Question Pilléres sajtóforrások?

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ez az első hozzászólásom ezen a fórumon, így minden segítséget nagyra értékelek! Van valakinek megbízható forrása akár tdp5, akár zp9 pilleprésekhez? Tényleg nehezen találok forrást. Hallom, hogy az LFA-nak vannak, de nem bízom benne cuz tudom, hogy adják az infót. Értékelem minden segítséget!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Kínában vásároltam egy hasonló tablettás sajtót. Tudok segíteni a szállítóval kapcsolatban, írjon nekem egy közvetlen üzenetet.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Mi a legalapvetőbb sajtó, amely megfelel az 5 mg-nál nem nagyobb hibahatárral rendelkező dózisszabályozás követelményének?
Az 5 mg elég ésszerű, azt hiszem?
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
A zp9 a legjobb
 

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Igen, úgy tűnik, ez az egyöntetűség. Régebben sok ilyet láttam az alibabán és más helyeken, amíg le nem törölték.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Az Alibaba-ban gond nélkül megtalálható. zp5 nagy teherbírású, mint elég, könnyű a kezeléshez, a változtatási öntéshez.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Próbálja meg az ebay kleinanzeigen, néha az emberek eladják a használt sajtókat ott.
Kis méretarányok esetén saját maga is építhet egyet.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Megtalálható a Madeinchina 44 $ -ért , írja "pill punch tool ", ha elektromos lenne jobb lenne máshol keresni, mert lehet, hogy a hatóságok érdeke, ha valami ilyesmit rendel, és jó lenne mondani az eladónak, hogy írjon valami mást a csomag leírásában, soha nem lehet tudni :) biztonságos először is.
 
Top