Csomagok küldése a leganomálisabb módon

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mi lenne a módja annak, hogy a csomagokat minél anonimabban küldjék el?

Szükséges-e, hogy egy személy megadja a személyazonosságát a csomag elküldéséhez?

Egy kis levél elküldése feladói címmel nagyon anonim lehet, de egy nyomon követhető csomagot?

Ha illegális anyagokat tartalmazó csomagot kellene küldeni, milyen lépéseket tennél?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ez attól függ, hogy milyen létesítményt u fog használni a csomag elküldésére. Néhányan olyan szolgáltatásokat használnak, amelyek diszkrét szállítást kínálnak. És az info, hogy függ az ügynökségtől vagy valamitől, hogy mindannyian különböző eszközökkel megközelíteni
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mely vállalatok a legdiszkrétebbek?

Mit tehetek, hogy a lehető legjobban védjem a személyazonosságomat?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Használjon kesztyűt, és győződjön meg arról, hogy a termék vagy a csomagolás kezelése során nem hagy szőrszálakat.
A legtöbb anyagot a legjobb, ha vákuum alatt zacskóba zárja, majd a zacskó külsejét alkohollal mossa át, hogy eltávolítsa az illatokat.
A nyomon követett csomagok kifizetésekor használjon készpénzt. Próbáljon meg olyan postahivatalokat használni, amelyek nem a lakóhelye közvetlen közelében vannak. Mindig ellenőrizze a csomag státuszát tor vagy VPN használata közben, soha ne közvetlenül a saját IP-címével.

A legtöbb ember, aki ezt teszi, csak a nemzeti postai szolgáltatásokat használja, és a legtöbb alkalmazáshoz ez elegendő.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Soha ne ellenőrizze egy csomag állapotát a TOR segítségével. A postai szolgáltatást szinte minden országban szigorúan ellenőrzik, így egy olyan haver, aki a csomag státuszát torral ellenőrzi, gyanút fog kelteni. VPN biztonságosabb, mivel gyakrabban használják.

Ha biztonságban akarsz lenni, használj VPN-t egy távoli proxyhoz való csatlakozáshoz. Egy proxy egy csomag ellenőrzésére. És emlékezz vagy jegyezd fel, hogy melyik proxyt melyik csomaghoz használtad, és soha ne rontsd el.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
A TOR vagy csak VPN használata megjelölheti a csomagot. A webhelyek láthatják, ha VPN-t vagy egy másik gyanús IP-t használ véletlenszerű országból. A legjobb, ha soha nem ellenőrzi a nyomon követést, hacsak nem szükséges.

Vákuumzár, hidraulikus prés, ha azt szeretné, hogy sok anyag kis csomagba illeszkedjen. Kis csomag = kevésbé gyanús. Alumínium mylartasakok.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Sokkal biztonságosabb csomagot fogadni, mint küldeni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Határozottan nem az Egyesült Államokban. Valószínűleg nem is sejtették, hogy mi a csomag, mielőtt megkapták volna. Ha felfedezték, a visszaszerzése az, amiben a veszély rejlik. A feladó képessége és erőfeszítése a címzett szabadsága szempontjából a legfontosabb.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Soha nem csináltam még ilyet. Az EU-ban él. Személyes használatra szeretnék vásárolni.

Hogyan lehet hamis címet/nevet használni és egyidejűleg csomagot kapni? Erre vagyok a leginkább kíváncsi.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Mindkettőt maximális szexualitással, 0 eséllyel teheti meg, hogy valaha is lebukjon.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Érdekel néhány kisebb mennyiség megvásárlása személyes használatra. Soha nem tettem még ilyet. Az EU-ban élek.

Hogyan lehet hamis címet/nevet használni és egyidejűleg csomagot kapni? Erre vagyok a legkíváncsibb.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Elküldi az utca túloldalán lévő üres házba. Elküldeted valakinek, aki nem tudja a nevedet. Az én személyes ízlésem szerint azonban csak okos emberekkel baszakodom, és tervet készítünk az álcázásra. Megveszem a címkét, elküldöm neki a nyomtatandó PDF-et, úgy állítom be, mint egy kereskedelmi mintát vagy valami jóindulatú dolgot, és átküldöm neki.
A hülye barátok miatt lecsuknak. Ne csinálj egyet sem.
Miután letöltötted a PDF-et, megnyithatod MS paintben vagy más programban, és a feladó címet cégnévvé teheted. csak ne méretezd meg, és ne nyúlj a vonalkódhoz.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Én még a PDF-fel sem szórakoznék.
Egyszerűen megvásárolhatná hivatalosan online az Ön által választott szállítócégtől. Használjon egy lopott/hamisított/törött bankszámlát a bélyegek megvásárlásához névtelenül...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ha a futárszolgálat weboldaláról nyomtatok egy címkét a tor-hálózaton, miközben farok, garantáltan lefoglalják a csomagomat, amikor én/munkavállalóim elküldöm? Azt tervezem, hogy az összes címkét online nyomtatom ki, kesztyűt viselek a csomagok kezelésénél, és inkább bedobom a csomagokat egy postaládába, minthogy elmegyek a postára, ott kinyomtatom a címkét, és átadom a csomagokat a pulton, hogy a CCTV-től távol maradjunk.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Bárki kapott jó ötleteket a szállítási címre a nagyobb megrendelésekhez a sötét hálózaton, szem előtt tartva, hogy nem tudom figyelemmel kísérni, és nem tudom minden nap ellenőrizni, és tudatában vagyok annak, hogy valamikor megfigyelés alatt állhat. Gondoltam elhagyott ház vagy vidéki gazdaságok, amelyek nem lakott, hogy eladó. Szükségem van egy szilárd szállítási címre ASAP
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
ne használjon elhagyott házakat, mert a postás észreveszi és jelenteni fogja. A vidéki tanyák jobban hangzanak, amíg van címük, de nem tűnhet lepusztultnak vagy elhagyatottnak, mert a postás megint jelenteni fogja. A legjobb dolog, amit tehetsz, hogy használj egy leadási címet, és állítsd be a vevőid opsec-jét, hogy tökéletes legyen, így nehezen tudják bizonyítani, hogy te rendelted a drogokat, majd amikor lefoglalás van, találj egy másikat.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Szereti a beszélgetést. További ötletek? Bármilyen más történet arról, hogy mit NEM szabad csinálni?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Csak kiegészítem a már elmondottakat. Egy jó csali a csomagban jó. Nem csak a LE számára, hanem ha valaki más látja, hogy kinyitod. Láttam dolgokat a gyerekek iskolai ceruza készletében. A csomag egy ceruzadobozban volt, és újra visszazárták az eredeti csomagolásba. Láttam, hogy hasonlót csináltak mobiltelefontokokkal is. Attól függ, hogy mekkora a dolog, amit mozgatsz. A dollár bolt egy nagyszerű hely, hogy találni csalétek. Természetesen vákuumzárral. Győződjön meg róla, hogy semmi nem zörög, aminek nem kellene.

Láttam olyan szolgáltatásokat a múltban, amelyek lehetővé teszik, hogy kriptoval ellátott címkéket vásároljon.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
melyik országból szállít?
 
Top