Question Ar LSD turi kokių nors blogų psichinių / fizinių šalutinių poveikių?

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
38
Points
18
Visada skaitau apie žmones, kurie LSD kelionių metu atsikrato priklausomybių arba išsigydo nuo depresijos. Dėl to galvojau, kad šis narkotikas yra visiškai geras, tačiau norėčiau išgirsti, kas yra bandęs LSD ir papasakoti, koks jis yra ir ką jautė?
 

drZarah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Atsakydami į jūsų antraštėje pateiktą klausimą, atsakome, kad, kiek mums žinoma, sisteminės apžvalgos ir metaanalizės rodo, jog LSD nekenkia žmonių sveikatai. Tyrimai, kuriuose nurodoma priešingai, paprastai turi prastai parengtą eksperimentinį planą (ir dažnai juose dalyvaujantys mokslininkai linkę patvirtinti savo šališkumą). Kita vertus, antrasis klausimas, į kurį vienintelis autentiškas atsakymas susijęs su kiekvieno žmogaus idiosinkratine patirtimi.
 

LurkingInSight

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Psichodelinių medžiagų poveikis yra labai įvairus, jums nepavyks tobulai suderinti kito žmogaus patirties. Rekomenduoju kurį laiką pažvelgti į šią svetainę:

Kalbant apie priklausomybės atsikratymą, galiu tai patvirtinti, 3 valandas nenoriu nikotino, tai gana išlaisvina. Įsivaizduoju, kad žmonės, turintys daugiau valios nei aš, tą jausmą nešiojasi su savimi ir niekada jo neatsikrato.
Išsigydymas nuo depresijos, mano nuomone, depresija - tai tavo įstrigimas negatyvaus mąstymo rutinoje, o psichodelikai tave ištraukia iš šio mąstymo ir truputį įsuka į kažką beprotiško, o po to tu vis dar esi tas pats tu, tos pačios problemos ir gal net tie patys jausmai, bet tu turi tą prisiminimą apie kitokį mąstymą, emocijas ir požiūrį į viską, ir tai pakeičia tavo mąstymą, nes tu negali paneigti, kad galvojai kitaip ir tai buvo labai tikra.
Tai ir yra tikroji terapinė nauda apie LSD ir psichodelikus. Jie leidžia į viską pažvelgti naujai. Jei turite kažką labai stipraus, pavyzdžiui, psichikos ligą, prievartą ir traumą, labai neigiamą vaikystės patirtį ar pamokas, lemiančias jūsų gyvenimo sprendimų priėmimą ir galiausiai lemiančias nesėkmingą ir nelaimingą gyvenimą, tuomet turėdami kažką, kas leidžia jums pamatyti dalykus kitaip, galbūt ne teisingai ar visam laikui, tiesiog kuriam laikui kitaip, žmonės leidžiasi į savęs apmąstymo ir galiausiai tobulėjimo kelionę.
Esame patys didžiausi savo pačių kritikai, ir mums tai taip pat blogiausiai sekasi.
Kalbant apie mano paties patirtį.
Pasikeitė tai, kaip jaučiausi su savo jutimais, pasikeitė, kokį maistą mėgstu, natūralus maistas tapo pageidaujamu pasirinkimu, tačiau pagamintas maistas gali būti malonus, jei jis pagamintas teisingai arba su daug cukraus ir (arba) riebalų. Vizualūs dalykai šiame pasaulyje, kuriuos sukūrė žmogus ir kurie neatspindėjo natūralių taisyklių, kaip turėtų atrodyti daiktai (nesu visiškai tikras, ką turiu omenyje, bet dažniausiai yra akivaizdu, kai žmogus ką nors sukūrė, ir akivaizdumas nublanksta, palyginti su gamtos grožiu). Daiktai atrodė nuostabūs, garsai buvo tarsi toliau, bet juos girdėjau aiškiau. Pojūčiai susilygino su kitais pojūčiais, t. y. jie savaip jaučiasi vienodai. Ne sinestezija, o daugiau šokis, kaip judesys siejasi su girdimais garsais.
Laiko iš tikrųjų tapo neįmanoma sekti, jūsų pojūtis sutriko, jei išgėrėte per daug, negalėsite sekti, jei išgėrėte nepakankamai, kad prarastumėte tą minčių kontrolę, tada galėsite nustatyti, kiek laiko praėjo, tai bus sunkiau.
Rekursyvios mintys, tai mintys, kurios vėl ir vėl sukasi aplink. Tai gali būti nuostabu, jei turite giliai asmenišką save reflektuojančią ir transformuojančią savęs suvokimą, kuris kiekvieną kartą sukelia euforiją, tai gali būti pragaras, jei turite traumuojančią mintį apie kažką siaubingo savo gyvenime ir ilgam įstrigote kilpoje. (Tačiau kai kurie žmonės teigia, kad po to jaučiasi geriau dėl neigiamas emocijas keliančių dalykų).
Mane ištiko spazmai visame kūne, jie jautėsi puikiai.

Nerekomenduočiau ir nerekomenduočiau jų vartoti, jei sergate psichikos liga, kuri susijusi su haliucinacijomis ar iliuzijomis. Tai pablogins jūsų būklę, gali sukelti naujų dalykų trigerius ir padidinti jų dažnumą. Jei jūsų šeimoje yra buvę psichikos ligų ir jaučiate, kad jos tiesiog gali būti ir jumyse, tiesiog to nedarykite.
Tai sakydamas, psichodelikas man taip pat padėjo pamatyti didžiausią problemą, susijusią su manimi pačiu, o ji buvo susijusi su iliuzinėmis mintimis ir tuo, kad aš net nežinojau, kad jų turiu.

Mano nuoširdžia nuomone, vieninteliai žmonės, kuriems LSD ir kitų psichodelikų vartojimas iš tikrųjų būtų tikrai naudingas, yra labai blogai prisitaikę žmonės. Berniukai, kurie nuo mažens smurtavo, moterys, kurios buvo išprievartautos, žmonės, skandinantys savo sąmonę cheminėse medžiagose, nes negali pakęsti savo minčių, - visiems šiems žmonėms reikia akimirkos atitrūkimo nuo įprasto gyvenimo, kad jie galėtų pagalvoti apie kitus dalykus, apie kuriuos niekada negalvojo.
Normaliems, reguliariai prisitaikiusiems žmonėms, patyrusiems reikiamą kiekį traumų, jų nereikia, nes jie gyvenime bus turėję daugybę patirčių, privertusių juos iš naujo sąžiningai įvertinti savo mąstymą apie pasaulį. Jūs žinosite, ar jūsų būdas šiame pasaulyje yra funkcionalus, ar ne, nes nuosekliai gerinsite savo nesėkmes, o ne blogėsite.
Jei esate gerai prisitaikęs žmogus, vis tiek galite iš jų gauti teigiamų psichinių pokyčių, bet ar jums jų reikia, ar gyvenimas jums būtų davęs tą pačią pamoką ne taip intensyviai, nes iš prigimties esate imlus naujiems mąstymo būdams.

Atsiprašau už savo šlamšto sieną, aš, kaip ir visi į evangelikus panašūs ilgaplaukiai hipiai, stumiantys psichodelikus į pasaulį, galiu daug kalbėti apie savo patirtį ir jūs daug ko nesužinosite, bet aš tikrai manau, kad jie turi naudos, tai nėra stebuklingas vaistas, bet kai kuriems dalykams jis yra geresnis nei bet kuri kita priemonė, kurią dabar turime savo arsenale.
 
Top