BIZTONSÁGOS RENDELÉS

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
A sötét weben annyi lehetőségünk van, ahol bármit megvásárolhatunk. De kérdés, hogy mennyi lehetőségünk van a szállításban.
Természetesen használhatjuk a lakcímünket (amire nem szívesen gondolok) és néhány átvételi pontot. De mi van még?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Holt cseppek, ha lehet, próbáljon csak holt cseppeket vásárolni. Ellenkező esetben olyan seggfejek lesznek, mint az inkognitópiac, akik zsarolni kezdenek.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Köszönjük gyors válaszát:sneaky:
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
De a halott cseppek nem működnek sehol... Tehát ha azt akarom, hogy a Dead drops a Cseh Köztársaságban, ez függhet a szállítótól jobb?
 
View previous replies…

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Nem tudom, hogy a Dead Drop Tutorial kiterjed-e erre, de olyan appartementeket kell keresni, amelyekben senki sem lakik. Például rbnb, kiadó/eladó lakások stb.
Ha további információra van szükséged, csak kérdezz.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
érdekes. elgondolkodom rajta. Nem utasítom el.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
A PGP is a barátja kell, hogy legyen, ha nem tudja elkerülni a címre történő küldést. Soha ne bízzon meg egy piac beépített titkosításában. Titkosítja az érzékeny információkat saját maga a saját alkalmazásával
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... meséljen bővebben arról, hogy mit ért a "PGP" alatt, kérem. Milyen más lehetőségek vannak még, amelyeket meg lehet vitatni. Én már többször postáztam haza gyógyszereket, mert nem tudtam, mi mást tehetnék. Nemrég egy barátom házához postáztam drogot. Az én körzetemben nincs tudomásom szerint halott dobás. Most olvastam valakiről, aki egy üres házba postázott, de aztán a csomagot nem kézbesítették, és lényegében elveszett. Tehát van némi kockázat. Nyilvánvalóan nem bánom a kockázatot, hiszen rengeteg posta mozog. Csak azon tűnődöm, hogy nem hagyok-e figyelmen kívül egy nyilvánvaló megoldást. Mint a VPN az OpSec számára egyszerű, csak csináld. A Tor egyszerű, csak csináld. BTC könnyű, csak csináld. Anonim, nem regisztrált e-mail könnyű, csak csináld. Monero egy kicsit nehezebb, de megéri, csak csináld. Végigmegyek mindezen, aztán elküldöm postán egy barátomnak, és már csak egy fok választ el attól, hogy lebukjak. Ez a tervem egyik fő gyenge pontja. Milyen ötleteink vannak?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Így a PGP megvédi Önt attól, hogy harmadik felek lássák az adatait. A PGP az elég jó adatvédelmet jelenti. Alapvetően Ön és egy másik személy kulcsot cserélnek, így egymásnak küldött üzeneteket tudnak visszafejteni, és senki más nem tudja visszafejteni az Ön üzenetét az Ön kulcsa nélkül. A Kelopatra és a GnuPG jó alkalmazások. Olvass róla, és gyere vissza kérdésekkel, vagy ha gyakorolni szeretnél.

Nekem is mentek már csomagok ismerősöknek. Amíg tudják, hogy kapsz valamit, és nem az a fajta ember, aki ellopja a drogot, addig működni fog.

nem tudok jobb módszert, mint a házhoz vagy egy barátodhoz szállítani. Talán ha van egy üzleted, ahova tudsz küldeni? Nem ajánlom a postafiókot azonban, mivel nem az Ön tulajdonában van, valamint egy kormányzati épületben
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Így a PGP megvédi Önt attól, hogy harmadik felek lássák az adatait. A PGP az elég jó adatvédelmet jelenti. Alapvetően Ön és egy másik személy kulcsot cserélnek, így egymásnak küldött üzeneteket tudnak visszafejteni, és senki más nem tudja visszafejteni az Ön üzenetét az Ön kulcsa nélkül. A Kelopatra és a GnuPG jó alkalmazások. Olvass róla, és gyere vissza kérdésekkel, vagy ha gyakorolni szeretnél.
 
Top