Question az efedrin Aus megszerzésének módjai

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Szia először is szeretnék elnézést kérni, ha ez egy hülye kérdés, mivel új vagyok itt a bb-n, de már sokat olvastam...

Nem vagyok biztos benne, hogy van egyszerű megoldás.

de azon tűnődtem, hogy Ausztráliában hogyan juthatna valaki a metamfetamin fő vegyszereihez a szigorú kábítószer-ellenőrzés miatt ( olyan dolgok, mint a pszuedoefedrin).

és arra is kíváncsi voltam, hogy tisztában vagyok az Amerikába és az EU-ba érkező csomagok mennyiségével, ami azt eredményezi, hogy a vámhatóságnak nehezebb dolga van a vegyi anyagokat tartalmazó csomagok megszerzésével, de vajon Ausztrália biztonságos célállomás-e még akkor is, ha a csomag nem megy a házhoz?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Az én tippem attól függően, hogy melyik országból vásárolsz, és hogy aznap az adott országból szűrnek-e vagy sem, az 50/50 szerencsejáték, egy kis mennyiség eredményezhet egy levelet a vámhatóságtól, amelyben a csomagodat lefoglalták, és ne próbáld meg újra, vagy a szövetségi rendőrséget értesítik, és a radarra kerülsz.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK és metilamin stb. Eddig mindig átjöttek. Csináljon kis mennyiséget, legfeljebb 4 kg-ot, és címkézze fel valami másként. Ne szállítsd a házadba, keress egy házat az utca végén, ahol poeple egész nap dolgozik, vagy ház kiadó és üres. Nem próbáltam pszeudoefedrint, de ha tudnám, megtenném. Nem találok igazi beszállítót.
 
Top