Question Metamfetamin segítség?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Tudna nekem segíteni valaki, akinek kicsit több tapasztalata és esetleg némi jósága van?
Szeretem használni az amfetamint, de szeretném kipróbálni és elszívni a metamfetamint vagyok kíváncsi a potencia!
De a médiában állandóan a Mexikóból származó "szuper" metamfetaminról beszélnek, mert az P2P-vel készül, igaz ez, hogy a P2P-ből készült metamfetamin sokkal, de sokkal hatásosabb, mint az efedrin-hidrokloridból készült metamfetamin?
És azt is mondták, hogy a tesztelt minták mind 90%-os tisztaságúak? Ez igaz, vagy ez egy újabb drogellenes kampány? És akkor az utolsó kérdés itt van valaki, aki kapott néhány igazán erős +90%-os metamfetamin eladó, aki szállítja Európába szeretném megtudni az érzés magam... 🫣😅
Köszönöm előre is.
Üdvözletem!

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Az Európában található metamfetamint amúgy is mexikóiak állítják elő, vagy Mexikóból importálják.
aki valaha is "szuper" metet mondott, annak a mexikói "szuperlaborok" lehetnek az emlékei, ami nekem eszembe jut, ha újságírókra és szenzációhajhászásokra gondolok. hol hallottál erről a pheaszról? Nem ott ér véget a szuper, ahol a szuper véget ér. Az a mennyiség, hogy egy p2p szintézisből származó terméket enantioseparálni, tisztítani és átkristályosítani kell, szuper frusztráló és szuper időigényes, hogy a racemátból egy egyszerű efedrin redukcióhoz képest ugyanolyan hatásos termékhez jussunk: S(+)MA.

Nagyon valószínű, hogy a termékben amúgy is a két-három legjelentősebb vágóanyag lesz. Több mint 10 DNM-gyártó 2022-es eredményeit láttam, akik mind azt állították, hogy 99+ százalékos, laboratóriumban tesztelt, vágatlan d-MA-t biztosítanak, egyenesen a laboratóriumból. Az egyik valóban 96%-os tisztaságú volt, az összes többi csak 50-70% körül volt. Sajnos, az analitikai módszertől függően, egyesek még a rosszul megválasztott analitikai műszerekben sem jelennek meg.

Az én meglátásom olyan emberek ismeretében, akik évtizedek óta használják mindkét beviteli módot:

Maradj távol attól, hogy megpróbáld elszívni az MA-t, ha boldog A felhasználó vagy. Könnyen el fogsz fogyni 5 g-ot naponta, amikor 20 mg szájon át ugyanezen az időtartamon keresztül jutottál volna. Azok az emberek, akik szívják, nem fognak leállni. Mert vágynak arra az aktivitásra, amit a MA szájon át bevéve képes kibontakoztatni. Egyszerűen nincs ott, amit pozitívan megerősítenek (és újabb slukkot vesznek a pipából). Folytatják. Mint a crack. Nem sok embert ismerek, aki szippantja tbh. Talán valaki tud erről valamit mondani.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Köszönöm a tippet de én elég makacs vagyok ahhoz, hogy egyszer elszívjam és ennyi, ahogy egyszer elszívtam a cracket és egyszer lőttem be a 4-es számú tiszta heroint nagyon valószínűtlen, hogy rabszolgává váljak ez csak az, aki vagyok, mint ember én csak kíváncsi vagyok a potenciára és ha egyszer megbuktam megkaptam, amiért jöttem és nem fogok visszajönni.....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
És azt hiszem, a büszkeségnek sok köze van hozzá az egyik halálos bűn 1. számú golyóval, ha jól emlékszem a Bibliára. 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
A metamfetamint Európában a mexikóiak készítik? Ez 3/4 évvel ezelőtt volt, a mexikóiak állították elő az al/hg módszerrel manapság Hollandiában a nagy gyártók pt/h2-t használnak (katalitikus hidrogénezés) a szabadbázis előállításához, borkősavval elválasztva. És eladják a d-met-et. (Néhányan racemizációs folyamatot végeznek az L-metán, és utána újra szétválasztják).

És mondhatom, hogy a mexikóiak jobb munkát végeztek az al/hg-vel!

Sok panaszt hallottam a pt/h2 módszerrel kapcsolatban. És sokan mondhatják, hogy ez ugyanaz a termék. De a felhasználók érzik a különbséget.

Én magam sosem használtam... ezt hallottam az eladóktól...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bro füstölt ez az embereknek, amit nincs mit csinálni, vagy mit csinál az idővel, vagy él az élet nélkül hobbi, ők gondolkodás, mint egy egyszerű vízipipa ez rendben van, szippantás ez a személy, aki nem akar ülni a seggét otthon az ablakok mögött és... Remélem, így tudod, mire gondolok 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Igen ez igaz én csak immunis vagyok az amfetaminnal szemben és ki akarom próbálni a metet, ha ez visszaadná nekem a régi érzést nem számít a dohányzás vagy a szippantás, de ha azt mondod, hogy menj egy vonalra, akkor megfogadom a tippedet és követem azt 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Igen, tudom, de szükségem van, vagy mintha nem tudom... anélkül, hogy ez a pillanat, amikor veszed, és néhány percig sírva nem ez a varázslat, amit akarok 🙄
 
Top