• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Kriptografija į grynuosius pinigus

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi. Man tikrai reikia pagalbos, kad suprasčiau. Man reikia išsiimti kaip 10k$ per mėnesį iš savo XMR arba BTC piniginės. Koks yra paprasčiausias būdas tai padaryti? Manau apie pirkti PayPall sąskaitą ar smth, bet mb aš klystu. Ofc tai turi būti labai anonimiškai ir be jokio atsekimo į mane
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
O nežinau, bet žinau, kad tai ne PayPal tie vaikinai yra asilai, jei esate verslas. Kai vadovavau verslui, kuris naudojosi "PayPal" paslaugomis priimti kredito korteles ir priimti pinigus mano verslo vardu, jie maždaug kas savaitę užblokuodavo mano sąskaitą ir persekiodavo mane dėl to, ką konkrečiai žmonės iš manęs perka, o kilus ginčui tiesiog paimdavo mano pinigus ir grąžindavo juos atgal, net neužsimindami apie tai ir nesuteikdami man galimybės bylinėtis.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Taip, aš net nesu pardavėjas, aš tik naudojuosi juo poraf draugų ir vieną rytą po vieno sandorio jie visiškai užblokavo, negalėjau paliesti savo balanso ir tikriausiai niekada to nepadarysiu. Aš turiu duoti jiems pragarą nonstop 24 valandas ir galiausiai, kai aš iškėliau Geresnio verslo biurą, jie sulaužė ir įleido mane. Niekada daugiau jų neliečiu
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
jei kalbame apie "PayPal"..........jei jie pajus bent menkiausią kažkokio pažeidimo kvapą, jie (PayPal) 3 dienoms užblokuos jūsų sąskaitą nuo bet kokių kriptovaliutų operacijų. Jei 2 dieną ir 12 valandų vėl bandysite atlikti sandorį, tai atstatys laikrodį ir vėl užrakins 3 dienoms. Naudoju "PayPal" visiems savo "pažink savo klientą" virš lentos, o ne anoniminiams dalykams. Pavyzdžiui, net nesivarginkite su vpn. Kodėl "PayPal"? Įpročio jėga, be to, jie viską labai palengvina. Jei norite šūdino iššūkio, susikurkite "Monero" piniginę iš oficialios "Monero" svetainės. Po to, kai ją sukūriau, pasijutau kaip Džeimsas šūdinas Bondas. Man patinka narkotikai ir chemija. Visiškai nekenčiu, kai tenka susidurti su VPN, tor, kriptografija, PGP raktais bla bla bla bla.............bet TURIU TAI PADARYTI.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Ar jau peržiūrėjote vietinį monero?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Taip. Bet ar tai pakankamai saugu?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Aš toli gražu nesu ekspertas, todėl į tai žiūrėkite su didele doze druskos, bet manau, kad XMR patrauklumas yra saugumas (ir labai pigūs sandorių mokesčiai, šiandien rimtai sumokėjau 2 centus, kad galėčiau kai ką išsiųsti). Daug pardavėjų pradėjo jį siūlyti ir teikia pirmenybę jam, o ne Bitcoin. Atsiprašau, kad negaliu pateikti konkrečių duomenų, kodėl tai geriau.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Deja, localmonero užvėrė duris ir užsidarė nuo tada, kai paskelbiau.

Alternatyva yra jums pasirinktą biržą, bet monetą su mažais sandorių mokesčiais (litecoin yra geras), tada siųsti jį į torto piniginę ir padaryti savo keitimąsi ten. Jos gana paprasta piniginė ir mainų platforma
 
Top