Question Raskite chemijos mokytoją, kuris yra susipažinęs su met.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
reikia chemijos mokytojo, o jūsų pagalba nėra nemokama.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tik kvailys priimtų jūsų mokėjimą. Yra daug įstatymų, kurie įsigalioja, kai kas nors jums moka už tai, kad išmokytumėte jį ko nors neteisėto. Visa informacija yra čia, o tai, ką bandote tondo, yra padarę žmonės, turintys absoliučiai 0 žinių, tiesiog tiksliai vykdydami nurodymus. Jei abejojate, vyriškas postas arba paklausti pokalbyje. Jei kas nors čia siūlo imti užmokestį už tai, kad jus išmokytų,jie ketina jus apiplėšti. praneškite apie juos.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teoriškai galime šaudyti apie beveik viską. Jei kam nors mokate už konsultacijas ar mokymą, tikimasi, kad apsaugosite jį nuo žalos. Jei kas nors paima jūsų užmokestį, kad jus mokytų, tai neabejotinai yra sąmokslas vykdyti gamybą, kuri čia yra tas pats, kas gamyba. 6 metai, jei niekada nebuvote nusikaltęs, 12 metų, jei nusikaltote, 20 metų, jei anksčiau buvote kaltinamas gamyba, ir kalėjimas iki gyvos galvos, jei vaikinas susisprogdins. Vidutiniškai. Galioja 52 įstatymų rinkiniai. 50 - 50 valstijų, federaliniai kaltinimai, o Kolumbijos apygarda turi savo įstatymus.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Tai priklauso nuo šalies,štai duoti kam nors receptą nemokamai taip pat yra nusikaltimas, jie tai vadina "strafbare voorbereidingshandelingen" vertimu: Baudžiami paruošimo veiksmai. Galite gauti tokią pačią bausmę kaip ir laboratoriją valdantis žmogus.

Apie mokėjimą už rekomendacijas: norėjau, kad galėčiau kam nors sumokėti už tai, kad suteiktų man informacijos, kai noriu įrengti 100 kg per partiją 4 mmc laboratoriją. 100 g bandymas - ne problema, 1 kg bandymas - ne problema. 25 kg bandymas, visiškai nepavyko, temperatūros problema, ir taip, dvigubos sienelės reaktoriaus aušinimas atgal. Tai man kainavo 200 kg bromo ir visų cheminių medžiagų bei 2 mėnesius nuomos (80 tūkst. eurų), kol radau šią gudrybę. Jei kas nors būtų paprašęs manęs sumokėti jam 10 tūkst. Net neabejojau, kad tai padarysiu.
Bet tai yra mano vizija...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Kitas klausimas, noriu per dieną pasigaminti 100 l metamfetamino laisvosios bazės, kokiu receptu turėčiau vadovautis? Tuo, kuris pateiktas forume? Aš 10L pagaminu per 40 minučių al/hg. Sumokėjau vaikinui už receptą... nes negalėjau rasti didelio masto recepto nemokamai, o, kaip sakiau, bandymai ir klaidos man būtų kainavę daug brangiau (vietos kainuoja mažiausiai 10 tūkst. eurų per savaitę)
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Ar ne geriau būtų atlikti NaBH4 redukciją?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Produktas yra silpnesnis, kai jį naudoja žmonės. Aš jį pagaminau, tegul kas nors jį rūko. Ir jis sako, kad tai yra silpnas. Daviau jam pagaminti al/hg, o jis sako, kad tai tobula, žinau, kad teoriškai turi būti tas pats. Ir ne kartą apie tai diskutavau su chemikais...
Turiu vieną klientą, kuris nori tik to, ką jis vadina "meksikietišku metamfetaminu", net ne pto/vandenilio.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Efedrino metamfetamino, kurį klientas taip pat pirks, bet jis yra 2/3k brangesnis. Jis nemokėtų tiek
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Jis buvo silpnas net ir atskyrus izomerus?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Esu iš Nyderlandų, o dabar dauguma metamfetamino gaminama su platina / vandeniliu. Prieš kelerius metus ten buvo daug meksikiečių, kurie jį gamino iš al/hg, klientai pirmenybę teikia meksikietiškam produktui
 
Top