Question Dietil-éter használata a kokainszintézisben.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Én fogom készíteni a kokain, de tudom, hogy évekkel ezelőtt használtak dietil-étert a folyamat a szintézis, mert ez teszi, hogy minden tisztább, de abbahagyták, mert nagyon veszélyes, de valaki meg tudja magyarázni, hogyan tudom csinálni ezt a biztonságos módon? @GhostChemist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
A dietil-éter csak az általuk használt extrakciós oldószer. Használja azt bármilyen nem poláros oldószer helyett, amelyet a báziskokain kivonásához használnak a reakcióelegyből. A kábítószer szintetizálása is valami más. Te csak kivonsz és megtisztítasz egy drogot, amit egy növény bioszintetizált.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Igen, igazad van, ez nem szintézis, hanem extrakció, és ők acetont használnak, így csak kicserélem dietil-éterrel?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Az aceton keveredik a vízzel, és nehezen elválasztható. A dietil-éter nem
A kloroform nem. Hexán heptán xilol toluol kerozin oktán valami, ami nem keveredik vízzel, az, amit helyettesít. A kokain HCL alig oldódik acetonban. Az acetont a kokainhoz keverik, majd megszűrik, és a kokain a szűrőben van, és az aceton feloldott néhány hamisítószert, ezáltal eltávolítva azokat a kokainból.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Igen rendeltem éter és kloroform fogom használni az éter, hogy kivonja a bázis kokain és szárítsa meg, és oldja fel újra kloroformban és szűrje meg, hogy meg kell szabadulni a szennyeződésektől!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Óvatosan dolgozzon a kloroformmal. Az exp esetében robban, ha erős lúggal érintkezik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
A kokainomat néhányszor átfuttattam már kloroformon, de soha nem jött ki belőle sok minden. A legjobb módszer, amit kitaláltam, hogy jéghideg vízbe teszem, és csak hagyom, hogy leülepedjen, és bármi, amit látsz, az nem kokain. Óvatosnak kell lenned a kokainnal és a hővel. Minden kokain, amit életemben láttam, valamilyen cukrot tartalmaz ( talán mannitot), de ha a kokain forró, akkor valami olyasmivé olvad, ami a tiszta laffy taffy és a karamellszirup között van. Nagy erőfeszítésbe kerül, hogy megjavítsuk.
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hogyan vonná ki akkor a kokaint a vízből? Tervezek egy tisztítási folyamatot, de már jó pár éve nézett egy "acetonos mosást", de IV az etanol és a jéghideg víz módszerét vizsgálta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
A hcl-t semlegesítheti és szabadbázisként kicsaphatja. Ez az egyetlen általam ismert módja annak, hogy a kokaint kivonjuk a vízből. Csak elpárologtatni biztosan nem lehet. Miután elvégeztél egy a/b extrakciót, majd vízmentes acetonon vagy a kedvenc étereden keresztül buborékoltad a hcl-t, hogy kicsapd a hcl-t, azt el lehet párologtatni.
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Arra gondolok, hogy vízmentes izopropil-alkoholt vagy etanolt használok az átkristályosításhoz, mivel ott, ahol én vagyok, könnyebben törzsesíthetők.
 
Top