Geras būdas siųsti siuntas ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki,
Taigi iš esmės aš pradėjau savo mažą verslą ir bandau sugalvoti būdą, kaip saugiai pajausti pakuotes, todėl yra mano klausimas:
Kokia, jūsų nuomone, yra geriausia pašto paslauga, kad būtų galima siųsti siuntas šalies viduje, o ne į užsienio šalis, aš galvojau apie Mondial Relay su netikru pavadinimu ir adresu (sukūriau atsitiktinį įmonės pavadinimą ir paėmiau atsitiktinį adresą), ar tai veiks? Kol kas dirbu tik su c-liquids, ar saugu siųsti, o jei ne, kodėl?
Geros dienos.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Vidaus korespondencijai geriausiai tinka DPD, tarptautiniam paštui - DHL. Naudodamiesi DPD paslaugomis galite naudotis išnešiojamųjų siuntų parduotuvėmis, kai siuntinį paliekate artimiausioje išnešiojamųjų siuntų parduotuvėje, o gavėjas savo siuntinį gauna iš artimiausios išnešiojamųjų siuntų parduotuvės. C skystį siųsti turėtų būti labai saugu, jis atrodo ir atrodo bei sklinda lygiai taip pat, kaip ir įprastas e. skysčio paketas.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kas yra C skystis ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Sintetinių kanabinoidų eqliuidas, skirtas garinti
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Na, pirmiausia ačiū už atsakymą. Jei neprieštaraujate, norėčiau užduoti daugiau klausimų.
Koks turas geriausias patarimas dėl siuntėjo infos, nesu toks kvailas, kad įdėčiau savo, bet ar užtenka tiesiog įdėti mano sugalvotą įmonės pavadinimą ir atsitiktinį adresą ? Be to, norėjau padaryti skrajutes, kurias įdėčiau į pakuotę su prekėmis, kažką su prekės ženklu ir kitus dalykus, dėl kurių tai atrodytų kaip legali pakuotė, ar turėčiau pasilikti šią idėją, ar ją išmesti?
Jei turite daugiau patarimų, būčiau dėkingas, man patinka patirti pačiam, bet norėčiau, kad manęs nesučiuptų proceso metu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tiesiog sugalvokite realiai skambantį adresą, tačiau įsitikinkite, kad pašto kodas yra teisingas, man patinka naudoti realius adresus ir pakeisti numerį į per didelį, kad būtų gatvėje. Suraskite vietą, kuri nuomoja biurus kelioms įmonėms tuo pačiu adresu, ir naudokite jų adresą. Tai tikrai nesvarbu. Nežinau, kokioje šalyje gyvenate, bet daugelyje ne JAV šalių pašto siuntų nelaiko šunimis ir neperšviečia rentgenu, todėl darykite bet ką. Kaip jau sakiau, pakuokite kaip įprastą skystį, jei pakuotė suplyš ir turinys išsilies gabenimo metu, ji nebus tikrinama, o tik užklijuojama lipnia juosta. Žmonės turi daug darbo, o rūšiavimo biurai dirba dideliu tempu. Taip pat stebėkite, ar pakuotėje nėra pirštų atspaudų, plaukų ir pan.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
C skysčiai yra labai saugūs siųsti, jie atrodo kaip ir kiti paprasti skysčiai. Mano nuomone, pakuotę reikia du ar tris kartus vakuumuoti ir kiekvieną kartą nuplauti alkoliu, kad būtų panaikinti visi pėdsakai, tada naudoti milarinį maišelį, kad būtų išvengta rentgeno spindulių (dėl milarinio maišelio yra įvairių nuomonių, nemanau, kad juo galima visiškai išvengti rentgeno spindulių, bet pabandyti nėra blogai). Nepamirškite visada mūvėti pirštinių, nes pirštų atspaudai gali būti rimta problema. Kai supakuosite savo produktą, paslėpkite jį kažko legalaus viduje.
Grąžinimo adresas gali būti visiškai išgalvotas, kaip ir jūsų vardas, tai bus pirkėjo problema, jei jis nuspręs jums nurodyti savo tikrąjį adresą, tiesiog apie tai negalvokite. Jei norite išleisti skrajutes ar lipdukus su savo prekės ženklu, rekomenduočiau juos įdėti į išorinius dulkių siurblius, kad viskas būtų kartu ir paslėpta. Sėkmės! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Ar jie neprašo jūsų asmens tapatybės dokumento, kai norite jį išsiųsti?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Įsitikinkite, kad jūsų pašto kodas atitinka ten esančią vietovę, iš kurios siunčiate. Atminkite, kad pašto kurjeriai paprastai žino visų pavadinimų adresus ir verslo įmones savo rajone.
 
Top