Kaip sintetinti 4-metilProPioFenoną?

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, žmonės! Atėjau čia su tokiu klausimu, nes pastaruoju metu atsirado didžiulių sunkumų gaunant 4MP. Nenoriu jo užsisakyti iš Kinijos ar pan. Žinau, kad 4MP sintezė yra ne ką sunkesnė nei brominimas (4mmc). Todėl noriu jį pasigaminti pats. Pastaruoju metu radau Friedelio ir Krafto reakciją, bet ji man nelabai padėjo, nes neradau tikslios informacijos. Ar kas nors žino, kaip tai padaryti? Merci!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Galite užsisakyti iš europos taip pat kokią problemą matote
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
14,8 g (0,1 mol) 4'-metilpropiofenono įleidžiama į 100 ml chloroformo, dalyvaujant nedideliam kiekiui smulkiai susmulkinto aliuminio chlorido, ir, aušinant ledo vonelėje, lašiniu būdu įlašinama 15,9 g (0,1 mol; 5 ml) bromo tirpalo, esančio 20 ml chloroformo. Mišinys paliekamas reaguoti per naktį aplinkos temperatūroje. Po to jis filtruojamas, tirpiklis iš filtrato išgarinamas, o kristalinė liekana nuplaunama dietileteriu. Surenkama 21,5 g kristalų. Jei jums gali prireikti kokių nors Forder klausimų ar užsakymo, tiesiog parašykite man PM mee mate, mes dirbame tik su klientais iš ES.
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3

Per didelė rizika. Tokie pašto siuntiniai mano šalyje yra pavojingi.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nope nepavojinga, kai tai susiję su mumis, pone, tiesiog parašykite PM, ir aš jums duosiu nurodymus, kaip viskas veikia diskretiškai Okey
 
Top