Question Az új társalgási mappa szívás, igaz?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
srácok, az új beszélgetés mappa szívás. tele van hibákkal, és még csak nem is látja (mielőtt rákattint az adott beszélgetés), akivel a beszélgetés készült. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Mi a baj? Írja le részletesen a problémákat.
Emellett bármikor visszatérhet a régi verzióhoz.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
A fő probléma a gépelés. Ha jól tudom, az "üzenet beviteli űrlap" 10+/- másodpercenként frissíti a tartalmat. Ha a begépelt üzenetet nem küldték el ebben az időintervallumban, akkor az eltűnik. Újra kell gépelnem az elejéről((((

Ezt látom.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Köszönjük! Ezt most már kijavítjuk. Kérjük, bátran tegyen közzé itt minden hibát, amit talál. A lehető leggyorsabban kijavítjuk őket.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
101
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Még két hiba az Ön számára.
1. hasonló, mint amit korábban írtam. éppen egy üzenetet gépelek, ha ez idő alatt jön egy üzenet az ellenkező oldalról, akkor az űrlap frissül, és minden, amit gépeltem, eltűnik.
2. próbáld meg szerkeszteni az elküldött üzenetet. látni fogod a problémát.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Az egyes "beszélgetésekben" nem látható, hogy kivel folyik a beszélgetés, legalábbis addig, amíg rá nem kattint. Ez rendetlenséget okoz.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Ezenkívül nem tetszik, hogy az Escrow-beszélgetések összekeverednek a normál beszélgetésekkel. Szerintem jobb, ha külön tartjuk, ahogy eddig is volt.
És általánosságban úgy tűnik, hogy a "privát üzenetekből" "privát csevegés" lett. Szerintem, ha szét lehet választani - hogy a privát üzenetek alapértelmezettek legyenek, és kiegészítésként, ha chatet akarsz indítani egy felhasználóval, akkor azt külön lehet majd csinálni.
 
Top