Question Hol állítsa be a laboratóriumát?

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ön szerint hol lenne jó hely a laboratórium felállításához?
Nemrégiben láttam egy hirdetést, amelyben olcsó irodabérletet kínáltak egy irodaházban.
Ön szerint jó ötlet egy irodaházban felállítani a laboratóriumot? Természetesen nem termelnék drogot, amíg mások is ott vannak, de termelnék éjszaka, vagy amikor a többiek már nincsenek ott.
Mit gondolsz erről?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Bárhol beállíthatja, generátorok dolgoznak. Elviselhetetlen szaggal kell megbirkóznia.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Igen, tudom. Azt terveztem, hogy megveszem a növekedési sátrakat a fű termesztéséhez. ennek ki kell szűrnie minden szagot, amelyet a szintetizátor készít. Úgy értem, mindenki furcsának találná, ha egy irodaházban izopropil-alkohol vagy aceton szagot éreznél.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Az IPA vagy az aceton legyen a legkevésbé aggályos.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ez csak egy példa. Nem fogok egy kiló P2NP-vel rohangálni egy irodaházban, amikor be vagyok tépve a kólától, és mindenkinek megmutatom. Nem lennék ennyire hülye. Még csak nem is drogozok, és csak akkor termelnék, amikor már mindenki kint van az épületből.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Állítsd be magad, ahol kényelmesen érzed magad, senki sem fog látni téged, csak azt használd, amire szükséged van, tedd el, ha végeztél, legyen józan eszed, ó igen, és soha, soha, de soha ne említsd a drogokat, hacsak nem élvezed a börtönszerű környezet struktúráját, vagy azt, hogy olyan dolgokra kényszerülsz a rendőrségnek, amire ha bárki rájönne, valószínűleg nem találnának ideális barátnak.

Összefoglalva csak a készüléket, amire szükséged van, semmi mást ne tisztíts és tegyél el, ahogy haladsz, csak a szükséges vegyszereket használd, és csak a szükséges mennyiségben, majd attól függően, hogy szereted-e az anális szexet, mondd el az embereknek a teljesítményed, vagy tartsd a szádat csukva.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kicsit csalódott voltam, amikor láttam itt egy linket a másik szálból a laboratóriumi helyszínekkel kapcsolatban, mintha az embernek meglenne a végső, mindenre kiterjedő válasza, csakhogy ezt találtam. Kérem, ne vegye ezt személyes támadásnak, de remélem, hogy a hangnem, a szarkazmus és a perspektíva kombinációja az érdeklődők számára a lényegemet hazavezette. A hozzászólásokra adott válaszként: Kényelmesen érzem magam a hálószobámban. Ettől még nem lesz ideális hely egy labor felállítására. Valószínűleg kezdetben rossz ötlet egy "droglabor" felállítása vagy működtetése egy bérelt ingatlanban, mivel nem te vagy a tulajdonos és nem az egyetlen személy, akinek kulcsa van, egy kereskedelmi létesítményben is? Nos, ez rendben van, azt hiszem... amíg ez munkaidő után van, és megbizonyosodtál arról, hogy kényelmesen vagy. Igen, sőt, TÉNYLEG kényelmes legyen, miközben az életét és a szabadságát kockáztatja. Vegye fel a pizsamáját, érezze magát otthon. Ha jól értem, a kényelem alatt alapvetően azt érted, hogy csak a magabiztosságot, hogy bármilyen minőségben működj, amit "biztonságosnak" tudsz minősíteni. Én azonban egy cseppet sem szórakoznék vele, mert ez minden bizonnyal csak önelégültséghez vezethet.
.
Mit mondanak az önelégültségről? (Elfelejtettem, de...) Soha ne ringasd magad hamis biztonságérzetbe, de ne is őszüljön meg a hajad, ha emiatt aggódsz: "Nem vagyok kokótól bódultan, nem rohangálok éterszagúan az épületben egy kiló metilaminnal, és nem beszélek mindenkivel, aki amúgy sincs ott, szóval "minden rendben van".'" Próbáld meg eljátszani azt a szerepet, akinek mondod magad, és amit állítólag csinálsz, és próbálj meg nem úgy kinézni, mintha egy paranoiás, bizonytalan és instabil illegális droggyártó lennél, aki gyanúsan próbálja leplezni a tetteit. Kezeljen minden szakácsot úgy, mintha a bíró, az esküdtszék és a hóhér már úton lenne, hogy jóléti ellenőrzést végezzen magán, amint a nyers termékét militarista kezdeményező szellemben kihozza. Kezdje el a bontást és a takarítást például az újrakristályosítás előtt vagy közben, ha lehet.

A közhiedelemmel ellentétben a börtönök és a büntetés-végrehajtási intézetek nincsenek tele homoszexuális erőszaktevőkkel és/vagy besúgókkal. Bizonyára sokkal többen vannak, mint amennyit igazolni lehet. Volt szerencsém meglátogatni néhány ilyen kedves intézményt. Nem tudom, hogy mindenki más hol vagy hogyan szereti leülni az idejét, mindenkinek a sajátja, én inkább kimaradnék ebből az egyenletből. Talán Hollywood a hibás a sztereotípiákért. Mind a szodómia, mind a tekintéllyel való kommunikáció/kompromisszum, bármilyen szinten, jellemzően általánosan és nyíltan kerülve van. Még az "OK" börtönőrök sem szeretik a besúgókat, hiszen maguk az őrök is beköpik őket. Én magam inkább olvasok és edzek, a sakk is király. A szabadság elvesztése annak következtében, hogy rajtakapnak valamin, amit nem szabadna, a területtel jár, bár nem kell, hogy így legyen, és mi pokolian igyekszünk. Egy bizonyos ponton számítani kell rá, és tervezni kell vele, bár néha nagy költséggel el kell kerülni.

A tanácsom: rúgd szét a legnagyobb fickók seggét az első napon, vagy legyél valakinek a szukája..... ööö, úgy értem... Tisztelj mindenkit, de próbálj meg nem barátkozni. Ne csatlakozz semmilyen bandához. Maradj a "saját embereiddel", ne játssz és ne szállj be. Tartsd meg magadnak a szarságaidat. Ha rendes srác vagy, és törődsz a saját dolgoddal, és tudod, mikor kell csöndben maradni, akkor nem kell aggódnod. Valószínűleg senki nem fog rád erőltetni semmit, se zsarut, se csalót, ha nem hívod meg. Ha azt hiszed, hogy megszeged a törvényt, és soha semmi nem fog borzalmasan rosszul menni, akkor téveszmés vagy. A saját véredet is meg lehet győzni arról, hogy eladjon téged a folyónak, "a saját érdekedben."... "Hogy ne árts magadnak vagy másoknak." Valóban, az elszabadult ajkak elsüllyesztik a hajókat.

A lényeg, ahogy a régi öregek mondták nekem: "Ha nem tudod leülni az időt, akkor ne csináld a bűnt." Ha fel akarsz lépni, készülj fel a következményekre és arra, hogy megbirkózz velük, EGYEDÜL. Ígérem, az emberek meghallgatnak, és azt mondják majd, hogy "hát ez szívás", de a nap végén senkit sem fog érdekelni, hogy milyen szerencsétlen voltál, és hogyan alakultak a dolgok. Az okos méhek nem vesznek pörgős felniket és matricákat a vadonatúj Escalade-jükre az első pénzkötegükből. Megtartják esős napokra, amikor már ügyvédre és óvadékra lesz szükségük, és mindenki meglepő módon hátat fordított nekik. Elnézést kérek minden vélt sértésért. Egyikért sem, csak segíteni szeretnék. Szintén elnézést kérek a hatalmas kitérésért a börtön témájára, azonban nem láttam sok tanácsot senkitől ezen a fórumon, akinek valódi rálátása vagy tapasztalata van arról, hogy mit kell tenni, amikor az élet SNAFU'd. Nem fogunk mindannyian épségben célba érni, ha egyáltalán célba érünk. Statisztikailag sokan közülünk egyszer vagy máskor falnak ütköznek ezen az úton. Remélem, hogy a BB legénysége a radar fölött fog repülni. Sok szerencsét és sikert kívánok mindenkinek, és sok eredményes főzést! Elnézést is kérek ezért a fárasztó hozzászólásért.
---Szeretettel és tisztelettel. o7
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Én nem haragszom rád haver minden amit mondasz igaz van hely, ahova tehetsz egyet van módja, hogy jól csináld, de elkapnak vagy a helyi üzletember f*** téged, vagy a végén nekik dolgozol ez történik zsarolás történik, amint népszerű leszel, különösen, ha van egy nehezen megtalálható, népszerű vegyület, a napjaid gyorsan meg lesznek számlálva, még akkor is, ha nem mondod el senkinek, és az embereknek, akik helyet kérnek egy labornak, meg kell kapniuk a választ, amit szerény véleményem szerint adtam, ez nem pontosan a helyes válasz mindenki számára, de ez határozottan a helyes válasz annak, aki azt kérdezi, hogy hova tegyek egy droglaboratóriumot. Lehet egy érv, hogy talán csak kíváncsi, hogy kutatást végeznek egy könyvet akarnak elhelyezni egy droglabor, ahol több pénze van, mint értelme. Higgye el, hogy nem látom ezeket a dolgokat, mert törődöm a tényleges emberi lényekkel, és én biztos vagyok benne, hogy én nem vagyokcsak segíteni próbálok. Én ezt az emberekhez hasonlítanám, akik hazudtak az általuk bevett dózisokról, akik megpróbáltak dicsekedni, mondván, hogy dózisokat írt, és hogy minden jól alakult, és soha nem gondoltam, hogy az emberek valóban valóságnak veszik ezt, és 250 mg Etizolammot vesznek. Vannak tárolt vonalak NBOMe vegyületek jól érzem magam rosszul az ilyen emberek, mint hogy a végén a kórházban beszélni a zsarukkal a végén, hogy a dolgok betiltották, hogy a közösség úgy néz ki, mint egy csomó f****** huligánok ez mindenki felelőssége, hogy ne ösztönözze a pusztítás egy közösség. Soha életemben nem éreztem magam öregebbnek, mint amikor a visszaírás az én időmben én törődöm ezzel a hellyel, takarodjatok a gyepemről nyilatkozatot írtam.
 
Last edited:

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
A tanácsom: rúgd szét a legnagyobb fickók seggét az első napon, vagy legyél valakinek a szukája..... ööö, úgy értem... Tisztelj mindenkit, de próbálj meg nem barátkozni. Ne csatlakozz semmilyen bandához. Maradj a "saját embereiddel". Ne játssz és ne tépj be. Tartsd meg magadnak a szarságaidat. Ha rendes srác vagy, és törődsz a saját dolgoddal, és tudod, mikor kell csöndben maradni, akkor nem kell aggódnod. Valószínűleg senki nem fog rád erőltetni semmit, se zsarut, se csalót, ha nem hívod meg. Ha azt hiszed, hogy megszeged a törvényt, és soha semmi nem fog borzalmasan rosszul menni, akkor téveszmés vagy. A saját véredet is meg lehet győzni arról, hogy eladjon téged a folyónak, "a saját érdekedben."... "Hogy ne árts magadnak vagy másoknak." Valóban, az elszabadult ajkak elsüllyesztik a hajókat.


Az emberiség, aki nem tudja, mit csinál, az megteszi. STFU, foglalkozz a saját embereiddel, és ne légy bolond. viselkedj normálisan. Megegyeztünk.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
És nem én nem veszem sértésnek a kivetítés a gondolkodás, hogy tudsz bármit az életet megváltoztató tanácsot adsz volt ilyen bizalom ez egy zavaró hallás, hogy tanácsot adsz alapuló abszolút nem valós világ semmi lehetnék bárki lehetnék én lehetnék mindent csinálok lehetnék egy chat program, de amit nem teszek, hogy bátorítja az embereket, hogy hülye dolgokat a lehető legmagasabb skálán csak gondolj rá ember
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Testvér még jobban összezavarodtam, mint korábban. Ki a faszhoz beszélsz? Velem? Valaki mással?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Sajnálom, hogy így érzel @testint - azt hiszem, hozzám beszél @Kanalratte556
Nem hiszem azonban, hogy én tettem volna azokat a dolgokat, amelyekkel vádol. Biztosan nem szándékosan. Olvasd el újra, amit mondtál, és 'csak gondolkozz el rajta, ember'.
Szándékosan nem neveztem senkit a nevén, vagy a nevén kívül, ami azt illeti, szóval ... ne légy ilyen érzékeny, kérlek. Mindannyian azzal a szándékkal kommunikálunk itt, hogy segítsünk és tanuljunk egymással és egymástól (remélem).

Életet megváltoztató tanácsok? Ilyen magabiztossággal és -abszolút- nem a való világban ....anything.... ? Bátorítottam én bárkit is arra, hogy nagybani hülyeségeket csináljon? Pontosan mire gondoljatok? A tanácsom egyszerűen az volt és az is: nem okos ötlet soha nem elkényelmesedni bűncselekmények elkövetése közben - az egyébként sikeres bűnözőket általában így kapják el. Ne vállalj olyan kockázatot, aminek a következményeit nem tudod kezelni. Legyen megtakarított pénzed az említett következmények esetére. Esetleg ne használj nyilvános helyet titkos droggyártásra. Próbálj meg nem túl közel kerülni az úgynevezett szodomitákhoz és rendőrrabszolgákhoz, ha mégis börtönbe kerülsz.

"A tanácsom: rúgd szét a legnagyobb fickó seggét az első napon, vagy legyél valakinek a szukája..... ööö, úgy értem..." -- egy kis humornak szántam, hogy megpróbáljam hatástalanítani a vélt sértődéseket. @testint A tanácsod úgy tűnik, hogy csupán annyi, hogy "válassz egy olyan helyet, ahol jól érzed magad, és tartsd a szádat, hacsak nem szereted a börtönszexet". Bocsáss meg, hogy az "ördög ügyvédjét" játszom a pontjaidhoz, és hozzáadom a két centemet az egészhez. Soha nem szabad azt feltételezni, hogy bármi garantáltan biztonságos, vagy hogy mindent tudnak, csak ezt próbálom mondani. Tudom, hogy nem tudok mindent, nem próbálok úgy tenni, vagy úgy hangzani, mintha tudnék. ....MAGAM azonban tudom, amit tudok. Ezt senki sem veheti el tőlem, és ha kell, az utolsó leheletemig ezt fogom hirdetni.

Fogadd el, amit mondtam, barátom. Ami szart sem ér. Elvégre én minden bizonnyal egy senki vagyok, az internetről, aki csak úgy kitalál dolgokat, akár AI is lehetnék. Szóval nem kell megsértődni. Ezt nem támadásnak vagy vitának szántam, csak javaslatoknak és kritikáknak. Mindenképpen tegyetek azt, amit akartok. Én leginkább arról beszéltem, hogy vállaljunk kockázatot és készüljünk fel a következményekre ... csak Legyünk felelősek a tetteinkért, legfőképpen önmagunkkal szemben.

Ami az "asbolutely ... bármilyen valós világ ... SEMMI", jobb szó híján. Említettem, hogy valóban voltam ezeken a helyeken, több mint egy párszor egy pár helyen, hosszabb ideig. Mint mondtam, nem minden látogató végeredményben egy puha segglyukú székelypöcs. Előfordul ilyesmi, de nem is nehéz elkerülni ezt az egész zűrzavart, ha valaki el akarná kerülni. Nem próbálnám megmondani senkinek, hogyan élje az életét, akár börtönben, akár azon kívül, azt hiszem, a tanácsaim arról, hogyan töltse le az idejét (ha le kellett volna) minden extra szarság nélkül, jó kiindulópont mindenkinek, aki pontosan ezt próbálja tenni. Ne hagyjátok, hogy amit mondtam, bárkit is visszatartson a dicsőségtől. Csináld meg, ember. Legyetek, amennyire csak tudtok. Bee safe <3
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Köszönöm, hogy szükségem volt, hogy tényleg, hogy a dolgokat magam csináltam, és tudom, hogy milyen messze van a valódi dolog hiányában jobb trem van a valós élet szar, hogy én tapasztaltam, hogy én egy kicsit fáradt 8 meg kell állni, és emlékszem, minden nem olyan, mint amit én tapasztaltam köszönöm a válaszát
 
Top