PAGALBA IR PATARIMAI

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ieškau geriausio būdo, kaip išgauti pjūvį iš Meth. Pirmą kartą šiame puikiame forume, todėl prašau atleisti už neteisingus žodžius. Šiuo metu man nėra galimybių pačiam pasigaminti produktą, todėl esu priverstas gauti tai, ką galiu. Turiu lėšų įsigyti, bet produktas nėra A klasės. Iš pradžių įtariau, kad supjaustytas yra MSN, bet manau, kad turiu reikalų su kitomis medžiagomis. Mano pagrindinis tikslas - turėti kokybišką produktą. Ieškojau ir tyrinėjau, ir išskyrus plovimą acetonu ir net naudojant konvekcinę krosnelę minėtiems teršalams pašalinti tikrai neveikia. Nuplovus 5 oz, praradau nemažai produkto; liko 2 oz. Manau, kad net po plovimo pjūvis yra taip toli minėtame produkte, kad, atrodo, neįmanoma jo visiškai pašalinti. Vis dėlto produktas buvo silpnas, sukelia galvos ir sąnarių skausmą. Skamba kaip MSN taip, bet aš tikrai tikiu, kad jis yra supjaustytas su kažkuo kitu. Bet kokios idėjos, kas tai galėtų būti ir kaip pašalinti. Nauji triukai ar idėjos būtų puiku. Įsigijau produktą per kelis skirtingus šaltinius, bet visi atrodo užteršti. Čia esu ribotas ir būčiau dėkingas už bet kokį patarimą. Norėčiau gaminti savo produktą, bet tiesiog netikiu, kad dabar galiu gauti visus reikiamus daiktus šiai mano svajonei įgyvendinti. Taigi man belieka sukurti šį planą, kaip padaryti geriausią iš to, ką galiu, su tuo, kas yra. Būčiau dėkingas už bet kokį patarimą.
Ačiū
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Sveiki. kaip vadinate MSN? Ar galite paaiškinti?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN yra metilsulfonilmetano trumpinys. Jis čia parduodamas kaip vitaminų papildas. Jį taip pat naudoja gyvūnams. Šildoma medžiaga virsta tobulu kristalu, kuris atrodo identiškai ledui. Beveik neįmanoma atpažinti, nebent jį rūkote, ir atrodo, kad būtent taip jis atpažįstamas. Mano IV arba vartotojai, kurie šniurkščiojo, paprastai negali pajusti skonio ar pastebėti skirtumo, tik tai, kad produktas yra silpnas ir tikrai yra su kažkuo supjaustytas. Vis dėlto manau, kad gali būti, jog tai kažkoks kitas naujos rūšies supjaustytas preparatas, ir man įdomu, ar yra procedūra, kurią galėčiau naudoti, kad atpažinčiau medžiagą ir kaip ją pašalinti. Nemanau, kad šiuo metu tai įmanoma padaryti pačiam. Aš tikrinu dalykus, bet esu pavargęs spręsti šią problemą ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau turiu protingą ir tokio lygio žmogų, kurio galiu paklausti. Vertinu ir išklausysiu bet kokius jūsų atsiliepimus.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Ar tai gali būti izopropilbenzilaminas? Dabar jis dažniau pjaunamas
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Sveiki,

MSN galima pašalinti šaltu acetonu.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, prieš 7 metus man naudoti alkoholį išgryninti metamfetamino , ištirpinti visą produktą IR naudoti kažką panašaus į tai
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
ir kitą dieną radau metamfetamino talpyklos viduje ir įpjovimą talpyklos šonuose, bet tuo metu aš atleidau šią medžiagą ir viskas pasikeitė.
 
Top