Tai tiesiog nesąžininga

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Kodėl to negali būti Valstijose. Šiuo metu čia metas paprasčiausiai šlykštus.
Maždaug nuo to laiko, kai pasirodė "Covid", geras produktas pasirodė esąs nepasiekiamas. Gausu šio "didžiulio kristalo gabalo", kurio nuolaužos sveria daugiau nei po svarą, tačiau tai visiškas šlamštas, galiu tik įtarti, kad tai yra ISOpropilbenzilaminas.
Štai kodėl esu čia.
Nesistengiu gaminti, kad parduočiau
Sunkiai dirbu dėl savo pinigų, manau, kad nusipelniau galimybės juos išleisti tam, ką pasirenku, bet prie ko priėjo šis pasaulis, kad nesvarbu, kiek pinigų turi, negali nusipirkti net padoraus produkto.

Prisimenu, kad 03 04 metas buvo toks didelis kaip 500 už 8 kamuoliuką (Naujojo Orleano sritis), ir aš negalėjau patikėti, kad tuo metu mokėjau tiek daug, bet bent jau jis gavo jus aukštas ir raguotas kaip velnias. Šiuo metu duočiau bet ką, kad tik turėčiau galimybę vėl tai gauti.

Atsiprašau už rant aš tiesiog reikėjo ventiliuoti


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Dėl šios situacijos esu su jumis. 30 gramų šiukšlių visur, kur tik pažvelgsi. Aš padariau
kai kurių lydymosi bandymą prieš porą savaičių (mėgintuvėlį su termometru, prijungtu prie šono pArrafinu ant karštos plokštės) ir nuspalvino mane šokiruotą kaip šūdas, jis išsilydė 144 °C temperatūroje (ar tai buvo 141?) Bet kokiu atveju tiksliai žinojau, ką tai reiškia. Man tai reiškė, kad tai 50 % msm ir 50 % D,L. Dauguma falsifikatų lydosi daug aukštesnėje temperatūroje nei msm, t. y. 109 °C. 109+175÷2=142°C. Be to, lydantis jis kvepia siera Ar žinote, kad 😏 daug žmonių manė, kad gov. Pseudoefedrinas buvo uždraustas, bet iš tikrųjų taip nebuvo. Galite nueiti į vaistinę, parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir nusipirkti 3000 mg iš karto. Asmuo gali legaliai nusipirkti 9000 mg per mėnesį. Kai kuriose valstijose galioja griežtesnės taisyklės, 2 valstijose - tik su receptu, tačiau apie 40 valstijų neturi įstatymo ir tiesiog vadovaujasi federaliniu įstatymu. Galite net vaikinas 7500mg per mėnesį paštu. Jūs prarandate apie 12 % į reakciją mol svorio ir manau, kad tikriausiai gerai darote, kad efektyviai gautumėte 80 %, bet 67 % iš 9 gramų vis tiek yra 6 gramai gryno "Dextro" per mėnesį. Vienam asmeniui. Žinoma, jie negamina jokių dėžučių, kurios būtų 30-100'a arba 100-30'a, todėl iš tikrųjų jūs žiūrite į 20-120'a. Allegra D IA palaiko, kad būtų 30-120 vienetų, bet ji kainuoja 36 dolerius ir aš vis tiek negaliu jos rasti, o aš tiek nemokėsiu. Kitomis naujienomis, kinai parduoda D-metą "Alibaba" už 100 USD/g.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Bet ką jau kalbėti apie gavybos bėdas
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Ką kažkas pasakė, turėjo prasmės apie super gak Nes nesvarbu, kaip gerai atrodė kažkieno, su kuriuo susipažinau, ekstrakcijos Ir (jis / ji) padarė juos visus .tiesiai būti tiesiai į e, Tas, kuris naudoja aktyvuotą anglį ir maisto startch, pažodžiui Kiekviena ekstrakcija ant kelių skirtingų markių pseudo. 24, 12, red hots..

Visi išėjo šūdas.

Dabar tai, ką galiu pasakyti, minėtas asmuo niekada nebandė nė vienos iš allegra d ar tokių tablečių, tik walfed ar firminį sudafed
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Sunkiai dirbu dėl savo pinigų, manau, nusipelniau, kad galėčiau juos išleisti tam, ką pasirenku, bet prie ko priėjo šis pasaulis, kad nesvarbu, kiek pinigų turi, negali nusipirkti net padoraus produkto."

gal jie tiesiog bijo, kad mes galime padaryti tiek daug dalykų per (aš tai vadinu įskiepiais, nes trumpam išplečia šią galimybę, kaip naršyklėje, taip sakant) ir gal net blogiau jiems būtų, jei daugiau žmonių tada taip pat pradėtų abejoti sistema ir tada suprastų, kokia yra beždžionių su ginklais ir kaklaraiščiais gauja, ir per tai jie tada pastebėtų, žinoma, taip pat nusigręžtų nuo šių "fetišą daro beždžionės pilkuose šiukšlių maišuose".


manau, kad tai didžiausia jų baimė.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Nesuprantu, kodėl vis matau pranešimus apie tai, kad negalima vartoti tablečių dėl gak lol yra tablečių, kurios veikia puikiai... taip pat labai naudingos. Tas pats procesas kaip ir prieš 20 metų lol
 
Top