Question Mi a helyzet a lopott pénz átadásával?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Az ilyen jellegű bejelentések a sötét weben gyakoriak...
Mindig is érdekeltek az ilyen könnyű pénzek...

Mi ez valójában? kockázatos? átverés? valódi?
1QC8uHxbXe


ugyanez a helyzet a prepaid kártyás fizetéssel... (gondolom, névtelenebb).

0MnJSWv4Gp

nekem olyan őrültségnek tűnik, hogy ez ilyen egyszerű... hogy nem tudom elhinni.
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Láttam már ilyet, valamint tényleges készpénz vásárlását egy olyan szolgáltatásból, amely állítólag lefölözte a megsemmisítendő valutát.

Kísértésbe estem, hogy kipróbáljak egy alacsonyabb szintű szolgáltatást, de ahogy mondta, szinte túl egyszerűnek és könnyűnek tűnik ahhoz, hogy igaz legyen.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Vissza a napokban a kártyázással kapcsolatos témák jobban működtek, mint ma, főleg azért, mert sok bank és a paypal is 2FA-t használ most, így még akkor is, ha történetesen nem kap csalás, mivel az átverések a többség ezeknél a termékeknél rn, lehet, hogy nem lehet pénzt kivenni, ha nem ismeri a működő technikákat.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ezt keresem egész idő alatt... a többség átverés. Csak 2 oldal tűnik valósnak. Az egyik a Sindycate piac.

Valósnak tűnik, mivel sokat kérnek 3k-ért, a többségnek alacsonyabb ára van sok pénzért.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
mi a helyzet a genezissel?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ne adja meg ennek a fickónak a genezis linket. Ennél a kukacnál nincs lejjebb.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
szopj le farkat ember, mi a baj veled cicafiú?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nos, a nagy az, hogy azt mondják, hogy van egy mester átutalási terminál, hogy a Western Union maradt egy boltban, hogy volt, hogy zárva, és ők egy küldeni csak 3 átutalások s hónap, vagy bármi is ez az egész baromság. Az egyetlen hely, amit találtam legális volt Brian Club és meg kell tudni, hogy mit csinálsz. A legtöbbjük, mint a CR és a CX teljes átverés az egész oldal hamisított. Egy jó módja annak, hogy megmondja, és amit használunk, amikor megnézzük ezeket az oldalakat, hogy az összes üzenetet átadja az adminisztráció. Ha a rendszer egy átverés az biztos, mint ők próbálják kizárni minden figyelmeztetést a korábban átvert próbálnak küldeni mindenki másnak thereat ezen az oldalon
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Legyen óvatos a Tajira, amely Alice from china és egy tucat más.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ive már annyira csábító, hogy megpróbálja ezt is, de ez csak úgy tűnik, túl jó, hogy igaz legyen
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Túl jó ahhoz, hogy igaz legyen. TS egy átverés. Azt hirdetik, hogy van western union termináljuk, de semmiképpen sem. Melyik kártyás oldalon van?
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
A hétköznapi emberek kényelmét és mohóságát célozzák meg, ez intrigiungnak tűnik, de a ROI eléggé negatív lesz. :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ahhoz, hogy tényező identitás Hitelesítés megölte ezt minden alkalommal, amikor a kártyámat használják, küld nekem egy szöveges üzenetet, hogy megkérdezte, hogy használtam-e, így hacsak nem kapta meg a telefonszámomat, és elfogja azt nem tudja használni a kártyámat a telefonom nélkül
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Minden szar egy óriási átverés, túl könnyű ahhoz, hogy igaz legyen, senki sem fog soha ingyen pénzt adni. Manapság már tényleg nagyon nagyon nehéz ellopni a cc-t és a kártyákat, mert a bankok biztonsági rétegeket adnak hozzá... szóval ne bízz senkiben, aki ilyesmit próbál eladni neked, ezek csalók!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mi a helyzet a TOR boltban ?
a rejtett wiki első linkje 2
Vásárolt ott valaki valamit ? Azt mondja, hogy működik egy esrcrow, amelyek maguk is...
 
Top