METHAMPHETAMIN PSE-RP-I2 redukciója

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
pszeudo kivont út Egyenesen az E-re, mert az A / B módszer nem működött számomra.
120 mg pszeudoefedrin-szulfát + 5 mg loratadin egy tablettában.
10g pszeudoefedrin-szulfát
15g jódos kritsalin granulátum
5g RP
5ml H2o
reflux
velem az történt, hogy a reakció során egy óra után a bank nyaka és a hűtő között a tömítőszalag meglazult, és erősen füstölni kezdett. lehetséges, hogy a met is elpárolgott?
ez 120 C hőmérsékleten történt. kikapcsoltam a főzőt és megvártam, hogy lehűljön, hogy a tömítőszalagot megjavíthassam. és ismét elkezdtem újra melegíteni, de csak másnap, mert utána már nem volt időm.
Lehetséges, hogy ez a törés károsította a reakciót?
így amikor elkezdtem újra melegíteni egy reflux kondenzátor alatt (egy ballon a végére helyezve) 130 C-ra, ezt a hőmérsékletet egy órán keresztül tartottam.
aztán hagytam kihűlni és vizet öntöttem rá és leszűrtem.
Az egész keverék zöld volt. Ez normális?
Azt vártam, hogy sárgás vagy tiszta legyen
Mindenesetre folytattam, NAOH-t adtam hozzá, hogy a ph 12+ legyen.
majd hozzáadtam 2x 100ml xilolt
(az alsó réteget tettem le)
A xilolénnel mostam hideg, meleg és hideg DH2O-val
MgSO 4-t tettem egy Buchner-tölcsérbe szűrőpapírral, amin keresztül átöntöttem a xilol réteget.
Ezután a xilol réteget hcl gázzal (nacl + h2so4 CaCl2 fölött szárítva) gázosítottam.
Csalódott vagyok, nagyobb, legalább 6g-os hozamra számítottam, ehelyett 3g fehér porom van.
Megpróbálom majd átkristályosítani.
Ezt a port egy főzőpohárban forró izopropilalkoholban feloldottam, hozzáadtam kb. 10 ml acetont, lefedtem és betettem a fagyasztóba.

Talán a boldogság elveszett, talán nincs elég tudásom.

itt az eredmény

 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
A metamfetamin szabad bázisa elrepülhet a gőzzel, de talán nem csak erről van szó. Ez a szintézis technika reakció melléktermékeket termel, amit a keverék színe jelez. Úgy gondolom, hogy az ilyen alacsony hozam több tényező kombinációjának köszönhető.
Ez az első alkalom, hogy metamfetamint szintetizáltál így?
Szerintem érdemes megismételni és tapasztalatot szerezni.
A kapott met a képen jól néz ki. Az extrakció, a savanyítás és az átkristályosítás sikeres volt.
A met jó minőségű volt?
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ezt a reakciót már kb. 2x állítottam be, még soha nem tudtam megcsinálni. Odaadtam egy barátomnak. Már régóta nem láttam őt. Nem tudom megkérdezni tőle. A saját szaglásomból tudom, hogy amikor a rendelkezésre álló forrásokból élveztem a metet, a met keserű volt, sajátos kémiai szaga volt. Ez az én termékem is keserű volt, de nem volt szaga. Egy kis darabot tettem a termékből, hogy feloldódjon vízben, és a pH-mérés kék volt.

Köszönöm a válaszát, mindenképpen megpróbálom újra.
Majd közzéteszem a munkámat a fórumon
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Úgy tűnik, tisztességes sikereket ért el. Számtalanszor próbálkoztam rp/i redukciókkal, és mindig problémáim vannak azzal, hogy a pfed tiszta legyen, így gyakrabban, mint nem a reakcióm kudarcot vall.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
senki nem esett le az égből és nem tudott mindent azonnal, megpróbáljuk tovább, a remény utoljára hal meg, és a tartós szeretet elengedhetetlen.

Sok sikert kívánok
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Az LWR 36-48 órás reakcióidő (max. 120°) miatt 107,5-112,5° volt ideális, és 0,8 ml dh2o - 1g E. A megtérülés 42%-ról 57%-ra nőtt. Ha van rá lehetőségük és idejük, kipróbálhatják.

Sok szerencsét!
 
Top