1,4-butandiolis (BDO) - kaip paversti į GHB?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Turiu gryno 1,4-butandiolio (BDO) jis užšaldytas 20,1c temperatūroje, todėl žinau, kad tai gryna medžiaga.

Kai ištirpinu BDO ir paimu 1ml ar 2ml, jokio poveikio nėra! Maniau, kad jis virsta GHB organizme, kai virškinamas... bet neturi jokio poveikio..

Ar man reikia pridėti ar ką nors daryti su BDO, kad jis virstų GHB organizme ir turėtų tokį patį poveikį kaip GHB ar GBL.....

Ką aš praleidau, prašau pagalbos??
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Kiek jūs sveriate? Kai kuriems žmonėms tiesiog reikia daugiau, aš asmeniškai vartoju 1,8 ml ir tai man yra saldus taškas. Jūsų organizmas BDO paverčia GBL ir ar žinote, kad galite naudoti paieškos juostą ir ieškoti BDO į GBL sintezės.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
BDO sunaikins jūsų nervų sistemą, jei naudosite kaip bdo tiesiogiai. Jis tai padarys ir gana greitai. Turite konvertuoti į GBL, o tada į ghb. Jei jūsų naudojimas į GBL tai yra daug silpnesnis, kad nei. Pavyzdžiui, jei jūsų vartojimas GBL yra 1 ml dozė, bdo būtų arčiau 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kaip BDO sunaikina jūsų nervų sistemą, kai naudojamas tiesiogiai?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Patekęs į organizmą BDO greitai paverčiamas kepenų fermento alkoholio dehidrogenazės į GHB. GHB veikia smegenyse esančius GABA_B receptorius, kurie yra slopinamieji receptoriai, todėl slopinamas neuronų aktyvumas.

Pakartotinai veikiant dideliam GHB kiekiui, dėl nuolatinio neuronų veiklos slopinimo ir galimo eksitotoksiškumo, kai GHB kiekis sumažėja ir sistema atsistato, gali būti pažeisti neuronai. Be to, dėl pernelyg didelės GABA_B receptorių stimuliacijos ir atitinkamo neuromediatorių išsiskyrimo slopinimo jautriose smegenų srityse gali žūti ląstelės.

BDO gali sukelti gilų centrinės nervų sistemos slopinimą, dėl kurio pasireiškia tokie simptomai kaip mieguistumas, galvos svaigimas, sumišimas, o didesnėmis dozėmis - kvėpavimo slopinimas, sąmonės netekimas ir net koma. Taip yra dėl neurotransmisijos slopinimo kritinėse smegenų srityse, atsakingose už susijaudinimą ir autonominę funkciją.

Lėtinis BDO vartojimas gali sukelti nuolatinius atminties ir pažinimo sutrikimus. Taip yra todėl, kad GHB veikia hipokampą - smegenų sritį, labai svarbią atminties formavimuisi ir pažinimo procesui.

Jei per trumpą laiką
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Naudojuosi tik BDO, kasdien jau maždaug 3 metus. Abstinencija nemaža, bet man pasirodė, kad ją kur kas lengviau įveikti, palyginti su GHB. Kepenų fermentai jį greitai metabolizuoja į GHB - ir čia yra didžiausias įspėjimas, neskaitant TIKRO Dozavimo. NEVARTOKITE ALKOHOLIO prieš BDO vartojimą arba praėjus nemažai laiko po jo vartojimo. Veikimo būdas yra kepenų fermentų naudojimas junginiui dehidrogenazuoti - jei jūsų organizmas jau naudoja pakankamai kepenų fermentų, tas virsmas į GHB neįvyksta ir jūs ką tik įvedėte nuodų, kurie nesugebės metabolizuoti - tikėkitės blogo laiko ir ligos. Jis pradės šalti esant 68 laipsniams ir laikysis tokio šalčio kaip šaltas paketas. Tai nėra itin malonaus skonio, o bazinė dozė žmogui, neturinčiam tolerancijos, yra maždaug 2,5 ml. Neperdozuokite anksčiau nei po 2 valandų ir vartokite pusę paskutinės dozės. Riba tarp nesąmonės ir geros savijautos yra vos 0,5-1ml didesnė už tą, kurią norėtumėte vartoti. Turėdamas gana tvirtą toleranciją dėl ilgamečio vartojimo, viršydamas 3,5 ml dozę, labai tikėtina, kad elgsiuosi kaip kvailys, o mano draugė negali išgerti kada nors 2,5 ml, reguliariai nenukrypdama į iškritimą.

Yra metodų, kai 200-240 laipsnių temperatūroje naudojami hibridinių metalų katalizatoriai, kurių konversijos į GBL rodikliai yra 97-99. Patikrinkite, ar nėra patentų.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Ačiū, kad dalijatės savo patirtimi. Mane domina profesinis klausimas - ar patyrėte abstinencijos sindromą po tokio vartojimo laikotarpio? Jei taip, kaip greitai jis pasireiškė ir kaip pasireiškia? Jei patogiau, galite atsakyti privačiomis žinutėmis.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Bandžiau 1,4 bdo, net dozėmis, kurios turėtų mane nužudyti, bet visiškai blaivus nieko nepatyriau. Galbūt SSRI vartojimas turėjo kažką bendro su tuo
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Tikėtina, kad jūsų neurochemija turi ypatumų. Prie to pridėkite psichoaktyviųjų vaistų, kurie keičia ir taip pakitusią sistemą, vartojimą. Gausime situaciją, kurioje vidutinės dozės nebus aktualios.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Neturiu nė iš tolo tiek žinių, kiek turi dauguma šių vaikinų, ir nežinau kodėl, bet GBL, į kurį jūs paverčiate bdo prieš ghb, tam konkrečiam naudojimui iš esmės sunaikina net vienišas vandens lašas. kaip pavyzdį paimkite žiogelį ir įdėkite į jį šūvį gbl įlašinkite kelis lašus vandens ir atrodys, kad žiogelyje beveik yra kažkas gyvo, bet jis kelias sekundes išprotės, tada turėsite tai, ką mes vadinome plokščiu gbl, su kuriuo nieko negalėsite padaryti, nekenčia vandens.
 
Top