PSE extrakció

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Helló jó emberek, szeretném, ha javasolnátok néhány ötletet a proble.
Az én országomban már nincs "tiszta" pse tabletta, már van Modafen.
Tehát ezek a tabletták pse-t és ibuprofent tartalmaznak.
Az az ötletem, hogy a pse-t nagyon hideg vízzel vonjuk ki, mert az ibuprofen nem oldódik hideg vízben, de akkor mi lesz?
Ha elpárologtatnám a vizet, akkor nagyon tönkretenném a hozamot, igazam van?
 

Urake123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ezt én is szeretném tudni.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
tetraklór-etilén
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
az ön tanácsa az, hogy oldjuk fel tetraklór-etilénben ?
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
áztassa a tablettamasszát tetra, de tudod, hogy én a tetra-t használtam azokkal a pillzekkel, amelyek povidonot tartalmaztak.
Btw testvér én csak egy alacsony szintű wannabee szakács vagyok, de neked elment az eszed, hogy vízzel áztatod a tablettákat...
Ezt a 90-es évek elején a régi Red Hot-okkal lehetett csinálni.
Hagyd abba, mielőtt elpocsékolod a tablettákat.
Az is nagyon intelligens lenne, ha utánanéznél a pillz tisztítási technikáknak, mert az a benyomásom, hogy az underground hive korszakból származó írásokhoz nyúltál.
Hideg víz.
oldószerekre van szükséged, és btw ha az EU-ban vagy, akkor az internetről rendelheted a cetirizine-t tartalmazó fehér 60-asokat, amelyek tapasztalatom szerint azok, amelyeket ki tudsz vonni.
vagy a 120-as povidonnal.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Kérem, segítsen nekem!
Üdvözlöm a vegyész kollégákat! Ma egy pszeudoefedrin-hidrokloridot tartalmazó megfázás elleni gyógyszert (kapszulát) hoztam. Egy dobozban 8 kapszula van. Minden egyes kapszula 90 mg pszeudoefedrint tartalmaz, összesen 0,72 grammot. Nagyon olcsó, 1,5 dollár. Itt vannak az összetevői: Minden kapszula 90 mg pszeudoefedrin-hidrokloridot tartalmaz. mg, klórfeniramin-maleát (klórfeniramin) 4 mg. A segédanyagok: keményítő, szacharóz, hidroxipropil-metilcellulóz, etilcellulóz polimer, Opadry sárga száraz spray anyag, Opadry rózsaszín száraz spray anyag. Hogyan lehet maximalizálni a kivonást?
A saját extrakciós lépéseim a következők: kapszula felnyitása - áztatás 99%-os etanolban - szívószűrés - a szűrlet elpárologtatása a kivonathoz - hideg víz hozzáadása a kivonathoz (ragasztó jelenik meg) - szívószűrés - a szűrlet beállítása lúgos PH12+-ra, majd extrakció, (xilol ) A kivonat szárítása - szárítás után hidrogén-klorid gázba vezetés (a pH eléri a savasságot) - szívószűrés, hogy fehér pszeudoefedrin-hidroklorid port kapjunk. De többször próbálkoztam extrakcióval és csak nagyon kevés pszeudoefedrint kaptam. Van valami mód a hozam növelésére?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
A módszeremmel csak a hozam 42%-át tudom kinyerni. Nem tudom, hol hagytam ki.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Nézze meg, milyen formában jelenik meg benne a pse és az ibu. a pse hcl vízben oldódik, az ibu normál formában nem. Szóval szerintem lehet szűrni
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Igen, tudom, de a tablettáim szart tartalmaznak, ami vízzel aktiválódik.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
A piros 30mg generikus PSE-t az USA-ban 5 nappal ezelőtt száraz oldószeres extrakcióval extrahálták, amely 3 húzás és HCL gázosítás után nettó 2,58gr (I box 96ct) CLEAN PSE hcl volt. A trükk a NULLA VÍZ
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Köszönöm mindenkinek minden tanácsot, de még mindig kétségbe vagyok esve....
biotechwix thanks for sazing no water.....tudsz valamilyen legális honlapot az efedrinről?
Köszönöm xile a tanácsot, hogy használjunk vizet, de mint mondtam, a tablettáim tönkremennének, ha vizet használnék.
and thankyou stim2023 for sazing no water but zour american pills contain onlz PSE and some other fillers.
Az én legrosszabb rémálmom az a frickin ibuprofen xd
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
41
Points
28
Ez nagyon egyszerű. Mindössze annyit kell tennie, hogy elválasztja a savat a bázistól.
A pszeudoefedrin egy amin.
Ibuprofén karbonsav
Daráljuk le a tablettákat, és oldjuk fel vízben, majd készítsünk 25%-os nátrium-hidroxidból vizes oldatot, és adjunk hozzá egy keveset a pH 12 beállításához.
Ezután adjunk hozzá toluol és extraháljuk a pszeudoefedrin bázist. Válassza el a toluolt a víztől. Most már megvan a bázis a toluolban feloldva. Pumpáljon hidrogén-klorid gázt a toluolba. A pszeudoefedrin-hidroklorid só kicsapódik.
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Köszönjük a választ.
De im wondering....wouldnt ez nem aktiválja az anti extrakciós sh...ts ?
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Köszönöm szépen adok egy listát az anyagokról. Ha tudsz találni bármilyen megoldást, hogyan kell elkülöníteni csak PSE lennék nagyon boldog lennék
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Uhhh, ugye tudjátok, hogy ez a gyógyszer még csak nem is nagyon hasonlít a pszeudoefedrinhez? Ez a drog nem oldódik vízben, ez...
2-[(Difenilmetil)szulfinil]acetamid
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Mi tehát a végső válasz. Fel kellene adnunk a Modafenből való kivonás ötletét ? (Mert az én hazámban a drogosok valahogy ezzel a s***-val főznek) Most ugyanez a problémám, és nem akarok egy másik hozzászólást készíteni ugyanarról a témáról, így mi a megoldás erre a problémára?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Csak más taktikára van szükség. Az alkalmazott eljárások ro csökkenteni efedrin nem fog semmi hasznosat tenni ezzel a vegyi anyaggal. Vannak azonban hasznos dolgok, amelyeket el lehet készíteni vele. Ez a papír felvázol egy 1 lépéses reakciót, amely 10x erősebbé teszi a DAT-ot, ezt érdemes megnézni https://pubs.acs.org/doi/10.1021/jm401754x.
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Köszönöm a választ i mindenképpen meg fogom nézni. De csak hogy tudd, én vagyok teljesen kezdő, így néhány magas szintű kémia én leszek teljesen elveszett. Ezért van szükségem valakire, aki elmagyarázza nekem, mint egy 12 éves gyereknek. De mindenesetre nagyon örülök, hogy megpróbáltál segíteni nekem, köszönöm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Úgy tűnt számomra, hogy ez még egyszerűbb, mint egy efedrin pszeudoefedrin redukció. Ha jól emlékszem, a 4f-nél kezdődik (ez az a vegyi anyag, amelyet megpróbál kivonni ezekből a tablettákból), és 1 lépésben 5g-ig mehet, csak keresse meg ezeket a számokat a papír kísérleti részében.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Igazi beszéd, amihez nem kell, hogy valaki fogja a kezét... Amire igazán szükséged van, az az, hogy függetlenítsd magad attól, hogy fórumokon vagy más fórumokon kérdezel embereket, és megtanulod a kémia mögött, amit valóban meg akarsz csinálni. Ha valaki minden lépést és minden szintézist kanállal etetne veled, az olyan, mintha megtanítanának halászni, de szar szerencséd lenne, mert kölcsönvetted valaki más felszerelését, ahelyett, hogy önellátóvá és önmagadtól függővé váltál volna. Ha egyszer megtanulod a miérteket és a hogyanokat, akkor máris elindulhatsz a valódi fejlődés felé.
 
Top