hol vásárolhatok 95%-os kloroformot? Tud valaki segíteni nekem?

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
az én országomban tilos és nehezen hozzáférhető, valami "egyszerűbbet" szeretnék...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Ha tilos, és nem lehet megvenni, akkor szintetizálhatod. Milyen célokra van rá szüksége? Azért kérdezem, mert egyes szintézisek lehetővé teszik ennek az oldószernek a helyettesítését.
 

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szia, kloroformot fogok etil-éterrel keverni, hogy egy olyan gyógyszert készítsek, amit az én régiómban "lance"-nak vagy "loló"-nak hívnak Nem tudom a nevét a te régiódban, de nagyon népszerű...
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tudod, hogy ez magad fehérítőből és aceton nagyon könnyen csak nem nagyon költséghatékony. van rengeteg videók és információk a youtube és ilyenek
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
A klorálhidrátra utal?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Néhány hivatalos vegyipari vállalatnál kapható, ha van egy olyan héjvállalat, amely ezt az anyagot ilyen hivatalos vállalatoktól tudja megvásárolni, akkor jó helyen van.

Emellett megfontolnám a fórumon Constantylious777 nevű felhasználóval való kapcsolatfelvételt, talán ő is megkapta.
Továbbá érdemes lehet megnézni az alábbi webshopok valamelyikét a clearwebben, velük is felvehetnéd a kapcsolatot és kérhetnéd, van rá esély, hogy van, vagy meg tudják szervezni:

2bromo4
Szerves kémia Lengyelország
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Más kémiai kiskereskedőktől eltérően az n203 meglehetősen lazán kezeli a végfelhasználói megállapodásokat.

Néha csak egy áfaszámot kérnek, nyilatkozatot nem.

Kapcsolatba léptem velük, hogy ezt kétszer is ellenőrizzem, és úgy tűnik, hogy a megrendelésen belül elég, ha megadják az áfa-számot.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
dm-en keresztül elküldöm Önnek a szintézist képekkel együtt
 
Top