patirties.

Žinau, kad vaizdo įraše nereikalingas grįžtamasis kondensatorius, bet atrodo, kad daug žmonių šioje temoje naudoja grįžtamąjį. Kokie yra keli geri daugkartinio naudojimo konfensorių tipai? Kokio dydžio turėčiau ieškoti savo mažam masteliui?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
vienintelis dalykas, į kurį tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį, yra vevor distiliavimo rinkiniai, jie yra patentuoti šlifuoto stiklo sąnarys arba kažkoks amerikietiškas standartas, todėl jis nebus suderinamas su niekuo kitu, bet tai gera kaina už gerą skonį su mažai rūpesčių. kol ten esate, gaukite maišyklės kaitvietę ir stovo rinkinį su spaustukais, nepralenkiama vertė
Be to, keletas ąsotėlių, 1-2 l atskiriamasis piltuvėlis, kristalizatoriaus indas voniai paleisti, pp maisto piltuvėliai kelių dydžių, nedidelis akvariumo siurblys ledinio vandens kibirui recirkuliuoti, štai ir viskas.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Oho, tos kainos yra žemiausios. Teko skaityti apie tam tikras problemas su jų laidais. Ar pasitikite jų elektronika, ar manote, kad verta šilumą gauti kitur?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Visas mano stiklas yra mažas ir man jis patinka, pirkdama iš "AliExpress" stiklą niekada nenusivyliau.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ar galite rekomenduoti pardavėją? Ali, "Amazon" ir "eBay" nurodo panašius pirkėjus, tačiau kai kurie jų yra gerokai pabrangę, pavyzdžiui, "Vevor".
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Tikriausiai pigiau pirkti tiesiogiai iš vevor .com nei iš "Amazon", "Ali" ar kitų trečiųjų šalių
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mano trumpojo kelio distiliavimo galvutė kainavo tik 40 ebay svarų sterlingų, o tai yra pigu, žiūrėjau į vevor ir jie jų net nepardavinėja, o dėl rekomendacijų galiu pasakyti tik tiek, kad beveik visi mano stikliniai indai yra iš Amazon, ebay arba Ali. Visi, išskyrus mano pirmąją stiklo dirbinių partiją, kurią gavau, buvo iš koledžo, kuriame buvau, padovanojo man toną stiklo, kai jie uždarė chemijos skyrių, jie viską sudaužė į šiukšlių dėžę, ir aš paklausiau, ar galėčiau kai ką išgelbėti. Turiu keletą tikrai puikių organinės chemijos knygų, jos senos ir tiesmukos, jose pasakojama, kaip pasigaminti daugumą cheminių medžiagų, pakankamai senų, kad galėčiau pasakyti, jog naudoju asbesto marlę!
 
Top