Question KAIP?! 4mmc netradicinė sąranka

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Mano klausimas yra toks: pažįstu žmogų, kuris dėl suprantamų priežasčių lieka privatus, taip pat nenorėtų tiesiog pasidalyti savo sąrankos detalėmis, tačiau iš pokalbių, kuriuose jis atsitiktinai užsiminė apie tai, kaip jis veikia, supratau, kad jis dirba labai netradiciškai, nes nenaudoja chemijos įrangos, o naudoja vonias ir lengvai prieinamą įrangą, kuri neatrodo įtartinai. Jų 4 mmc partijos dydis yra 3,75 kg vienai partijai ir jie tai daro kasdien visą dieną, tikriausiai iki ir daugiau nei 30-40 kg per savaitę, ir tai yra tie, kuriuos išsiaiškinau iš pokalbių. Protu nesuvokiama man tbh.

Mano klausimas, kaip, po velnių, jie galėtų visa tai suvaldyti, jis turi 2 vaikinus, kuriems moka už kilogramą, tiesiog fiziškai nesuprantu, kaip jie gali tiek daug padaryti? Ar aš ką nors praleidžiu, aš žaidžiu su 100 g partijomis, tiesiog praktikuojuosi, bet vis tiek sunku. Ar turite idėjų, kaip ar kaip atrodytų toks įrenginys, kas būtų naudojama ir t. t. Tiesiog mane tai glumina. Bet kokios profesinės paslaptys, kaip atlikti tokią užduotį, būtų dėkingos. Esu visomis ausimis ir tikrai noriu sužinoti subtilybių.
 
Top