Question Katinonas iš fenilpropanolamino

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Ar galima oksiduoti PPA į katinoną, kaip tai daroma su efedrinu?

ar vietoj metkatinono gautumėte katinoną
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
tai teisinga, katinoną gautumėte iš PPA. Norėdami gauti metkatinoną, oksiduojate efedriną.

Aš tai dariau su Džonso reagentu ir kalio permanganato būdu... Turi būti ir geresnių būdų. .... Tai buvo skirta mano paties reikmėms, todėl man nelabai rūpėjo išeiga. Geresnis būdas katinonui gauti, kai gaunama didelė išeiga, yra pradėti nuo laisvai parduodamo propiofenono, kurį galima įsigyti bet kur... reikės pridėti bromo, bet galbūt galite naudoti vandenilio bromo rūgštį ir lėtai pridėti vandenilio peroksido, kad išlaisvintumėte mišinyje esantį bromą ir nereikėtų vargti su elementariuoju bromu.... Tada įpilkite etanolio, prisotinto amoniako. Tik du pagrindiniai žingsniai. Įsivaizduoju, kad tai bus lengva padaryti

 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Ačiū už atsakymą, patikslinkite, kaip oksidavote efedriną su permanganu ? Perskaičiau šį sintezės aprašymą ir jis skamba palyginti paprastai.
Ar jūsų procedūra buvo panaši, o jei taip, ką darėte kitaip. Kokios išeigos galima tikėtis

 
Last edited:

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
taip būtent šiuo keliu ir bandžiau eiti. Tas pats puslapis iš rodyklės. Tai buvo prieš kelerius metus per covid, kai buvau šiek tiek pamišęs nuo viso laisvo laiko laboratorijoje ir vartojau kuo daugiau narkotikų, kaip tik įmanoma, dėl to, kad buvau gana toli, man sekėsi neblogai, turiu pripažinti, lol (im off all hard drugs now )... Bet aš noriu pasakyti, kad negaliu tiksliai prisiminti, ar buvo kokių nors variantų, tik žinau, kad tai buvo šis procesas, kurį atlikau savo laboratorijoje. bet kokie pakeitimai buvo tiesiog pritaikyti prie mano turimos įrangos. Mano turėto efedrino grynumas galbūt buvo abejotinas, o aš turėjau gal tik gramą jo. Problema kilo, kai bandžiau jį išgryninti, nes jis yra katinonas ir turi karbonilo, todėl tirpsta vandenyje ir nepoliniuose tirpikliuose, o su mažu kiekiu, kurį turėjau, iš esmės viską praradau atlikdamas A/B ekstrakciją..... Kai išsiaiškinau, kaip išgauti efedriną 75 % efektyvumu, jau buvau pradėjęs vartoti metamfetaminą...

tbh permanganatas yra gana intensyvus, o joneso reagentų būdas buvo geresnis. pamenu, kad taip galvojau. man pavyko kažką išgauti joneso reagentų būdu, kurio buvo gerokai daugiau nei permanganato... nes jūs PRIVALOTE išgryninti, bet koks permanganato likutis sukelia intensyvią žalą smegenims... ir galbūt tai buvo viskas.

Joneso reagento būdas taip pat nėra be spąstų, taikant šį metodą minima, kad susidaro balta arba raudona "masė, kuri yra ženkliai sumažėjusios išeigos požymis".... Man nepavyko to išvengti, bet vis tiek šiek tiek gavau. Tačiau ir vėl tai darau 20 ml mėgintuvėlyje, po vieną gramą, nes esu sunkus narkotikų vartotojas... Taigi..... Kaip suprantu, oksiduoti hidroksigrupę benzilo padėtyje (tai, ką mes darome) yra gana lengva (jos redukavimas iki metamfetamino yra labai sudėtingas), todėl gali būti, kad yra draugiškesnių švelnesnių oksidatorių, kurie nebuvo gerai žinomi rodžio laikais... pavyzdžiui, piridinio chlorochromatas (PCC). bet aš neturiu supratimo apie jokią iš šių galimybių, kad būčiau sąžiningas....
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
PCC tikrai nesunku pagaminti, tačiau pastebėjau, kad laikant jį lėtai mažėja jo oksidacinės savybės ne greitai, bet gana nepalanku laikyti.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Taip, aš irgi tada jį gaminau... per dieną ar dvi jis tapo rudas lol.... man buvo taip liūdna. tiek daug darbo įdėta. Man sunkiai sekėsi jį džiovinti ir pašalinti hcl. neturėjau ir vakuuminio filtro... todėl negalėjau gauti miltelių, ir tai tikriausiai nepadėjo.....bet vieną dieną jis buvo gražios ryškios oranžinės..... spalvos. Man taip ir nepavyko jo panaudoti...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Mane visiškai suglumino molekulių, kurias sintetinau su tuo patirties trūkumu, kurį tada turėjau, sudėtingumas... Mano pemolinas buvo sėkmingas, nors jo buvo nedaug, ir ne dėl išeigos, o todėl, kad tiesiog iš profesorių išmokau, jog visada pirmiausia reikia išbandyti dalykus nedideliu mastu.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
va pemolinas, atrodo, kad be patirties pagaminti gana sudėtinga molekulė. Geras darbas lol... Neįsivaizduoju, kad rastumėte tam ingredientų per prekystalį. Kaip tai buvo?

Thats geras patarimas, Ive iššvaistė daug cheminių medžiagų, suprasdamas, kad turėčiau padaryti mažos apimties pirmiausia... Tiesą sakant, pastebėjau, kad jei pirmiausia paleidžiu nedidelę skalę, beveik visada save apnuodiju, nes galėjau panaudoti daugiau chemijos, nes ji puikiai veikia. Tačiau tai puikus kontrastas, palyginti su tuo, kad aš naudojau per daug cheminių medžiagų ir nepavyko.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Prisimenu, kad tai buvo daroma daugybe etapų, nes kai kuriuos reagentus turėjau sintetinti pats, aš rmember NaOCN tai buvo ilgas virimas DMSO atliekamas lauke ir guanidinas iš kalcio cianamido
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Taip pat atlikau efedrino oksidaciją su šiek tiek dichromato ir išeiga buvo kukli, tačiau sėkmė buvo svarbus etapas, nes buvau pačioje pradžioje. Galiu pasiūlyti naudoti ppa aminoreksui (anais laikais sintetinau pemoliną, bet visada domėjausi aminoreksu, kurio taip ir nepavyko išbandyti). Nuoširdžiausi linkėjimai!
 
Top