Kénsav az MDMA szintéziséhez a P2NP-ből

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Helló srácok, azon gondolkodtam, hogy mi a legegyszerűbb módja annak, hogy kénsavat kapjak, mert nem tudom megvásárolni az országomban. Olvastam, hogy csak akkumulátorsavat lehet venni és hagyni, hogy a víz része elpárologjon, de nem vagyok biztos ebben a folyamatban, remélem, hogy néhányan közületek részletesebben tudnának beszélni.
Nekem nem csak az ecetsavval való lépéshez elengedhetetlen, hanem ahhoz is, hogy salétromsavat kapjak, hogy aztán higany-nitrátot kapjak.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Mint fentebb: a P2NP-ből nem lehet MDMA-t készíteni. De ha kénsavat akarsz. azt nem olyan nehéz saját magad előállítani. Attól függően, hogy mekkora mennyiségre van szükséged, természetesen.
Ahhoz, hogy tömény kénsavat állíts elő akkumulátorsavból, csak annyit kell tenned, hogy kiforralod a vizet. A kénsav >300 C-on forr, a víz csak 100-on. Szóval elég egyszerű. A probléma az, hogy az akkumulátorokból származó kénsav általában nagyon szennyezett, és a tisztításához gyakran desztillálni kell. Ez sem túl bonyolult, és ezen az oldalon már leírták (lásd a Patton által fentebb megadott linket).

De a Youtube-on sem túl nehéz pontos és lefilmezett utasításokat találni. Csak keress rá a "kénsav desztilláció" kifejezésre, és kapsz vagy 50 találatot.
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tehát mit fogok kapni a P2NP-től ?
 

ptqs

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
nem, ez nem lehetséges, de mint mondtam, elég könnyű kálium-nitrátból és kénsavból salétromsavat készíteni, majd higany-nitrátot kapni.
 

VenomRCLab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ha szüksége van készült mdma akkor nred acid hcl 35-37% vagy 30%
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Helló, amfetamin, P2P, metamf. Öntől függ.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ha a szulfitot próbálod megszerezni, akkor kénsavval mész, ezt már próbáltam korábban, és szart eredményezett. Nem volt kristályos, mint a HCl, és valószínűleg egy kicsit higroszkópos volt.
 
Top