Question Kiek kainuoja kilogramas alfa-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Mane domina Alfa-PVP kainos jūsų regione

Klausimai
Kiek kainuoja alfa-pvp kilogramas?
Kiek gramas kainuoja gatvėje?

Žinau, kad tai lengvai pagaminamas narkotikas, bet ar verta jį gaminti ilgainiui, jei palygintume
kitų narkotikų gamybos sąnaudų ir pardavimo pelną.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Šis produktas nėra plačiai žinomas, tačiau tai yra visiškas MDPV analogas, kuris Europoje buvo parduodamas po 3500-5000 eurų už 1 kg.
Ši medžiaga visada ras savo pirkėją.
Pagrindiniai privalumai yra tai, kad labai stipri stimuliacija su kokaino euforija prie įėjimo, mažos dozės, galimybė naudoti rūkant, paprasta sintezė iš legalių reagentų.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Manau, kad JAV galėtumėte nesunkiai gauti 5 tūkst. dolerių. Su 25 mg doze, pradžiai norėčiau 50 dolerių/g. Nepažįstu nė vieno žmogaus, kuris būtų bandęs tai daryti ten, kur esu JAV. Aš mielai mokėčiau $50/g. Galėčiau mokėti $100
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Man labai patinka rūkyti kreką. IDGAF, ką kas nors galvoja, aš vis tiek padarau viską, ką reikia, man nereikia vogti ar meluoti. Tai brangu. Gaminuosi jį pats ir galiausiai jis kainuoja apie 8-10 JAV dolerių už smūgį (65-80 mg tikrosios kokaino bazės) Įspūdingas a-pvp stiprumas yra tai, kas sukėlė mano susidomėjimą Jis neatrodė labai sunkiai pagaminamas, bet esu tikras, kad greitai numirčiau, jei turėčiau 500 g
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Sveiki, ieškojau informacijos apie šį vaistą ir taip pat noriu jį išbandyti. Niekada nieko negirdėjau apie šį narkotiką. kuris turėtų būti labai panašus į kokainą? Galima rūkyti ir viskas, nemanau, kad tai panašu į kokainą. Jei jis būtų panašus į kokainą, manau, kad būčiau garsus.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Savo "nuotykių" su A-PVP įkarštyje 3 kilogramus į JAV vidurio vakarus siųsdavau už 5600 JAV dolerių, o kai pardaviau paskutinį gramą, už jį gavau 200 dolerių. Dabar, štai čia ir yra šūdina dalis: Pirmuosius 100 gramų, kuriuos užsisakiau, laikiau beveik 2 mėnesius ir neuždirbau nė cento! Niekas iš mano pažįstamų net nebandė ir nepadėjo man pervežti jokio produkto toje vietovėje, kurioje gyvenu. Jie visi to bijojo ir buvo įtikinti naujienų žiniasklaidos, kad baigsis tuo, jog kažkam iš jų suvalgysiu veidą. Kai susipažinau su pora žmonių, gyvenančių kitoje valstijoje nuo manęs, kurie buvo nuolatiniai vartotojai, mano telefonas nenustojo skambėti. Tai tęsėsi apie pusantrų metų, visada aukščiausios kokybės, ir nė karto nė karto nesumažinau ar niekam netrumpinau svorio. Dėl to niekas niekada nebandė manęs apiplėšti ir visada mokėjo iš anksto. W.H.O. uždraudus tai daryti, kaina šoktelėjo iki dangaus ir mano atsargos greitai baigėsi. Niekada nemaniau, kad man bus neįmanoma gauti daugiau, bet nuo to laiko nė karto jo neturėjau. Pirmoji pamoka, kurią išmokau, yra ta, kad, norėdami gauti pelną, turite surasti vietovę, kurioje yra jūsų produkto rinka. Kita buvo ta, kad visada reikia tesėti savo pažadus. Tiekėjui tai galioja dvigubai ar net trigubai. Niekada nebūkite nepagarbūs ir neieškokite geresnio sandorio, jei jau turite gerą pasiūlymą. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, niekada nepasitikėkite moterimis.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Yra du lenkų pardavėjai, kurių APVP gera kokybė ir hg kg kaina. Atrodo, kad daugelis Kinijos bendrovių (dominuoja sukčiai) pigiausiai parduoda nubaustą apvp aphp mdpv 4mmc mdma ir kt. Kuo daugiau apvvp kainuoja - tuo didesnė tikimybė, kad jį gausite. Turite paklausti bendrovės daugiau. Pradėkite nuo 4MMC Hcl CAS paieškos guidechem svetainėje. Aš vis dar bandau jį gauti teisingai...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Priežastis, dėl kurios šis narkotikas nėra populiarus, yra ta, kad metas yra stipresnis, aš bave padariau abu ir realiai man nepatiko apvp poveikis visa ta stigma dėl beprotiškos stimuliacijos, kai pabandžiau (rūkyti) nieko daug nenutiko, o į klausimą mano regione ( Bulgarijoje ) nėra jokios katinonų rinkos, žmonės čia nemėgsta naujų cheminių medžiagų ir labiau mėgsta senąsias
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Taip, aš tikrai nesu jo išbandęs, bet apvp buvo didelis hitas čia, kur jie mėgsta pv mc, bet buvau nusivylęs, nes apvp atrodė silpnesnis nei apihp (abu grynieji), aš juos čia įvedžiau. APVPP nors turėtų būti ilgesnis ir didesnis poveikis, jei masiškai naudoti.
Ledo aš nebandžiau, bet jis yra brangesnis ir tikrai atitinka savo sunkią reputaciją kaip breakingbad. MDPV bathsalt karalius gali konkuruoti su juo nors, todėl leiskite MDPV grįžti į biudžetą. Tačiau kol kas aš renkuosi "minkštąjį" APVP/APHP.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent bandė apihp, bet apvp testas yra pakankamai, kad man baigti su pv, ir mdpv vis dar gali būti rc karalius, bet esu tikras, meth rekreacinė yra geriau tik IV gali būti, kad ten kai kurie brangakmeniai pv, bet yra kick geriau nei meth ar kokaino aš labai abejoju, kas nors iving gali pasakyti mums, nes aš ne IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Aš ne IV, bet APVP yra puikus IV. APVP yra pigesnis ir lengviau pagaminamas, todėl tikiuosi, kad jį gausiu iš Kinijos, kad žmonės vėl galėtų išprotėti dėl šikšnosparnių. APVP yra stipresnis, trumpesnis, uždelsto veikimo, puikus dviejų kiaušinių dvynys. Ledas, be abejo, yra stipriausias, kaip ir jį supančios problemos. Jei Kinijos planas pasiteisins, prekybos pardavėjas gali gauti man Ice ir t. t. iš Pietų Amerikos. Viskas pagaminta Vietname ir kt. už Kinijos ribų buvusių bendrovės klientų prieš didįjį draudimų griežtinimą Kinijoje. O buvo investuoti savo pagrindinį gyvenimą į gauti geriausią sėkmę, bet vis dar tik vargšas mouther.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (tinkamas kristalinis) buvo narkotikas, resebling krekas daugiau nei bet kuris kitas stim, bet kad. Kardiotoksinio profilio drig tiesiog dont make itt saugus...
 
Top