RCH21 kannabinoid kínai beszállítótól valakinek van róla bármilyen információja?

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nem adtak meg IUPAC vagy CAS nem tudja valaki, hogy ez jó?Kétlem, hogy van Cb1 hatása a tiltás miatt.A fehér ellentétben más új sárga inaktívakkal, de ez vázlatos.valaki próbálta?
OiBzTxOl1w
 

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Nem tudom pontosan megmondani, hogy miről van szó, de biztos vagyok benne, hogy a metil-spacer indol/indazol kannabinoid analógok vagy hidrazid-kötésűek egyikéről van szó. Miután a kínaiak általánosan elterjedt kannabinoid-szerkezetekre vonatkozó általános tilalmat vezettek be, az általunk elemzett szinte minden importált kannabinoid metil-hídas kannabinoid volt. Majdnem hasonlóak a klasszikus indol/indazol kannabinoidokhoz, magas CB1-affinitásúak és könnyen előállíthatóak. Például - ADB-FUBIATA, más néven AD-18
 

Attachments

  • 1tLiZbEKuD.jpeg
    1tLiZbEKuD.jpeg
    9.8 KB · Views: 508

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Azt hittem, hogy az összes Cb1-affinitású kemikáliát betiltották, nem csak a noidok szerkezetét, igaz ez?Szintén hallottam jelentéseket az AD-18-ról és arról, hogy inaktív, mint az összes új kínai.
 

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Kína csak ezeket a szerkezeti osztályokat tiltotta be, amennyire tájékoztattam. Láttam, hogy egyes médiumok "gyűjtőfogalomként" tették közzé, látszólag kémiai ismeretek nélkül. A metil-spacer kannabinoidokkal végzett rövid kísérletekből kiderül, hogy mindkét receptorhoz némileg erős affinitással rendelkeznek, és valamivel kevésbé hatásosak, mint a nem-bridged megfelelőik. Azt is hallottam, hogy néhány új kannabnoid/katinon sokkal kevésbé hatásos, mint a korábbi - ma már betiltott - kannabinoidok. Rengeteg importált anyagot elemeztünk GC/MS-szel, és elég sok közülük vagy nem rokon vegyületekkel vágott, vagy csak szerkezetileg más. Azt hiszem, ez lehet az oka a csökkent hatékonyságnak és aktivitásnak. Néhány újabb RC boltok eléggé felületes lehet manapság. Elég szomorú.
 

Attachments

  • xVRvedtC0o.png
    xVRvedtC0o.png
    106.8 KB · Views: 510

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Igen, úgy tűnik, hogy a szokásos gyakorlat hosszú ideig az RC üzletek számára. köszönöm az értékes meglátásait értékelem. is, ha valaki tesztelte ezt az RCH21 in vivo, és bármilyen információval és összehasonlítással rendelkezik a betiltottakkal, az félelmetes lenne.
 

Jester8

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Van néhány mintám

5g kevert 5g 48g gramm levéllel.
Nem volt hatása. Ugyanaz, mint minden más noid Kínából az elmúlt évben.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Inkább egy nem pszichoaktív CB2 receptor agonista.
 

Jester8

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helyes párhuzam. Nincs rekreációs hatás
 
Top