Question kaip slapta įsinešti narkotikų į lėktuvą?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im getting amph in a couple days and want to know how i can i take it with me on a plane cuz i have to go to malaysia soon (like within the next week or 2, I have family stuff going on)

planuoju jį turėti rankiniame krepšyje, bet nežinau, kaip. turiu buteliuką magnio papildų, kurie yra kapsulėse, galvojau tiesiog užpildyti kapsules amph ir įdėti jas atgal į buteliuką. ar tai gera idėja? jei jį užkimščiau maža plastikine plomba, ar jie jo neatidarytų?

taip pat turiu telefoną su nuimama nugarėle ir baterija. jei įdėčiau ją į maišelį ir įdėčiau maišelį į telefono vidų, ar jie ją rastų? jei yra kokių nors kitų alternatyvų, lmk ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tai bus nedidelis kiekis, daugiausiai gramas ar 2. ar galėčiau tiesiog įsidėti tą ši į liemenėlę?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Vykstate į Malaiziją ir slepiate narkotikus pas save? Taip, tai geras planas, jei kitais metais nereikės grįžti į mokyklą. Musulmoniškos šalys gali būti šiek tiek griežtos ir viską tikrina. Turėčiau pasakyti, kad su savimi pasiimk kruviną skudurą ir kai ruošiesi nusileisti, įkišk narkotikus į vandens saugyklą ir užklijuok ją savo virtuvėje, tada ant jos uždėk krauju permirkusį skudurą, o jei tau nepasiseks ir atliks kratą, truputį verk ir paduok jiems purviną skudurą, kuris yra tavo kelnėse. Šiek tiek šlykštu, bet tai geriau nei 8-13 metų, kuriuos Malaizija jums skirs už narkotikų įvežimą į Allos karalystę. Sėkmės
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį prie Artimųjų ir Tolimųjų Rytų sienų, yra tai, kad su kultūriniais skirtumais ir svarbiais išvaizdos veiksniais turėtumėte susidoroti elgdamiesi įprastai ir standartizuotai. Elgdamiesi pastebimai ir įtartinai minioje išsiskirsite.

Kuo mažiau dėmesio, tuo daugiau laisvės

Nežinau, kaip galite elgtis teisėtai. (Niekada anksčiau nesu bandęs tokio dalyko daryti)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Aš skraidžiau po visas JAV, dėdamas jį ant kojų apačios. skeneris jo nerodo. nerimauju tik dėl to, kad šuo užuodžia jo kvapą. man sakė, kad jie čia ieško tik sprogmenų, o ne narkotikų.
Į Singapūrą iš Indonezijos jį parsivežiau tokiu pat būdu.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Sveiki,

tikiuosi, kad tai skaitote namuose, o ne perpildytame garuojančiame Malaizijos sulaikymo centre.

Juokai juokais, niekada, niekada niekam nerekomenduočiau imti į laivą tokių dalykų kaip šaunamieji ginklai, sprogmenys ir nelegalūs narkotikai. Nesvarbu, ar manote, kad tai nedidelis kiekis ir galėsite jį paslėpti, ar didelis kiekis ir norite jį praryti. Mane labiausiai neramina tai, kad šiose šalyse dėl mažiausio bet kokio narkotiko kiekio norite rizikuoti, kad iš jūsų bus atimta galbūt dešimtmečių laisvė. Indonezija, Brunėjus, Malaizija, Kinija, Vietnamas, Tailandas ir beveik visos šalys, kurios nepriklauso Europos Sąjungai, padarys siaubingų dalykų jūsų gyvenimui ir gerovei dėl kaltinimų narkotikais. Velnias, net ir ES tai baigsis blogai, skirtumas tik tas, kad negausite tiesioginės laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmės arba tikros mirties bausmės.
Aš, būdamas dvidešimties, turėjau didelį ir ilgą laiką trukusį įprotį vartoti heroiną ir kokainą. Jungtinėje Karalystėje turėjau neribotą jo kiekį (beveik). Grįždamas į savo gimtąją šalį ES turėjau pasiimti atsargų, kurių man užtektų 10 dienų. Buvau labai naivus ir pernelyg pasitikintis savimi. Supakavau 10 g puikaus afganistanietiško heroino į 15-20 mažų akmenų, kuriuos suvyniodavau į rūkomąjį popierių ir dvigubą sluoksnį maistinės plėvelės, kuri būtų termiškai užklijuota. Kiekvieną akmenuką įsidėdavau į skirtingus asmeninius daiktus: pavyzdžiui, vieną - į vieną kojinę, kitą - į kitą; du - į tą mažą džinsų kišenėlę; vieną - į bokserius (10 dienų pasiimsi daug porų bokserių ir kojinių); sulankstydavau marškinėlius ir ten taip pat įsidėdavau vieną akmenį. Visus daiktus su heroinu viduje labai gerai sulankstydavau ir prispausdavau, net išlygindavau, kad jie atrodytų tikrai prestižiniai ir muitininkas nenorėtų būti nemandagus valstietis ir sugadinti mano atostogų drabužių. Tą dieną būčiau blaivus, jokių gatvės drabužių, jokio keisto ''gangsteriško'' elgesio.
Tai buvo padaryta du kartus. Žiūriu į tai atgal ir niekada to nedaryčiau būdamas tokio amžiaus. Man tiesiog pasisekė. Kiekviename oro uoste yra šunų. Žinau, kad Pietryčių Azijoje narkotikų kontrabanda ir terorizmas kelia didelį susirūpinimą, todėl jie deda daugiau pastangų, kad aptiktų šiuos dalykus.

Primygtinai siūlau net nesvarstyti apie tai. Atminkite, kad tai dariau maždaug prieš 15 metų. Kasmet oro uostų apsauga vis geriau ir geriau sulaiko draudžiamus daiktus.

Siūlau naudotis DHL, UPS ar bet kuria kita kurjerių tarnyba, kuri yra prieinama jūsų regione, ir naudoti netikrus vardus, netikrus telefonus, vienkartines el. pašto dėžutes ir tuščius, seifo tipo adresus.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Sakau jums tai visiškai rimtai. Apskrities kalėjime, kuriame dirbu, yra kūno skeneris, kuris nepraleidžia NIEKO. Mačiau ekraną, kai jame kas nors buvo. Cilindrinis... prietaisas, maždaug 2 colių ilgio ir nepamirškite pritvirtinti virvutės. Nedėkite į jį plastikinio maišelio. Jokios folijos. Ne kapsulės. Tikriausiai bandyčiau ištirpinti medžiagą, įmerkti ją į tikrą tamponą, leisti jam išdžiūti, kelis kartus surišti virvele, kad išlaikytų formą, ir aptepti vazelinu arba lūpų balzamu, arba kuo nors neperšlampamu ir itin plonu. Tai jūsų gyvenimo metai, kuriuos statote ant to, kad slapta įveiktumėte jų technologiją.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
yea aš padariau daugiau tyrimų apie įstatymus ir nesibaigė nieko atnešti. turiu draugą, kuris sakė, kad jis nori siųsti man daiktus, bet idk, jei jo gera idėja. im tikriausiai tiesiog bandys rasti kištuką čia

hai iš Malaizijos btw :3
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Užpildykite ją tuščiomis kapsulėmis ir įdėkite į maisto papildo buteliuką kartu su kitomis tikromis maisto papildo tabletėmis.
 
Top