Question Reikia pagalbos, kad atgautumėte mano draugo daiktus!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Prireikus mano draugas turėjo maždaug 8 uncijas metamfetamino skeveldrų, kurias įdėjo į galoną distiliuoto vandens, kad berniukai mėlynieji jų nerastų. Tada tai veikė ir buvo puikus judesys, bet išgarinome dalį vandens ir jis grįžo kaip balti purūs milteliai. Jis vis dar atlieka savo darbą, bet jis nori, kad jis grįžtų kaip skeveldros, nes to visi tikisi. Ar galite man pateikti žingsnį po žingsnio? Abu būtume labai dėkingi. Ačiū.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Ištirpinkite miltelius acetone ir leiskite jiems lėtai išgaruoti Svarbiausia šiuo atveju yra tai daryti lėtai
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Jis padės kaitinti metano ir acetono tirpalą arti acetono virimo temperatūros, atsargiai maišant, tai padės teisingai ištirpinti miltelius.

Tai, ko ieškote, yra metamfetamino rekristalizavimas, manau, padės žinoti :)
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Man pasirodė, kad jis veiksmingesnis, jei paliekamas šaltoje aplinkoje nežinau kodėl
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Vaikeli, ką aš tau sakiau apie pagalbą žmonėms tik pagal savo ankstesnę patirtį? Ačiū, pone Ramzai, atrodo, išgelbėjote padėtį.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ne, neteisingai! Gaukite ACS klasės 99,9 % izopropilo alkoholio. Užvirinkite jį iki virimo, tada supilkite ant produkto kitame stikliniame puodelyje. Tai, kas neištirpsta, yra šiukšlės. Kai atskirsite skystį nuo kietų šiukšlių, supilkite jį į stiklinį kepimo indą ir palikite stovėti, netrukdykite jam judesio, nesugadinsite proceso, todėl leiskite jam atvėsti iki kambario temperatūros, tada atsargiai įdėkite jį į šaldytuvą, kol jis pasieks daugumos šaldytuvų nustatytą temperatūrą, t. y. apie 33 laipsnius, kai jis pasieks šią temperatūrą, perkelkite jį į šaldiklį, kol jis pasieks maždaug -3 laipsnius, tada jis bus pagamintas. Gali būti, kad vis dar liko skysčio, todėl supilkite viską ant filtro, kad pašalintumėte likusį skystį ir leiskite kristalams išdžiūti, o alkoholį galėsite išmesti. Jei norite, džiovinimo procesą galite pagreitinti šilumine lempa. Po to, kai kristalai visiškai išdžiūsta, mėgstu juos nuplauti šaltu acetonu, kad atsikratyčiau priemaišų, kurių paprastai būna ant išorinės kristalų dalies. Be to, mėgstu dar kartą užvirinti skystį po to, kai atskiriu gerą skystį, kai pašalinu neištirpusias šiukšles & prieš tai jau paverčiau jį milteliais ir atlikau acetono plovimą ir, aišku, leidau jam išdžiūti prieš verdančio alkoholio proceso dalį. bet tai nėra būtina. Geriausias būdas jį pašildyti - užvirinti vandenį puode ir įdėti alkoholį į stiklinę, esančią puode su verdančiu vandeniu. Taip mažiau tikėtina, kad sukelsite siautėjantį pragarą! Aišku, nebūkite idiotai ir neįpilkite į puodą per daug vandens, kad jis išsilietų į stiklinę, nes tai būtų visiška nesąmonė ir didelė vakarėlio bėda, taip pat ir brangi!
 
Top