Question Amfetamino koncentracija galutiniame produkte ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Dėl amfetamino paruošimo pardavimui galutiniam vartotojui turiu 2 klausimus:
  • Kokia amfetamino sulfato koncentracija milteliuose yra geriausia galutiniam vartotojui?
  • Kokias pagalbines medžiagas (arba neaktyviąsias sudedamąsias dalis) naudojate šiam tikslui?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Deja, Europoje jie linkę amfetaminą sukirsti į šūdą. Viskas, ką gausite, yra keista pasta, kurios didžiąją dalį sudaro kofeinas.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Aš taip pat, bet, deja, tai yra dauguma turimų dalykų, ir žmonės nežino, ką jie gauna.
Tas pats šūdas su tuo kolumbietišku "2c-b".
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
pasta yra tik pinigų dalykas, jie sumažina kainą perpus, bet duoda baltą popierių beveik pieną.
Jei ji sausa, lieka 30 proc.

Taigi jie ateina su visokiomis istorijomis, kad tik parduotų jums pastą ir jūs ją nusipirktumėte ;-)

tu nusipirkai maišelį acetono, sumaišyto su caff ir trupučiu speed'o vien dėl skonio
lol
 
Last edited:

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Iš Vokietijos nusipirkau 3 g amfetamino miltelių ir man reikia išgerti 20 mg, kad turėčiau daugiau valios, kai reikia skaityti ką nors, kas man nepatinka. 10 mg nepakanka poveikiui gauti, reikia bent 15 ar 20 mg.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Adderal tabletės prasideda nuo 5 mg, bet niekada jų nevartojau, todėl negaliu palyginti su greičiu iš darkweb.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
Kokia yra tinkama paros dozė?
 
Top