DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
ĮVADAS.

N,N-dimetiltriptaminas, paprastai vadinamas DMT, yra stiprus psichodelikas, labiausiai žinomas dėl trumpos veikimo trukmės, skirtingai nei LSD, DMT poveikis, priklausomai nuo vartojimo būdo, gali trukti nuo 15 min. iki 3 val. DMT gali būti švirkščiamas, įkvepiamas arba nuryjamas su "monoamino oksidazės inhibitoriumi (MAOI)", (MAOI) slopina "monamino oksidazės" aktyvumą. be MAOI; organizmas greitai metabolizuoja per burną vartojamą DMT.

DMT mokslininkai prieštaringai vertino, ar jis gaminamas smegenyse, ar ne. rickas strassmanas knygoje " DMT: Dvasios molekulė " (angl: Jis teigė, kad DMT gali būti gaminamas epifizėje ir kad DMT yra "dvasios molekulė" ir turi kažką bendro su "siela ". šiuo metu nėra įrodyta, ar DMT gali būti gaminamas smegenyse, ar ne, tačiau įrodyta, kad fermentų, reikalingų DMT gaminti, yra žmogaus audiniuose, bet ne pačiose smegenyse. faktiškai DMT buvimas šlapime buvo susietas su šizofrenija ir psichoze sergančiais žmonėmis (Jacobs ir Presti, 2005)

DMT IR IŠORINIAI SUBJEKTAI.

Daugeliu atvejų psichodelinės patirties arba "kelionės" metu buvo pranešta apie susidūrimus su išorinėmis būtybėmis iš "hiperdimensinės" erdvės. tos išorinės būtybės labiau panašios į ateivius ir vabzdžius arba į humanoidinio pavidalo "esybes".

rick strassman nuomonė apie susitikimus su išorinėmis esybėmis interviu : <<Viduramžių žydų filosofai, kuriais aš remiuosi norėdamas suprasti hebrajiškąjį Biblijos tekstą ir jo pranašystės sampratą, angelus vaizduoja kaip Dievo tarpininkus. Tai reiškia, kad jie atlieka tam tikrą funkciją už Dievą. DMT tyrimų kontekste manau, kad būtybės, kurias mato savanoriai, gali būti suvokiamos kaip angelai, t. y. anksčiau nematomos, nekūniškos dvasinės jėgos, kurios įgauna tam tikrą pavidalą, nulemtą savanorių psichologinio ir dvasinio išsivystymo, atnešdamos tam tikrą žinią ar patirtį tam savanoriui>>.

DMT EFEKTYVUMAS.

DMT psichodelinė patirtis gali apimti:

  • haliucinacijos
  • laiko išsiplėtimas
  • regos, klausos, lytėjimo iškraipymai
  • intensyvaus džiaugsmo pojūtis
  • Išėjimo iš kūno patirtis
  • Suvokiamos įžvalgos arba epifanijos
šalutinis poveikis gali būti:
  • išsiplėtę vyzdžiai
  • nevalingi greiti akių judesiai
  • Galvos svaigimas
  • Didelis kraujospūdis
  • Padidėjęs širdies susitraukimų dažnis.
  • Pykinimas ir vėmimas
  • Koma ir (arba) kvėpavimo sustojimas (didelėmis dozėmis)
gali būti bloga kelionės patirtis:
  • kontrolės praradimo jausmas
  • Dezorientacija arba sumišimas.
  • Neigiamos emocijos, tokios kaip baimė, nerimas, sielvartas, pyktis ar susijaudinimas.
  • Baimė išprotėti.
  • Smurtiniai arba nemalonūs vaizdiniai ar garsai.
  • Skaudžių prisiminimų ar traumų išgyvenimas.
  • Mirties baimė.
Ilgalaikis piktnaudžiavimo DMT poveikis gali būti toks:
  • sutrikusią nuotaiką
  • Sutrikęs mąstymas
  • Nuolatinė paranoja
  • regos sutrikimai
  • Haliucinacijos ir regos sutrikimai
DMT dozė (rūkomas/garinamas).
  • Slenkstis: 2-5 mg
  • Lengvas: 10-25 mg
  • Įprasta: 20-40 mg
  • Stiprus: 40-60 mg
DMT KELIONĖS TĘSTINUMAS (rūkomas/garinamas).
  • pradžia: 15-30 sekundžių
  • trukmė: 5-20 min.
  • įprastas poveikis po vartojimo: 15-60 minučių



tai trumpa ir trumpa įžanga į DMT. DMT yra plačiai žinomas ir, mano kuklia nuomone, jis yra daug įdomesnis už LSD. taip pat tai mano pirmasis įrašas forume :))


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Dėkojame, kad dalijatės šia informacija. Neužtenka žodžių apibūdinti su tuo susijusioms galimybėms.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pamaniau, kad pasidalysiu savo paskutine DMT patirtimi:

100 % ego ištirpimo įvykiu.
Toks gražus, fantastiškas, bauginantis ir nuostabus.
Buvau išbuvęs 9 minutes, bet atrodė, kad valandų valandas.
2 mano vape'o dūžiai.
Tikriausiai mažiau nei 40 mg DMT.
Nieko panašaus nėra. Visai.
Toks gražus ir unikalus.
Praradau VISĄ savęs suvokimą, kas, koks ar kodėl esu.
Tiesiog būtybių ir spalvų mišinys kaleidoskopinio lydymosi begalybėje.
Mąsčiau apie tai, kas sudaro daiktus; bandžiau prisiminti, kas buvo prieš mane.
Kelis kartus supanikavau, galvodamas, ar kada nors rasiu kelią atgal į tai, kas buvau, kad ir kas tai būtų, kad ir kur tai būtų, bet tai buvo nedidelė panika. Nieko didelio.
Kažkaip žinojau, kad tiesiog privalau būti.
Taigi buvau.
Po kurio laiko prisiminiau, kad esu aš, kad turiu namus, rankas ir kojas, atmerkiau akis, paėmiau telefoną, sustabdžiau laikmatį (nustatytas 15 minučių) ir pamačiau, kad praėjo tik 9 minutės.
Atsikėliau ir nuėjau į vonios kambarį, kur atsisėdau ant grindų, draskiau savo katinui veidą ir sakiau jam, koks jis nuostabus ir kaip jį myliu. Visą laiką jaučiausi tarsi pasaulyje, kuris tarsi stroboskopinė šviesa pereina iš realybės į realybę, o laikas skleidžiasi tarp buvimo su katinu ir tuštumos.

Tai dariau apie 15 minučių, tada nusileidau į apačią, pasiėmiau dubenėlį dribsnių ir grįžau į lovą.
Negalėjau užmigti, nes tamsa vis slydo atgal, todėl išgėriau 40 mg MDMA liniją ir ketvirtadalį 1 mg alprazolamo.
Nemanau, kad man jų būtų prireikę, jei būčiau buvęs ne vienas.

Posūkis ir kelionė, visas įvykis, įvyko per mažiau nei valandą.
Tai buvo pats nuostabiausias dalykas, kokį esu daręs, ir aš beviltiškai noriu tai pakartoti, bet labai bijau.
Tai taip gražu ir kartu taip baisu, ta akimirka, kai galvoji, ar kada nors vėl sužinosi, kas esi...

Praeis nemažai laiko, kol vėl tai išbandysiu, turiu tinkamai įsisavinti šią patirtį.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kur galiu gauti geriausią Dmt ?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Daugelyje rinkų... Aš savo dažniausiai perku Nemezidės turguje, iš Boomshankar ir Fatherless tame turguje.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Gal galėtumėte atsiųsti nuorodą, būčiau labai dėkingas
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mano paraše yra rekomendacinė nuoroda į Nemezidę Nemezidėje jie yra /u/boomshankar (jei užsiregistruosite per mano nuorodą, gausiu centus nuo jūsų išleistų pinigų, bet kiekviena smulkmena padeda :) )
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Dabar į tai pažiūrėsiu
Ačiū.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
DMT yra *****ing nuts man. Akimirksniu ateinantis visada mane priblokšdavo. Kiekvieną kartą, kai rūkiau šią medžiagą, ji tiesiog absoliučiai išmušdavo iš vėžių. Visiems, kurie dar nėra to bandę. Tai nuoširdžiai vienas šauniausių kada nors egzistavusių narkotikų. Patikėkite manimi, nesigailėsite, kad pabandėte!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Tai buvo vienintelė priežastis, dėl kurios patekau į šį forumą, kad gaučiau DMT.
Pasidalysiu savo patirtimi, kai tai padarysiu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Boomshankar komanda pasiūlė man prieš pradedant vartoti DMT pabandyti nedidelę eilutę ketamino, kad pašalinčiau dalį panikos asociacijos, susijusios su tuo dideliu greičiu. Veikia kaip žavesys, dabar matau tai kaip būtiną derinį :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Kažkaip nelabai įsivaizduoju ryšio tarp ketamino ir DMT, atvirai kalbant...

Bet, tiesą sakant, iš tikrųjų, kiek pamenu, šio derinio nebandžiau.

Neišbandęs jo nesiimsiu vertinti. Išbandysiu. Ačiū už rekomendaciją. Jei aš eisiu į pragarą po to, kai tai išgėriau, tada ***** you 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Faktas, kad dar to nepadarėte, man sako, kad esu saugus :p
 
Top