Question Krištolinis metamfetaminas su raudonuoju P metodu.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Taigi, man buvo įdomu, ar galima gaminti ledus naudojant raudonąjį P metodą, o ne tik greitį Aš esu naujokė ir nežinau visko, todėl tikiuosi, kad yall gali man padėti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Žinoma, iš tikrųjų tai artimos lenktynės su ličiu / amoniaku dėl populiariausio metodo Jungtinėse Valstijose. Žinoma, jums reikės ir jodo
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
o kaip, jūsų manymu, tai galiu padaryti? Galvojau, kad užšaldyti CO2 dujomis arba tiesiog įdėti tą kalę į šaldiklį.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ar kalbame apie ličio amoniako būdą? Žinovai tai vadina beržo LIKE reakcija, nes tai ne visai beržo reakcija. Ištirpęs elktronas absorbuojamas į amoniako nepolinį tirpiklį. Tam nereikia bevandenio amoniako
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
visą laiką turėjau omenyje raudonojo fosforo būdą, kad būtų tiksliau: Pseudoefedrinas, jodo kristalai, raudonasis P, natrio hidroksidas, Colemano kuras ir kt. Noriu pasakyti, kad jei iš jo neįmanoma pagaminti ledo, esu atviras bet kokiems kitiems beginkliams draugiškiems metodams, kuriuos galbūt žinote.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
O su tais metodais, jei galėtumėte pateikti žingsnį po žingsnio ir įrangos / sudedamųjų dalių sąrašą, nes, kaip minėjau, esu naujokas maisto gaminimo srityje ir gal ir turiu chemijos pagrindų, bet vis tiek nesuprantu kai kurių pažangių instrukcijų, pavyzdžiui: "paprasčiausi receptai" "metamfetaminas iš pseudoefedrino", vos suprantu tas instrukcijas, nes jos nėra pačios aiškiausios.
 
Top