Question Meth hcl sók kristályok hogyan?

Dontstopgetit

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hé, szóval az egyik barátom tesója adott neki egy folyadékkal teli vizes palackot, amúgy is a barátom átadja nekem a palackot, és azt mondja, hogy el kell párologtatni...
Szóval az egész tartalmát egy Pyrex edénybe tettem, és néztem, ahogy elpárolog, és minden, ami maradt, az valami fehér izsó volt, ami szerintem metamfetamin hcl?
Hogyan kristályosíthatnám ezt? Mert amikor megpróbáltam elszívni, olyan sokáig tart, hogy visszapattanjon, és amikor ez megtörténik, akkor olyan apró, apró dolgok, ha ennek van értelme.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
A helyes szarságok nagyon hasonlítanának a pókhálóra, a sugarakat kibocsátó kör alakú dodákhoz. Amit leírtál, az egyáltalán nem hasonlít a meth hcl-re.
 
View previous replies…

Dontstopgetit

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sajnálom, hogy részletesen el kellett volna magyaráznom

így amikor megpróbáltam elpárologtatni, nyilvánvalóan nem volt elég tudásom...
Egy edénybe öntöttem, és közvetlenül a hő fölé helyeztem, ami a végén a szilárd termék száraz termékkel maradt, azonban olyan gyorsan kellett melegítenem, hogy a végtermék felhős volt, és nem kristályos kinézetű, így tévedésből csapvizet öntöttem bele, hogy feloldjam a desztillált h20 helyett.
Mindenesetre kipróbáltam és határozottan ez a termék, de van-e bárhogyan javítani a kinézetét és az időt, hogy a begyújtás után megszilárduljon?
 

Attachments

  • ZhBkzyAlHa.jpg
    ZhBkzyAlHa.jpg
    4.8 MB · Views: 150
  • RcXnb6ShFy.jpeg
    RcXnb6ShFy.jpeg
    3.4 MB · Views: 154
  • q0zkBpenGu.jpeg
    q0zkBpenGu.jpeg
    3.4 MB · Views: 139
  • ndrkyYQbsD.jpeg
    ndrkyYQbsD.jpeg
    3.8 MB · Views: 147

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Egy A/B kivonatolás sokat segítene ennek a célnak a megvalósításában. Van egy táblázat az elegyíthetőségről az aktáimban, de alapvetően egy bázikus vegyszert használna a hcl semlegesítésére, és összegyűjtené a tetején lebegő olajat (ez a metamfetamin bázis), majd feloldaná ezt egy másik oldószerben, és HCl-gázt buborékolna át rajta, vagy csak cseppenként adna HCl-savat, és kicsapná a met HCl-t, majd átkristályosítaná.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Lehet, hogy tévedek, de azt hiszem, arra utalsz, amit mi az USA-ban "wagon wheels"-nek nevezünk. Általában az úgynevezett idióta efedrinben látható. Az olyan drog, ami nem fejezte be a reakciót, túl korán vették le. Én a red p módszerre utalok. A tényleges met, amikor párologtatva egy hosszú, éles kristályok gyűrűje befelé, a középpont felé mutat, az egész tányér körül. Belül "V" alakú kristályok vannak. Ez az, ami a felszínen látható. Alatta az van, ami nedves cukorhoz hasonlít... amíg teljesen meg nem szárad.
De ez erősen hidroszkópos. A kristályok kialakításához, amiket a haver akar... egyszerűen csak fel kell oldani a szart meleg alkoholban, etalalkoholban és egy kis desztillált vízben. Csak annyira, hogy feloldódjon, ami van. Hagyd állni, amíg megszárad. Száradásig ne zavarjuk meg.
Köszönöm.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Úgy értettem, hogy IDIO EPHEDRINE. A helyesírás-ellenőrző megint elkapott. Nem idiot....-ra gondoltam. Lol
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jodoefedrin. Megkaptad magad ezúttal jód- efedrin egy köztes termék, amikor hidrósav vagy jód-foszfor használatakor. Ez még mindig úgy néz ki, mint az eutilon számomra, de a kinézet nem minden. Néha fogom az égett metamfetamint, átfuttatom rajta az acetont és megszárítom egy piteformában a tűzhelyen, és hasonlóan néz ki, mint ez, de egy kicsit fényesebb.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Nem azt mondom, hogy biztos vagyok benne, hogy ez az, ami .. Egyetértek azonban, hogy ez semmi, amit bíznék, elsősorban, és hacsak a haver keres néhány rossz karma, nem kellene kitenni az utcán, hogy valaki más talán meghaljon.🤬 Amennyire tudom, lehet, hogy igazad van abban, hogy mi ez, de biztos vagyok benne, hogy egyetértünk abban, hogy jobb, ha a szemetesbe kerül, mintha esetleg ártana valakinek. Én nagyon óvatos lennék azzal a seggfejjel, aki odaadta neki. Bárki, aki időt, energiát és kockázatot fektet abba, hogy megfőzzön valamit, az rohadtul biztos, hogy nem fogja csak úgy odaadni. Hacsak nem akarja, hogy eltűnj a képből. Ez az egyetlen ok, ami eszembe jut. Ha valaki ilyesmit adna nekem, kíváncsiságból visszatörném. Bárki megtenné. De ha így jön vissza? Megkérnék pár fiút, hogy nézzék meg közelről és személyesen. Nem is tudom... Legalábbis nagyon óvatos lennék a sráccal.
Nekem is a szociológiai aspektus volt a legnehezebb évekkel ezelőtt. De két elítélés után, mert megbíztam valakiben, ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ha eutilonról lenne szó, akkor tudná. Az eutilonnak olyan íze van, mint a fekete édesgyökérnek, és semmi köze a methez. Ami számomra néha kén- vagy jódízű, de nem édesgyökér ízű.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Valaki néhány hete küldött nekem egy ingyenes eutilonmintát, ez volt az első alkalom, hogy személyesen láttam. Ez biztosan nem az. Az eutilon nem "reped vissza" a képzelet semmilyen mértékben. Barna, borostyánra emlékeztető, amorf szilárd anyaggá alakul. Egyáltalán nem kristályosodik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Ha csak jobbá szeretné tenni, de nem igényli, hogy "jég" legyen, akkor a lehető legfinomabbra zúzhatja, és jéghideg acetonnal öblítse le. Egy másik lehetőség, hogy forró vízmentes alkoholt önts rá, és forrón szűrd le. Akkor még mindig megpróbálhatod átkristályosítani, de ha nem lesz teljesen tiszta így.
 

Dontstopgetit

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Heya milyen oldószer nem lenne a legjobb, mivel csináltam egy másik szakácsot, és a végtermékem így néz ki
Íze nagyon sós, mint az igazi erős lol és persze évekig tart, hogy visszatörjön a csőbe, ez majdnem csak met-olaj, amit megpróbáltam lefelé párologtatni és kristályosítani, mit csináltam rosszul és hogyan tudom kijavítani? Hamarosan küldök egy fotót
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Valószínűleg egy meth készült etil-2 fenilacetoatát (a bmk prekurzor) és csökkentett Al/Hg (Im szinte biztos, mert az első alkalommal, amikor én készítettem met ez az útvonal az eredmény ugyanaz volt a kereső, lassú crack-backing cucc és a végén, amikor a füstölt ez valamilyen főtt ( desztilláció eltávolította az impirites és soha nem volt ilyen probléma valaha)
 

gumkac1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
igen, úgy néz ki, mint a p2p met. ha ez a helyzet, akkor valószínűleg nem fogod megkapni a kristályt. Bár ma alapvetően sikerült véletlenül kristályosítanom meth racemátot, erről csatolok egy fotót, megdöbbentem, még sosem láttam ilyet. Kb. egy hónapig kristályosodott egy zárt edényben, kb. mínusz 5 fokon. Ha van D-meth-ed, egyszerűen oldd fel alkoholban, melegítsd fel, majd szűrd le és hagyd lassan kikristályosodni. Vagy próbáld ki a fagyasztott acetont. Az átkristályosításra vonatkozóan számos utasítás létezik.
EtaQ2MSbnp
Na6hDorvid
W3k9LMRXEW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Most, hogy ez újra bekerült a tápomba, ez ( az op) biztosan nem met. Ez az a cucc, amit Kína kutatási vegyszerként árul. Ez egy helyettesített katinon. BU kristálynak vagy valami hasonlónak hívják. Ez egy stimuláns, az biztos, megölt néhány tucat embert. Nem voltam tisztában a létezésével, amikor ezt a cikket közzétették, de biztos vagyok benne, hogy ami a képeken látható, az katinon, és biztosan nem metamfetamin.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ez egy piros p és én főzésre emlékeztet, amely nem fejezte be a reakciót. Nem reped vissza, amikor kezdetben gőzölgött. Hagyja állni, és visszajön mindenféle ragacsos ragacsos anyag és ki tudja, milyen színű.
De az összes piros p, amit valaha is csináltam vapes vissza hosszú vékony éles kristályok hegyes befelé, a külső, míg a központ egy fürt fuq v alakú kristályok. Semmi olyan, mint amit ő mutat. Fogalmam sincs, hogy miért próbálsz meg ennyire megbízni valakiben, hogy a kísérleti nyúlja legyen. Az első piros zászló, azért adta neked, hogy vape off....? Uh huh...és azt hitte, hogy ezt szívjóságból tette? Én nagyon óvatos lennék a barátoddal, ha a helyedben lennék.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Úgy néz ki, eléggé, mint meth nyomokban magnézium-szulfát vagy nátrium-szulfát vagy csak a lassú kristályosítás reacemate kristályok úgy néz ki, hogy az én hosszú tapasztalat, hogy meth különböző módon a prekurzor említettem volt szennyeződések problémák, amikor csökkentett, de ki tudja, senki sem tudja identy egy anyagot kép ...
 
Top