Question Receptek alapfelszereléssel és könnyen beszerezhető dolgokkal

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tehát amit keresek, az egy alapvető meth-recept, amelyet jól könnyen beszerezhető ingridients és néhány laboratóriumi berendezés, mint a reakciós lombik forraló lombik stb. segítségével készíthetek. Még mindig elég új vagyok ebben, és egy egyszerű receptet követtem, de most egy kicsit változtatni akarok a dolgokon, miközben im kémia tanul, hogy jobban megértsem ezt a témát, és potenciálisan saját szintézismódszerrel jöjjek létre. És jó lenne, ha egy ingridient, felszerelést és lépésről lépésre listát tennél be.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Van egy fórum ezen a fórumon "a legegyszerűbb receptek" címmel, görgess lefelé, amíg meg nem találod, és kezdd ott. Én 40 metamfetaminhoz vezető útról tudok. Nem fogsz saját szintézismódszerrel előállni".
Kérlek, használd a kibaszott keresőt. Olvasd el a szabályokat is, minden oldal alján, ahol az áll, hogy "SZABÁLYOK" Te vagy a 3. srác ezen a héten, aki csatlakozik, és rögtön üvegből etetést kér, mielőtt még elolvasná a szabályokat.
Egyszerű módszert akarnak, hogy csodálatos drogokat készítsenek olyan cuccokból, amiket a WALMART-ban is beszerezhetsz. Ha a drogkészítés egyszerű lenne, akkor már elárasztottak volna minket a drogok.
 
Top