Kaip popkultūra paveikė jūsų gyvenimą

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33

Ei, vaikinai. Čia noriu pakalbėti apie išskirtines televizijos laidas ir filmus, kurie padarė jums asmeninę įtaką.
akimirkas, kurios padėjo jums pasiekti tam tikrą sėkmę arba, priešingai, padėjo išvengti rimtų problemų.




Net ir po dvidešimties metų man ypač įsiminė serialo "The Wire" siužetas, kai policininkai galėjo pasiklausyti gatvės narkotikų prekeivių telefonų, paskatinęs juos ilgainiui pereiti prie peidžerių. Tuo metu tai man padarė tokį įspūdį, kad su bičiuliu nusprendėme patys įsigyti pagerius, kuriais nebuvo lengva naudotis. Spėju, kad aplinkiniai į mus žiūrėjo kaip į idiotus. Dabar suprantu, kad 2005 m. naudodamiesi pageriais sulaukėme kur kas daugiau aplinkinių dėmesio nei tuo atveju, jei būtume naudojęsi vienkartiniais telefonais. Tačiau tuo metu manėme, kad esame labai protingi.
Šiais laikais žmonės neprisimena pagerių, o dauguma apie juos net nėra girdėję. Šiiiiiiiit

Nuo to laiko praėjo daug laiko, bet aš vis dar atsimenu, kaip policininkai pasiklausydavo negrų pokalbių,
ir tas žinias visada saugau savo galvoje.

GShYeINZvy
WxJ5RZagLt
HfFke02cu4





Taip pat man didelį įspūdį paliko filmo " Scarface" istorija, kur Tonis Montana iš bebaimio nusikaltėlio tapo beprotiškai ligotu bastūnu, o pagrindinė priežastis buvo jo paties produktas - kokainas. Kokainas nepavertė jo bepročiu, jis tik atskleidė ir išryškino tikrąją jo prigimtį. Daugelis iš mūsų savyje turime kažką, ko neturėtume išleisti į laisvę, ir mūsų labui geriausia tai suvaldyti. Kokainas sugriovė Tonį ir aš visada prisiminsiu: Nevartokite savo produkto, tai, kad sunaikins jus iš vidaus.
Geras prekiautojas niekada nenaudoja savo prekės.
QyrJzTpq6b


Ar prisimenate kokių nors epizodų, kurie jums sukėlė rimtų minčių?

 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Taip, laidos buvo vienos iš mano mėgstamiausių, man patiko, kaip išsamiai aprašyti abiejų pusių veikėjai, ne daug laidų, kurias galiu prisiminti, gilinasi į tokio lygio veikėjų vystymąsi ir tai nėra tik bendras gėrio ir blogio vaizdavimas. Parodyta, kad abi pusės kartais elgiasi kilniai, bet taip pat daro šūdinus dalykus, taip pat. Taip pat parodoma, kad net ir žemo lygio narkotikų sandoriams reikia aukšto lygio organizuotumo ir neapsieinama be neapgalvotų impulsyvių sprendimų, dėl kurių kyla pavojus visai komandai, nes taip paprastai vaizduojami gatvės lygmens ne mafijos atstovai.

Ir "Scarface" taip pat puikus. Iš tikrųjų man buvo šiek tiek gaila Tonio Montanos. Atrodė, kad kiekvienas geras dalykas, kurį jis bandė padaryti, išvirto jam į akis. Pavyzdžiui, davė mamai tuos pinigus, o ji juos atmetė ir metė jam į veidą. Elvyra tiesiog naudojosi juo dėl nosies saldainių ir kalbėjo su juo kaip su purvu. Jį išdavė jo geriausias draugas ir sesuo, kurią jis tik bandė apsaugoti, ir galiausiai jį nušovė. Jį išdavė beveik visi filmo veikėjai, jis atsisakė susprogdinti automobilį su žmona ir vaiku, kas buvo kilnu, bet galiausiai pasirašė sau mirties nuosprendį!

Panašaus gangsterių stiliaus filmas, kurį rekomenduočiau, būtų tik prieš kelerius metus pasirodęs "Airikas", kuriame vaidina De Niro, Pacino, Pesci ir "Gerų vyrukų" režisierius, o šis filmas paremtas tikra Džimio Hofos istorija ir sukasi apie mafiją. Jei dar nematėte. Tikrai rekomenduoju.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Man labai patinka stebėti, kaip veikia pogrindiniai verslai, ir jų subtilybes, todėl man labai patinka Trafficked With Mariana van Zeller
 
Top