Question 2b3m ir prokaino / kokaino pjaustymas

Vansnuifwijk

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi,

Turiu šiek tiek patirties chemijos srityje, bet im sunkiai sekasi keletas dalykų.

1) Norėčiau įsteigti nedidelės apimties 3 mmc gamybą sau. Vienintelis dalykas yra tai, kad kiekvienas čia kalba apie 2b4m, ar yra ir tokių, kurie sėkmingai įsigijo 2b3m?

2) Mano partneris ieško žmogaus, kuris galėtų padėti pjaustyti koksą su prokaino plytomis, bus mokama.

Tikiuosi, kad u vaikinai gali man padėti ;)

Sveiki!

vansnuifwijk
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Spėju, kad jos todėl, kad viskas, ką ten pasakėte, yra įžeidžiantis ir neišmanantis. Žinoma, jūs neturite jokios chemijos patirties, nes už jūsų vartojamą gramatiką jus išvarytų iš laboratorijos. Raginame žmones nemažinti narkotikų, o imti daugiau. Į žmones, pjaunančius narkotikus, dažniausiai žiūrime kaip į didžiulius niekšus ir žemos moralinės vertės smulkius vagišius. Tikriausiai rašėte pranešimus, kurie atrodė kaip reklama ką nors įdarbinti ar nusipirkti. Tam yra tik viena vieta - turgus, o skelbti tai forume ar pokalbiuose yra draudžiamas nusižengimas
Galiu lažintis dėl 5 dolerių, kad rašėte se eralinius pranešimus ir net neperskaitėte lin3s. Jos yra kiekvieno puslapio b9tume, skiltyje RULES.
 

Vansnuifwijk2

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Lol ačiū už atsakymą, bet anglų kalba yra mano trečioji kalba, todėl prikišti man gramatiką yra tiesiog bloga priežastis. Galiu lažintis, kad jums, kaip JAV modui, anglų kalba yra vienintelė. Čia yra daug paskyrų, kurios siūlo pagalbą mainais į €, jos net savo biografijoje tai turi, ką apie juos?

Sveiki
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Iš kurios šalies esate kilęs?
 
Top