Question a paszta nem csapódott ki, csak kék lett, mi lehet a baj?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
a hajó p2np , nabh4, cucl2 ---> a olaj

A hétvégén két szintézist végeztem. Mindent lépésről lépésre követtem. Ma ki akartam próbálni (aceton és kénsav). A kénsav hozzáadása után az elegy csak kék lett és a reakció leállt. Mi lehet a probléma? Történt már valakivel hasonló?
 

Attachments

  • p4IcZaBETo.jpg
    p4IcZaBETo.jpg
    3.5 MB · Views: 109
  • RgpZE1PFw7.jpg
    RgpZE1PFw7.jpg
    5 MB · Views: 90
  • 8dgFuH2lrX.jpg
    8dgFuH2lrX.jpg
    3.5 MB · Views: 84
  • jTbL1qYyED.jpg
    jTbL1qYyED.jpg
    4.8 MB · Views: 95

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Im sajnálom, de őszintén szólva nem tudok segíteni, hogy sok különböző dolog lehet, és minden reagens és lépés egyértelműen meg kell magyarázni, hogy lássa, ha bármilyen hiba történt.
A képekről nem látok semmit seebñ kék, de lenne valami kapcsolatos a cucl2 de Im nem biztos.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Követtem az itteni leírást. pontosan megfigyelve mindent. Ipa elpárolog, kiöntöm a keveréket a rotovapból, az olaj elkezd fagyni, változás következik be: nincs alkoholszag, de kocsonyás állapotban lesz. Úgy tudom, hogy a szabad bázisnak alkohol kell a kicsapódáshoz.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Nem aludtam egész éjjel. amit a barátom akart gyűjteni, az 2 x 1 liter olaj volt, nem tartalmazott IPA-t vagy más alkoholos terméket. az IPA teljesen elpárolgott (rotovap). Úgy csináltam, hogy az olajnak ne legyen alkoholszaga. mindkét esetben alkohol nélkül próbálta kicsapatni. ezt használta: 2 liter aceton, 1 kg koffein, kb. 50-100 ml olajsav. van még fél adag szerves réteg 6 liter. Ipa) báziskeverék. vegyen belőle 1 litert és indítsa el a kivonási folyamatot. működnie kell......később megírom, hogy mi történt.
 
Top