Konzultáció kérése az MDMA katalitikus hidrogénezéssel történő felhasználásával kapcsolatban

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm!

Jelenleg néhány munkatárssal együtt dolgozunk az MDMA jelentős méretű előállításának létrehozásán. Úgy tűnik, hogy az egyszerre talán néhány kilónál nagyobb mennyiséghez megfelelő nagynyomású beállításra van szükség a katalitikus hidrogénezéshez. Természetesen ez meglehetősen bonyolult és veszélyes munka, amely meghaladja a légköri nyomáson végzett munkában szerzett tapasztalataimat, ezért konzultációt kérek az ezen a területen tapasztalt felektől.

Érthető módon ez egy kényes téma, ezért nyugodtan küldjön nekem privát üzenetet. Nem tudok kompenzációt felajánlani, amíg a jelenlegi projektet (3-MMC) be nem indítjuk, de addig is szívesen teremtek új kapcsolatokat és fejlesztek kapcsolatokat.
 

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Különösen arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e valakinek sikere a platina-dioxidtól (Adam katalizátor) eltérő katalizátorok használatával, ahogyan arról gyakran beszámoltak. Még néhány sikertörténet is nagyon motiváló lenne. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg információ van az interneten, amibe bele kell ásnom magam, ami a nagynyomású reaktorokkal dolgozó biztonsági protokollokat illeti, csak jó lenne kapcsolatot teremteni néhány társammal a területen.

Van tapasztalatom a 2C-B, 2C-C, meszkalin és DOB szintézisében mikro/laboratóriumi szinten. Nem idegen a tudományos irodalom vagy a bonyolult eljárások, mivel a precizitást igénylő dolgok az erősségem. Nagyon pozitív benyomásaim vannak erről a fórumról, és alig várom, hogy kapcsolatba kerüljek néhányukkal itt.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Már van egy nagynyomású edénye keverővel és kettős falú hűtéssel? platina, , hidrogén palackok? Szabályozó a hidrogénjéhez stb...?

És milyen méretarányban készíti a 3 mmc-t? És a terméked fehér lesz közvetlenül az átkristályosítás után? Vagy mosni kell? És mekkora a hozamod?

Talán tudok segíteni egy kicsit.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Mindaddig, amíg a srácok pénze, erőforrásai és hírneve forog kockán, azt mondom, méretezd meg, ahol bajba kerülsz, az az, ahol a sorsod urából mások rabszolgájává válsz, és ez egyik napról a másikra megtörténhet. Ezt tapasztalatból mondom, de ez nem jelenti azt, hogy ez az abszolút igazság. Az emberek okosabbak nálam. Az emberek jobbak az üzletben, mint én, így az én véleményem olyan, mint egy büdös tengeri csillag.
 
Top