Pagalba : Nitrostirenas > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, žmonės! Daugelyje forumų yra daug informacijos, pokalbių ir laisvai, patikimai pateiktų sintezių, kuriose aptariamas 2 konkrečių reagentų naudojimas, bet man reikia kažko objektyvaus.

Ieškau šio "auksinio standarto" sintezės, kurią visi sėkmingai atlieka naudodami natrio borohidridą ir vario chloridą.

Ar galiu iš esmės tiesiog sekti
BBexperts vaizdo įraše, susijusiame su amfo-redukcine aminizacija? (tame, kuriame išsamiai aprašytas NaBH4 +CuCl2 naudojimas), bet vietoj to naudoti 2,5 DMNS kaip pN2P>amfetamino pakaitalą.
Ar tokiu būdu bus gautas tinkamas efektyvus redukavimas
2,5 dimetoksiNS> 2C-H? kiek tai susiję su procedūromis ir tirpikliais?)

koks (-i) tirpiklis (-iai) čia geriausias (-i)? Kai kurie sako, kad bevandenis. Kai kurie nurodo vandenį ir alkoholį. Kai kurie sako, kad jokio metanolio. Jūs suprantate, prie ko aš čia priėjau. Internetui reikia solidaus praktinio darbo.

Yra daugybė sintezatorių, "mažinančių " argumentus. "Arba aš pabandžiau tą ir gavau tą. Tai gali veikti, bet". Ir taip toliau.
objektyvus? Ne.
Couldni būti toks palaimintas, kad išgirstum šnabždesį" kas yra "aukso standartas", pabučiuotas Jėzaus, paglostytas Budos sintezatoriaus? "
(Prašau, prašau, jokių Moronio prievartaujamų sintezatorių čia nėra. )
Man to jau užtenka. ;)

Daug meilės, žmonės.
Jūsų indėlis bus laikomas su dėkingumu.

rūpinkitės,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
beta nitrostirenų redukuoti yra daug skirtingi, pavyzdžiui, aliuminio amalgama tiesiog neveiks (pažadu... bent jau ne tuo pačiu metodu kaip p2np) tou gali pabandyti NaBH4/Cu++, bet prašau tai daryti mažais mastais, kad nebūtų nuostolinga, nes neturiu pagrindo manyti, kad tai turėtų gerai veikti. Geriausias mano patarimas - įsigyti RedAl (natrio bismetoksietoksi aliuminio hidrido), kuris būna 65-70 % suspensijos toluene ir nėra piroforiškas, kitas būdas - LiAlH4 klasikiniu būdu. Sėkmės ir būkite saugūs!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
ką daryti su "Amberlight"? Jonų mainų dervos, matyt, impregnuotos natrio borohidridu, veiksmingai mažina šį kiekį, tačiau vėlgi informacijos trūksta. Ar manote, kad patogumas keltų antakius, gali būti panaudotas, bet apie tai girdžiu labai mažai.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Jūs turite omenyje gintarlystę?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 chlorido forma


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Paskelbsiu keletą bandymų. Tai velniškai šaunu. Jei tai veikia
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Pats norėjau gauti tuos pačius atsakymus tikiuosi, kad kas nors atsakys, turintis šiek tiek daugiau žinių apie šią sintezę
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
tikrinti žemesnėje vietoje.... V V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Sunku patikėti, kad informacijos apie tai tiek daug, bet nė vienoje iš jų nepateikiama gera išvada arba asilas, kuris paliečia nikelio chloridą, turi sugadinti pokalbį, arba jie tiesiog nepateikia išvados. Kai kas nors paskelbia bandymą, kažkas turi kažką dėl jo įrodinėti, todėl tikrai sunku pasakyti, kas čia veikia.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Žinau, kad man yra tas pats, visur ieškojau sintezės naudojant NaBH4 ir cucl2, bet tikrai nerandu nieko konkretaus, ką kas nors būtų padaręs
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Kodėl tiesiog nesilaikyti šulgino iki galo? LiAlH susirūpinimą keliančių klausimų?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Nėra prieigos prie LAH
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
RedAl arba negaliu rekomenduoti jokio kito dalyko, kuris galėtų atnešti sėkmę (aukšto slėgio H2 ir Pd/C, bet tai mažoms laboratorijoms nepasiekiama ir daug pavojingiau)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Vogelio knygoje yra bis procedūra, kurios sėkmingai laikiausi. Sėkmės!

P.S. pasistenkite nesudeginti savęs...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Labai vertiname. Tai gražus mastelio sumažinimas, kuris yra toks patogus, kad beveik per geras, jog būtų tiesa. Maniau, kad id pasidalyti, nes man tai yra naujovė. Bent jau man. Tai pirmas šaltinis, kuriame aptartas Al ir Cu. Jei tai padės vienam žmogui po kruopščių valandų, praleistų šukuojant gijas, ieškant mažiau toksiško, mažiau pavojingo, efektyvaus ir keičiamo nitrostireno redukavimo, tuomet mano darbas bus atliktas. Net neįsivaizduoju, kas galėtų būti tas asmuo...... Tikėkimės, kad ne kas nors, kas yra pernelyg " spontaniškas". hehe ;).
 
Top