Question Tag/Rezidens

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Szeretném tudni, hogyan lehetek rezidens/tag. Emlékszem, hogy egy ideje olvastam, hogy 30 napig aktív tagnak kell lenni (?), de biztos akarok lenni benne, hogy jól értettem, mivel nem találom újra a témát, ahol ezt láttam. Fogalmam sincs, mi a folyamat, hogy rezidens, így ha valaki tudja, hogyan működik, tudassa velem. Köszi a segítséget :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Mostantól kezdve minden státusz automatikusan kerül kiadásra, és ki kell érdemelni őket.
Alapértelmezés szerint minden frissen regisztrált felhasználó az "Új tag" státuszt kapja meg.
Ha a felhasználók 30 napnál tovább maradnak nálunk, és ez idő alatt egy kis aktivitást mutatnak a fórumon, státuszuk "Tag"-ra változik.
Továbbá, ha a "tag" továbbra is használja a fórumot és a következő 30 napban több aktivitást mutat, akkor ez a felhasználó a "Lakó" státuszt kapja meg."

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nagyon valószínű, hogy 2 hónap alatt megcsinálja, vagy nem csinálja meg. A téma nyelvezete alapján úgy hangzik, hogy egy algoritmus 30 és 60 nap után ellenőrzi a hozzászólásaid számát, és ha elég volt, akkor megkapod a státuszfrissítést, ha nem....idk, akkor talán havonta táblázza, amíg nem írtál eleget, vagy lehet, hogy nem baszogat tovább együttesen
 
Top