metilfenidát adagolás

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tud valaki segíteni nekem a metilfenidát adagolásával kapcsolatban? olyan dózis, amitől magasnak érzem magam... egy cikkből olvastam, hogy ha a ritalint intravénásan adják be, akkor a kokainhoz hasonlóan magas dózist okozhat idk, ha ez igaz, de tényleg tudnom kell a visszaélésszerű dózist, és,, hasznosabb lenne, ha az adagolás iv beadásra vonatkozik.
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
A metilfenidát intravénás alkalmazása szinte irracionális. Ezt a gyógyszert elsősorban a pszichostimulánsoktól való függőség kezelésére és az ADHD kezelésére használják. Nagyon sima farmakokinetikával rendelkezik, ami nullára csökkenti a kokain magas hatásának elérésének lehetőségét. A ritallin formájában lévő tabletták intravénás beadására való előkészítéssel kapcsolatban technikai nehézségek is vannak. Sokkal racionálisabb az olyan kábítószerek, mint a mefedron, a metilon vagy az MDPV intravénás alkalmazására, amelyek az agy dopaminerg központjaira hatnak. Ez közelebb lesz a kokainhoz közelebb álló mámor. De mindig ellenőrizze az ilyen típusú drogok intravénás adagolását, és legyen óvatos.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nem ajánlanám, de én a Danbury gyógyszergyárból származó generikus 20mg narancs metilfenidátot szoktam beadni. Egy 3 ml-es fecskendőben 7 tablettáig tettem, miután vízben felmelegítettem. Hatalmas erős rohanás, alig kaptam levegőt. Majdnem pontosan olyan volt, mint az iv-kóla, de rövid életű, és a comedown szívás... a Danbury 20-asoknál volt a legkevesebb puffer, a legtöbb más márka csak gél. Én csak szippantanék, ha bármit. Vigyázz magadra!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Szörnyű! Kategorikusan tilos a tablettaformát intravénásan beadni! Ezt ne feledje, kérem!
 
Top