Szintetikus kínai kokain?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Van egy import az országomban, amelyről sok utcai legenda azt mondja, hogy ''kínai kokain''? Most jutott eszembe, és emlékszem, hogy kb. 8-9 évvel ezelőtt a google-ban kerestem, és egy egész dokumentált szintetizálásba botlottam a szintetikus kokainhoz egy nagyon furcsa nevű vegyszerből. Ha jól emlékszem hidrogénezéssel történt. Egymás után 2-3 napig kerestem, de nem találtam sehol. Csak kíváncsi vagyok, hogy valaki ténylegesen megcsinálta-e és meg tudja-e osztani részletesen?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Valószínűleg a dimetokainról beszél -- HOGYAN sokszor 100% TISZTA DIMETOKAIN-t árulnak, az nem; ezért pontosan tesztelje és győződjön meg róla, hogy tényleg 100% TISZTA "DMC"-t kap, és nem csak egy másik *CAIN-terméket (BUFF a NUMBKNG-ért és nincs STIMULÁNS HATÁS UNLINE TRUE DMC & RTI-113.

ÉS igen -- van 🙂, ez nem teljesen fél rossz, és ez CSAK igazán jó a kokain hcl félszintetikus helyettesítésére (mint a szippantható kokain), mivel NEM lehet alapozni és elszívni, tisztességesen sima az orrban, és általában azt mondják, hogy körülbelül 80%-ban "olyan erős", mint az AUTHENTIKUS kokain (De ez még mindig nem 80%, mint.😋 erős, mint a 100%-os tiszta kokain, én személy szerint azt mondanám, hogy ez körülbelül 80% relatív erősségű a mai MID Grade (MH - IGEN, legalább egyszer már átpumpálták, és még mindig TOP GRADE HH-ként árulják, azonban ez egyszerűen NEM). Tehát, hogy a témánál maradjunk, a szintetikus kínai kokain, amiről beszélsz, a neve "Dimethocaine" és rövidítve "DMC" & a CAS # 553-63-9 & van egy alap cas #, de egészen biztos vagyok benne, hogy nem lehet bázissá főzni, mint a crack. Kétségtelenül jobb BUFF és elég olcsó ahhoz, hogy ezt használják, mint egy számszerű '*CAINE' BUFF/CUT, amelynek abszolút nincs STIMULÁNS hatása, és azt javasolnám, hogy olvassanak róla itt a WIKIPEDIA-n @ alább.

Dimetokain HCL

Létezik egy másik szintetikus és sokkal Potensebb stimuláns is, az RTI-113, amiről szintén mindent elolvashatsz a WIKIPEDIA-n, ugyancsak alább.

RTI-113

AZONBAN HA MÉG MINDIG ÉRDEKEL A VALÓDI KOKAIN, ITT VAN NÉHÁNY TÉNYSZERŰ INFORMÁCIÓ, AMELY A WIKIPÉDIÁN ÉS ALÁBB OLVASHATÓ;

Kokain HCL

Azonban az ilyen EXTRÉMESEN ALACSONYI folyamatok ilyen NAGY MINŐSÉGŰ kokain hcl 2023 utolsó felében és 2024 első felében (és úgy tűnik, hogy folyamatban van), és nincs valódi MAJOR ingadozás az ár VS minőségben, ha a KG szinten vásárolnak. Az emberek azt is elfelejtik, hogy az új korban a gyártók és a motovating tényezők mögött az árak csökkenése, azaz. például az egész COVID-19 járvány miatt a nagy gyártók stb. nagyon nagy veszteségeket könyvelhettek el, így most, hogy ennek vége, a szemük arra szegeződik, hogy ezt az új bevételt generálják, és hogy elszállítsák az összes készletet, amit ez idő alatt felhalmoztak, és mindezek tetejébe még azt is hallani lehet, hogy az emberek azt mondják, hogy a gyártók megpróbálják megháromszorozni a termelést, és elkezdik kiterjeszteni más útvonalakra, és közvetlenül a keresletet jelentő területekre csempészik. Míg a TERMELÉSI SZINTEK MEGHÁRÍTÁSA MINDEN FORRÁSBAN valószínűleg lehetetlen, legalábbis a telített sto kpiles a hozzájáruló tényezőkből, valamint a termelés KÉPES TOLATKOZÁSÁBÓL (legalábbis a következő néhány évben, mintha megháromszorozták volna a termelést, kétséges, hogy a termelés valóban megháromszorozódott, azonban a megemelkedett termelési szintek a készleteikkel együtt úgy tűnhet, mintha TÉNYLEG új, SOKKAL MAGASABB termelésük lenne, és a tisztasági szintek emelkedtek, és a Hatalmas kínálat miatt NEM ugyanaz, hanem a MINŐSÉGES kokain iránti egyre növekvő kereslet miatt) és az újonnan felfedezett útvonalaiknak köszönhetően, amelyek közvetlenül a világ olyan helyeihez vezetnek, ahonnan korábban nagyon nehéz volt minőségi kokaint szerezni, a gyártók új nyomokat és új csatornákat találtak, és MOST már mindenhol kapnak kokaint, ha nem is az USA-val azonos minőségben, akkor még jobb, mivel az új útvonalak egy MAGASABB FIZETÉSŰ Piacra vezetnek, amely olyan sokáig a MINŐSÉGtől el volt zárva, hogy MOST az ÚJ csatornákon kevesebb szem van rajtuk (ha egyáltalán jelentős mennyiségben), és ez MINDEN JÓ HÍR a gyártó országoknak és a kokain ellenőrző hatalmaknak az említett régiókból, egyszerűen fogalmazva; MOST A VILÁGON A KÖRNYEZET VÁLTOZIK, HOGY EGYENLŐ (HA NEM JAVASOLT) MINŐSÉGŰ KOKAINKÉSZLETET KAPJON, mivel az USA-ban mindig is lesz kereslet, és ezt így vagy úgy mindig ki fogják elégíteni, de MOST TÖBB termék van, mint amennyit csak Észak-Amerika egyedül fel tud venni, és a hatalmak (nem próbálják, hanem TESZIK) behozzák az elvesztegetett időt, és minden lehetőséget megragadnak, hogy új útvonalakat és új kikötőket hozzanak létre, hogy a lehető legtöbb terméket szállítsák, hogy visszanyerjék a "az elvesztett pénzt" a nem is olyan távoli múltban eltöltött rendkívül lassú időkből. Mivel most 2024 van, emberek, és ezek a számok nem találgatások vagy közelítések, hanem TÉNYEK, mivel az általam említett teszteredmények olyan számokból származnak, amelyeket személyesen teszteltem a teljesen frissített PUBCHEM és CHEMSPIDER könyvtárkészletekkel szemben FTIR/MS és GC teszteléssel, és az eredmények 99,9%-os megbízhatósági szintje van, és az eredmények a 2023-as járvány végétől a 2024-es dátumig az alábbiakban találhatók. Kanada 94,6%-os kokain HCL-t lát a TOP szintű terméknek (HH) **(Közvetlenül Kolumbiából 18-21k CAD/KG piaci árért, miután Kanadában és általában lényegesen alacsonyabb tisztasági szinteken, mint akár 94.6%, mivel mindig MINIMUM 5% kötőanyagot tartalmaz, amelyet általában "ismeretlen szénhidrátként" osztályoznak ), az USA általában valamivel alacsonyabb tisztasági szintet lát, mivel a latin gyártóforrásokból az USA-ba irányuló csempészútvonalakat mostanában olyan szigorúan ellenőrzik, hogy általában néhány %-kal alacsonyabb tisztasági szintet kapnak, mint Kanada a TOP szintjükért (HH) .



Bárhogyan is, folytathatnám a sort -- de azt hiszem, ezt már megtettem és megválaszoltam az eredeti kérdést.



Bocsánat bárkinek, aki úgy gondolja, hogy túl sokat írtam, megpróbáltam a kérdés relevanciáját a tetején és az első helyen tartani.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Köszönjük tesó!
 
Top