PEPAP

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tehát nem vagyok kémikus, de meglehetősen biztos vagyok benne, hogy ennek működnie kell, valószínűleg nagyon alacsony hozammal, de működnie kell.


Ez az OPPPP-hez kellene, hogy legyen, de az általános ötlet ugyanaz.

Erowid
https://erowid.org ' prodinePDF
Prodinok szintézise

Ennek az első linkre kell vezetnie, ami az általános elképzelés.

Alfa-metil-sztirol, formaldehid, fenetilamin (a fenti pdf-ben a metilamint helyettesítsük ezzel, azt mondták, hogy ez működne).


AMS kumén-peroxidból kiindulva, szerintem a kumilalkohol rendelése a legegyszerűbb, majd dehidratálás, ahogy mondják, KHSO4-gyel, vagy szerintem foszforsavval talán. Vagy csak simán rendelni ams-t egyenesen, de azt lehet némileg figyelni.

Szóval alapvetően alfa-metil-sztirolra, ecetsavra, ecetsav-anhidridre, fenetilaminra és 37%-os formaldehidre lesz szükséged.

Ez képesnek kell lennie arra, hogy helyettesítse az alfa-etil-sztirolt, propionsavat, propionsav-anhidridet és metilamint a prodinszintézisből, csak végezd el a megfelelő számításokat és helyettesítsd be. A propionsavat/anhidridet nem hiszem, hogy helyettesíteni kell, de az ecetsav/anhidridből megfelelő PEPAP keletkezik.

Tudom, hogy ez egy durva poszt. De az általános ötlet, feltételezve, hogy működik (azt mondta, hogy működik), egy tisztességes, viszonylag otc opiát lenne. Igaz, alacsony a hozam, és a Wikipedia a PEPAP-ról azt mondja, hogy a melléktermékek, az MPTP-hez hasonlóan, nem neurotoxikusak. Szóval ez szép.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Tehát nem vagyok kémikus, de meglehetősen biztos vagyok benne, hogy ennek működnie kell, valószínűleg nagyon alacsony hozammal, de működnie kell.
Szia KK, ez talán egy kicsit könnyebb lesz:
VhigTLB4j9


Tudasd velem, hogy mit gondolsz.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ez valóban jó útnak tűnik.

Az egyetlen aggodalmam a fenil-lítium szintézise és annak biztonsága. Vajon mennyire veszélyes egy ilyen szintézis, és mennyire gyúlékony/mérgező a PhLi?
 
Top