Question Probléma a szirup hígításos keverék elválasztásával

quickquestion123

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm

Elnézést a kissé buta kérdés ez sehol sincs közel a hűvös chemisty cucc, hogy a megvitatott itt, is elnézést, ha a rossz szakaszban, nem tudta eldönteni, ha megy itt, opiátok, főzés Q & A stb így pls mondd meg nekem, hogy mozog, ha rossz, de itt van a probléma.

Ive már egy ideje saját házi készítésű sovány receptemet fejlesztettem (nem bonyolult, tudom), de megpróbáltam olyan közel kerülni az igazi dologhoz, amennyire csak lehetséges. Kapok kodein és promethazine tablettákat, és megpróbálom hígítani őket a lehető legkevesebb vízben. Miután mágneses keverővel rendesen összekevertem, magas fruktóz tartalmú szirupba (vagy egyszerű szirupba, amit a saját tűzhelyemen készítek, ha nem vagyok otthon) és egy icipici alkoholba keverem, hogy tartósítsam (néha). Ezután hozzáadom az összes színezéket és ízesítőt stb. és kézzel nagyon-nagyon alaposan összekeverem, mivel a mágneses keverőm nem bírja a szirup viszkozitását. Azonban... a probléma az, hogy csak kis mennyiségeket szoktam élvezni, mivel úgy találom, hogy a sok túl lustává tesz, így általában a végén 8floz-ot készítek és nyújtom, és amikor néhány napig hagyom, észreveszem, hogy a tejes fehér víz, amelyben minden feloldódott, elválik a szirup tetején (feltételezem, hogy a különböző sűrűségek miatt). Hogyan tudom ezt megakadályozni? Ez szívás, és nem tudok semmit arról, hogy mit csinálok im igazán, nem akarom túladagolni, és nem akarom, hogy minden alkalommal újra kelljen keverni. Pls tud valaki adni nekem néhány mutatót? Köszönöm mindenkinek!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
0 erőfeszítést tettem a kutatásba, de az első nyilvánvaló gondolat az, hogy ne adjunk hozzá vizet, helyette használjunk etanolt. Akkor nincs víz, amit el kell választani, és úgyis alkoholt adsz hozzá tartósítószerként. Jsu adjuk hozzá a zúzott tablettákhoz ahelyett, hogy később adnánk hozzá.
 
Top