P2P benzaldehid és MEK segítségével

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
gyorsabb módja jobb a nagyszabású a samw, mint a mexikói srácok használata
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Sajnálom, de ennek az üzenetnek semmi értelme.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ezt a dolgozatot is megtaláltam, és nagyon ígéretesnek tűnik. Úgy hangzik, mintha ezt az útvonalat törvényszéki vegyészek ellenőrizték volna. De még nem hallottam valós eredményekről. Reméltem, hogy ez az eljárás segíthet függetleníteni magunkat a P2NP Fe/HCl-től vagy általában a nitroetántól.
Volt már valakinek sikere ezzel?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Itt egy link az 1. rész teljes szövegéhez. Kicsit bosszantó, mivel minden egyes oldal feloldásához ki kell várni a 10 másodperces reklám visszaszámlálását vagy fel kell iratkozni. Az okostelefonomon egyszer észrevettem, hogy az oldalzárak véletlenül megjelentek az egyes oldalak között. Tehát egy okostelefonon talán van mód arra, hogy minden egyes oldalra 10 másodperc várakozás nélkül is meg lehessen nézni. De ne feledje, hogy van egy 2. rész

 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
amerikai gopnik csatolta ezt a dolgozatot. de egy egyszerű módja annak, hogy hozzáférjünk a kutatási dokumentumokhoz, a sci-hub.wf, a legtöbbeteknek tudnia kell.
csak másold be a cikk DOI-számát, és a pdf-nek meg kell nyílnia.
mint például ez a link itt. https://sci-hub.wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Ha ez úgy működne, mint a papíron, akkor kb. 75g P2P 100g benzaldehidből.
A MEK piszok olcsó, és szerintem a reakció után felhasznált 6-10x moláris felesleget ki tudod desztillálni és a következő tételben is újra felhasználhatod. A benzaldehid kivételével minden OTC, ami nekem a legjobban tetszett.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Észrevette valaki, hogy a törvényszéki srácok a korábbi lépések mindegyikénél bedobnak egy kis benzaldehidet, nemcsak az első kondenzációs reakciónál, hanem a lista további részeinél is? Bármelyik írás, amit erről a reakcióról találtam, amely nem szakemberektől származik, soha nem tartalmaz benzaldehidet több lépésben, de a hozam is sokkal alacsonyabb. A törvényszéki srácok sokkal jobb hozamokat kaptak, úgy tűnik. Gondolom, ha pontosan követjük a törvényszéki papírt, a hozam sokkal jobb lesz, még akkor is, ha benzaldehidet égetünk el.
 
Top