• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Számlacsalás - pénzszipolyozás

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
hello. európában gyakori, hogy a támadók a bankszámla bejelentkezési adatainak megadására csábítják az embereket, majd pénzt vesznek le a számlájukról. Vagy más pénzátutalási csalásokkal. Milyen számlákra utalnak pénzt? Egyetlen számla sem névtelen. A rendőrségen tett feljelentés után hamar kiderül annak a számlának a számlaszáma, amelyre a pénzt utalták, és a bank ezután zárolja a számlát. Hogyan csinálják ezt a csalók? Ismeri valaki ezeknek a csalásoknak a sikerláncát ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A fehér ló miatt készpénzzé és bitcoimattá tette. Vagy revolut alapú hamis dokumentummal. Harmadik országokból származó számlák. Rengeteg lehetőség, mivel nem több, mint 10000 €.
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a választ, tudná bővebben kifejteni ? Nyugodtan küldjön nekem egy PM-et, ha nem akarja itt. Ahogy írja " nagyon is lehetséges " tudna egy kicsit részletesebben beszélni ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
A Google olyan guglival van ellátva. Én is így találtam rá. Nincs tapasztalatom vele kapcsolatban, és túlzásnak találom, hogy így lehúzzák az embereket
 
Top