Hol helyezzem el a laboratóriumomat?/klassz helyszínek + néhány bónuszkérdés

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Másik országba költöztem a feleségemhez, és már nem férhetek hozzá a régi pincémhez, ahol terveztem, hogy elkezdek kémia szakköröket végezni. Bár kaptam egy csomó üvegedényt, nincs helyem a főzéshez. (a feleség tudja, csak nem akarja, hogy a házban legyen) Szerintetek hol lenne olcsó/biztonságos hely egy labor kialakítására? Néhány ötlet egy hajózási konténer használata, Airbnbs bérlése és főzésre való használata, egy lakóautó (lol).

Mivel sátrat is fogok használni, hogy a szagokat a minimumon tartsam (vajszag a gabától a ghb-ig), valami üvegházszerűség, az egyetlen követelmény egy szellőzőakna/szabad levegő. Az áram/gáz/víz lehet hordozható.
Érdeklődnék, hogy milyen műanyagok a legjobbak ennek a sátornak az építésénél? PVC, PP, PE, vagy nejlon. Van még más is?

Végül, van-e lista/útmutató a rögtönzött laboratóriumi felszerelésekről, nem kritikus dolgokra, mint például a cseppentő tölcsérem nyomáskiegyenlítővé alakítása néhány csődarab hozzáadásával? Ez a másik ok, amiért tudnom kell, hogy milyen anyagok biztonságosak a vegyszerek számára, ezért a műanyag kérdés. Az én régi üvegáru fickó letartóztatták lopásért, így kell macgyver néhány alkatrész.

Köszönöm a segítséget!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Ahhoz, hogy a tippek a lehető leghasznosabbak legyenek, számos kérdést tisztázni kell. Milyen anyagokat tervez szintetizálni és milyen mennyiségben? A szagok száma, a technikai feltételek, valamint a laboratóriumi berendezésekre vonatkozó ajánlások a szintézismódszertől függnek. Ön és felesége magánházban élnek? Van szabad hely a ház telkén? Vagy ezek valamilyen más feltételek?
 

AspiringChemist

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 6, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
GABA --> GBL --> GHB (Sandmeyer) kb. 1 kg ghb főzőnként és kb. 1 főző hetente. A ház privát, de a ház és a telek, amelyen van, egyáltalán nem opció.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! A főzés helye a helytől függ. A legjobb módokon ez egy kis vidéki ház rejtett pincével, amelyet laboratóriumként fogsz használni. Az RV elég gyanús, el tudod képzelni, hogy miért =)
Szerintem mindegy, hogy milyen műanyagot használsz, ha nem melegíted fel.
A cseppentőtölcsérről - egy háromnyakú kerekfenekű lombik torkára egy egyszerű Claisen-adaptert tudsz szerelni, ami a reakció rbf-ben egyenlő atmoszférájú lesz. A Claisen-adapter egyik torka a cseppentőtölcsérhez csatlakozik, a másik torka a CaCl2-csövön keresztül a légkörhöz. Emellett ki kell nyitnia a cseppentőtölcsért, hogy kiegyenlítse a nyomást.
 
Last edited by a moderator:

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
15
Points
3
Van egy nagyszerű ötletem számodra barátom, mi lenne, ha Indonéziába jönnél? és bármi is legyen az igényed, mint a ház és a laboratóriumi igények, megpróbálom teljesíteni őket. De nagyon, nagyon remélem, hogy szintetikus kannabinoidot készítesz, és eladod nekem, megveszem, ahelyett, hogy bármit kérnék.
Tartsd be az ígéretem, én csak egy üzletember vagyok, akinek szintetikus canna kell.
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
15
Points
3
Elnézést, ha szavaim elbizakodottak, talán túlságosan izgatott vagyok.
Üdvözlet Indonéziából👋
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
nyaralóingatlan vásárlása elektromos árammal. valaki más nevében vagy egy offshore cégen keresztül, amelyet nem lehet nyomon követni.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Úgy vélem, hogy a kannabinoidokat nagyon könnyen beszerezheti az indiai kémiai cégeken keresztül. nem biztos, bár próbálja meg az indiamartot, és lépjen kapcsolatba néhány céggel (ne viselkedjen gyanúsan.).
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Csináltál már valaha ilyet? Nem olyan egyszerű, mint azt a legtöbben gondolják. Kérem, tanítson meg.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Én megtettem. azt javaslom, hogy szerezzen egy ügyvédet, aki hajlandó ezt elvégezni az Ön számára.Megpróbálhatja magát online, de ha biztos akar lenni mindenben, szüksége van egy jó ügyvédre, hogy mindent rögzítsen Önnek(válassza ki a megfelelő országot adójelentési követelmények nélkül,szabályozás,kérdések)és végezze el a papírmunkát.Azt is mondja neki, hogy hozzon létre egy vagyonkezelőt, aki a vezérigazgató lesz az extra biztonság érdekében.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Szerintem furcsa, hogy a háznak nem lehet a valódi személyazonosságát visszakövetni. Ha egy letartóztatás kell történnie, és még ha a főző távol van, akkor keresni fogják az ADN-t mindenhol a szemüvegén és mindenhol a laboratóriumában, így az egész utat a kibaszott módon
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ez egy cégnév. semmi szokatlan nincs benne. és persze ha a LE tudja, hogy mit csinálsz, akkor úgyis baszhatod. ez egy elővigyázatosság, nem egy golyóálló taktika.
 
Top