Ar yra vaizdo komentaras arba paveikslėlių vadovas, kaip gaminti Lsd-25 nuo nulio

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
28
Reaction score
22
Points
3
perskaičiau daugumą pranešimų ir literatūros apie lizergo rūgštį, bet mano beždžionės smegenys geriau supranta kai kuriuos vaizdinius stımulius niekada nebandžiau pasigaminti lsd ir noriu pabandyti tai padaryti pirmą kartą, bet turiu būti tikras, kad nedarau ko nors ne taip. Vid arba nuotraukos bus dėkingi aš esu tikslas padaryti jį iš ryto šlovės sėklų ty už jūsų dėmesį
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
691
Points
93
LSD yra labai sudėtinga sintezė, todėl sunku rasti pagrindinį jo pirmtaką - lizergo rūgštį. Ar turite sintezės reakcijų šaltinį?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
28
Reaction score
22
Points
3
turiu keletą pagrindinių stiklinių indų ir kai kurių cheminių medžiagų bei didelį kiekį rytinės šlovės sėklų, kurias norėjau pabandyti susintetinti, kad galėčiau išbandyti kompleksą, neturėjau galimybės ar pasitikėjimo gauti iš išorinio šaltinio
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
744
Reaction score
1,050
Points
93
Galime naudoti ekstrakciją, turėdami alkoholį, vandenį, eterį, tačiau grynumas bus abejotinas.
 

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Svarbiausia šiame versle - pasitikėjimas savo veiksmais. Atidžiai skaitykite ir veikite, jums pavyks!
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Taip, bet tai lizergo rūgšties amidas... tiesiog hidrolizuokite
 
Top