Question Patirtis auginant piktžoles lauke

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ar jie yra kokie nors patarimai, kaip auginti piktžoles lauke, kaip iki minimumo sumažinti tikimybę būti pagautam, aš tik žinau, sunku įrodyti, kad aš esu tas asmuo, kuris pasėjo augalus
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Jei turite savo privačią nuosavybę šalyje, tuomet rūpesčių mažiau. Jei ne, raskite gerą vietą, kuri yra nuošali, kad būtų labai mažai eismo, išskyrus galbūt ūkininką ar medžiotoją, o tai reiškia, kad vienintelės kameros, dėl kurių jums reikia nerimauti, yra nuosavybės kameros arba medžioklės kameros. Išžvalgykite savo vietą visame sklypo pakraštyje, raskite gerą vietą ir įrengkite porą savo paslėptų kamerų. Suraskite upelį ar upelį ir sekite paskui jį, nes norite būti visai netoli vandens šaltinio, kad nereikėtų nešiotis ąsočių, kai reikės juos pagirdyti. Kur nors paslėpkite nedidelį kibirą. Būtina pasirinkti tinkamą jūsų vietovei veislę, kurią galite auginti tiesiogiai žemėje arba naudodami kibirus, kurie suteikia galimybę prireikus juos perkelti. Bet kuriuo atveju labai svarbu, kokį dirvožemį naudosite, todėl patikrinkite ten esantį dirvožemį arba atsineškite savo. Turėčiau nedidelę dėžutę, kurią galėtumėte paslėpti arba užkasti netoliese, ir į ją sudėti visas maistines medžiagas ar kitus reikmenis, kurių jums gali prireikti, kad nuvykę į mišką nesinešiotumėte daiktų, nes būtų gerai viską tikrinti taip dažnai, kaip tik galite ir kaip jums patogu. Neužtverkite tako, nekurkite stovėjimo aikštelės ir visada pasirinkite kitą kelią, kad nepalikite aiškių žymių, kur einate, kad žmonės negalėtų sekti jūsų pėdsakais ir užkliudyti jūsų pasėlių. Svarbiausia, niekam nesakykite, kur jie yra ir kad juos turite, nebent, žinoma, jie padeda jums įgyvendinti projektą.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
ačiū už patarimus, kuriuos gavau už kameras, bet ten nėra svarbiausi thx dar kartą bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
(y) Kadaise tai dariau lauke, o dabar viską darau tik patalpose. Tais laikais pėdsakų kameros nebuvo problema, bet ten, kur gyvenu kaimo vietovėje, dabar jų yra visur, kad būtų galima stebėti pažeidėjus ir medžioti. Auginimas tikriausiai yra pats maloniausias dalykas, kurį kada nors esu daręs.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Manau, kad paprasčiau naudotis teminėmis svetainėmis, jose galima rasti visą reikiamą informaciją
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Tiesa, šiais laikais yra daug gerų auginimo vadovų, kuriuos parengė patyrę augintojai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Kai man buvo 18 metų, susipažinau su mergina, jos tėvai už tvarto turėjo 20 augalų, 20 pėdų ilgio, pririštų prie žemės kas 2 pėdas. Jis priklausė šeimininkui ir jiedu gyveno ten nemokamai, kad tik prižiūrėtų vaikus. Visa tai buvo super funky šūdas (tai buvo 90-aisiais), nuėjau ten ir niekada neišėjau. Dešimtmetį.
 
Top